Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
765 postów 343 komentarze

Moje komentarze

 • @Murzynio 23:19:02
  "Rabowal"? Nie. Odbierał co nasze, polskie.
  Dramat lokaja
 • @AgnieszkaS 20:47:37
  "znad Tamizy"
  Skąd? :)
  Hajdamacka pogarda i polska siła
 • @norwid 01:13:41
  http://chart.neon24.pl/post/142350,prezydent-snape
  Godzina 11
 • Izrael już się cieszy z PiS i Dudy
  We hope that within the allotted time, until the court’s deliberations are concluded, we will manage to agree on changes and corrections. Israel and Poland hold a joint responsibility to research and preserve the history of the Holocaust,” the Israeli government said in a statement on Twitter - podał Reuters.
  Prezydent Snape
 • Jaki PAD?
  A kto jest PAD? Prezydent tak w tej sprawie, jak i każdej innej wykonuje po prostu polecenia Kaczyńskiego. Dlatego bywa (jak jest w tekście określony) "ostatnią nadzieją PiS" by poprawić ewidentnie sfuszetowane ustawy, które wyszły z Sejmu. I tyle.
  Godzina 11
 • Zmienić podwórko
  Polska jest jak ten słabeusz, który na podwórku aż podskakiwał, żeby potrzymać kurteczkę największemu chuliganowi, gdy ten bił i wyganiał wszystkich jego dawnych i potencjalnych kolegów. Teraz bandziorek odwrócił się i ze złośliwym uśmiechem rzucił: NO, TO ZOSTALIŚMY SAMI… - a maluch zaczyna ze śmiertelnym zdziwieniem jąkać się, że „ale przecież jesteśmy przyjaciółmi!”.

  Nie ma kto nas bronić, sami bronić się nie jesteśmy w stanie – ze względu na wewnętrzny rozkład, słabość społeczno-ekonomiczną, ale przede wszystkim – przez ten BRAK WYBORU W POLITYCE ZAGRANICZNEJ.

  Już nie mamy wyjścia. Zostaliśmy na podwórku z bandytami, teraz my im musimy oddać resztki kanapek. Chyba, że zmienimy podwórko…
  Godzina 11
 • Strata nie do powetowania
  Człowiek na parę dni wyjedzie - a tu tak smutne wiadomości... Wielka strata dla portalu.
  Wobec rosnącej nienawiści
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:53:17
  Czy Pan raz przeczytał tekst, który komentuje?
  O polskiej polityce antyniemieckiej
 • Między GoT a tandetą
  Między "Grą o Tron", a pospolitą tandetą jest całkiem spore pole manewru, w którym można było się zmieścić.
  „Świat według Piastów”
 • Program socjalny
  Problemem Węgrów jest polityka ekonomiczna, zwłaszcza podatkowa Orbana potęgująca rozwarstwienie socjalne i prowadząca do deklasacji właśnie sporej części owej oslawionej klasy średniej, do której niby to Fidesz się odwołuje. Przyglądając się emigracji zarobkowej Węgrów na Zachodzie widać właśnie znaczący udział młodych inteligentoe, niższych urzędników, nauczycieli którzy wyjechali i podjęli pracę fizyczną nie mogąc utrzymać się z dwóch przeciętnych pensji, spłacać raty kredytu mieszkaniowego itd.

  Siłą Orbana jest wskazywanie, że to poprzednicy doprowadzili do takiego stanu, a Fidesz robi maksimum tego, co jest możliwe, potrzeba więc więcej cierpliwości. Jeśli Jobbik zdoła przedstawić wiarygodny program poprawy jakości życia i obniżenia jego kosztów - wówczas być może przebije szklany sufit. Samo ocieplenie wizerunku nic nie, a może zarazić dotychczasowych wyborców. Istotny jest także wizerunek antykorupcyjny, zwłaszcza w zestawieniu z kapitalizmem państwowym Fideszu i zalaniem się kadr partii rządzących i administracji.
  Jobbik na rozdrożu
 • @AgnieszkaS 19:49:24
  Po co płacić ludziom, gdy robią coś za darmo? :)

  Realia samorządów w Polsce są natomiast takie, jakie są. I jakie opisałem.
  Akcja Krokus
 • @AgnieszkaS 19:10:41
  Czy Pani zdaniem ironia to jest taka odmiana krzaczka z jagódkami? :)
  Jak Kaczor kury obronił, a rolnika zarżnął
 • Paradoks
  Portal niby polski, a tylu szabesgojów chce zniszczyć polskie rolnictwo, żeby obcy się dorobili - ot, paradoks...
  Jak Kaczor kury obronił, a rolnika zarżnął
 • @AgnieszkaS 02:56:14
  Mówimy o gospodarce i polityce, a nie o czyimś czułym serduszku, bez urazy.

  Coś Pani jednak podpowiem, nie z zakresu produkcji zwierzęcej - ale organizacji portalu. Otóż obrazek dołączony do tekstu przez autora - widzi Pani teraz na górze. A ten, który pojawia się jako ilustracja na stronie głównej - został dobrany przez umieszczającego tam dany materiał - nie przez autora.

  Co zresztą nie zmienia faktu, że ubój wygląda, jak wygląda - między innymi dlatego rzeźnie nie organizują pokazowych poranków dla przedszkolaków.
  Jak Kaczor kury obronił, a rolnika zarżnął
 • Antypolski zakaz uboju.
  Ja wiem, że zaraz pojawią się komentarze, że takim zakazem "strasznie Żydom/Arabom pokażemy". Tylko, że to bzdura. Przed wojną zakaz uboju rytualnego miał znaczenie antysemickie - bo miał na celu wypłaszanie mniejszości żydowskiej z Polski poprzez utrudnianie jej życia. Dziś Żydów mamy w Polsce nieortodoksyjnych, Arabów też prawie wcale - więc chodzi TYLKO o to, czy polscy hodowcy i przetwórcy będą zarabiać na eksporcie - czy nie.

  Dlatego właśnie popieranie zakazu jest działania na szkodę Polski i - pośrednio, czy bezpośrednio - na rzecz obcych, także Żydów i imigrantów.
  Jak Kaczor kury obronił, a rolnika zarżnął
 • @Oświat 22:01:07
  Czy Wielkim Księstwie Poznańskim (następnie Prowincji Poznańskiej Prus) działały obozy koncentracyjne i odbywały się łapanki uliczne? Nie. Czy ta część Polski i Polska w ogóle - była wówczas niepodległa?
  Murzyn niepodległości
 • Żeby się nie powtarzać:
  http://chart.neon24.pl/post/140436,ad-szoroszum
  Europa się budzi?
 • @interesariusz z PL 12:26:38
  Do widzenia. Akurat autor niczego nie kasował.
  O zdrowym rozsądku, nie tylko pieszo-jezdnym
 • Ciekawe, czy kolejny komentarz napisze ktoś, kto:
  a) przeczytał tekst,

  b) chociaż spróbował go zrozumieć.

  Czy jak zwykle...
  Polacy wracają
 • @MacGregor 22:19:52
  Na kogo wszystko będzie się zwalac, na czele z własną nieudolnością - kiedy Soros już umrze?
  Od wolnej Katalonii do niepodległej Polski

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031