Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
825 postów 396 komentarzy

Moje komentarze

 • Falsyfikacja
  Życie właśnie negatywnie weryfikuje popularny wśród niektórych pogląd, zgodnie z którym "no już trudno, że jesteśmy z Amerykanami, bo oni przynajmniej na swoich nie napadają".

  Rosnące i zapowiadane koszty dominacji amerykańskiej nad Polską dowodzą, że Waszyngton właśnie swoich (służących) zaczął grabić najmocniej.
  Gut Polaczek, gut…!
 • @norwid 18:21:34
  "Swoją drogą cała kampania polska tatarów jest niezwykle ciekawa. Tam gdzie południowi Słowianie, Madziarzy, Niemcy dostawali tęgie baty na północy Tatarzy napotykali zacięty opór. Walki w Małopolsce, na Mazowszu cechowały się niezwykłą jak na Europę manewrowością. Po prostu Polacy najszybciej zastosowali taktykę wroga i nękali go nieustannie".

  Niech się Pan nie gniewa, ale to bajki. Jaki opór, jaka manewrowość? Pod Lublinem, Zawichostem, Raciborzem, Sandomierzem?

  Jeden, jeden przypadek skutecznego (bez następstw) uderzenia polskiego, Tursko Wielkie - to uderzenie na mały oddziałek stanowiący część rozpoznania akurat rozkładający jurty. Szczęście, a nie "zastosowanie taktyki wroga". Jakie nękanie? Zamknięcie się na Wawelu, czy ucieczka księcia Bolesława na Węgry? Ukrycie się księcia Konrada na Mazowszu?
  Jak naprawdę przegraliśmy pod Legnicą
 • @Oświat 12:13:04
  No tak już jest, że teksty dzielą się na:

  1. "zabrakło mi w nim..."

  i

  2. "za długie!"

  Pozdrawiam serdecznie :)
  Marceli Szpak dziwi się światu
 • @Oświat 09:20:37
  Szanowny Panie

  Doczytał Pan do końca? To znaczy, że się dało.

  Nie doczytał Pan? To znaczy, że niczego, np. czasu Panu nie ubyło :)
  Marceli Szpak dziwi się światu
 • Oby Bóg dał Panu siłę i spokój.
  Pozdrawiam z serca.
  Zamiast pożegnania
 • @Analityk 07:48:47
  Oczywiście, więcej takich działań - tym silniejszy nacisk na prokuraturę.
  Wnoszę o ściganie prezydenta „Izraela”
 • Co powinna zrobić POLSKA prokuratura
  Stanowisko prokuratury - gdyby działała zgodnie z prawem - mogłoby jedno:

  Tak, stwierdzamy w wyniku przeprowadzonego postępowania wyjaśniającego, że doszło do popełnienia czynu zabronionego, określonego art. 55a ustawy o IPN.

  A następnie co najwyżej mogliby ogłosić, że z powodów formalnych nie mogą postawić zarzutów osobie, która popełniła w/w czyn ze względu na jej status dyplomatyczny. Stwierdzenie czynu zabronionego jest jednak oczywistością i koniecznością - i mogłoby także uzasadnić dalsze kroki, jak w szczególności uznanie R. Riwlina za PERSONA NON GRATA na terytorium RP.

  Ścisłej kontroli, zwłaszcza pod względem formy, organizacji oraz głoszonych treści powinny zostać poddane zarówno tzw. "Marsz Żywych", jak i pobyty w Polsce obywateli "Izraela" związane z odwiedzaniem przez nich terenów dawnych niemieckich obozów koncentracyjnych itp.
  Wnoszę o ściganie prezydenta „Izraela”
 • @Slav 23:39:24
  Odpowiedź brzmi: to bierz się Pan do roboty, żeby ich do Polski nie wpuścić, a tych co już są i nas doją wyrzucić. Inni za Pana mają robić?
  Dlaczego należy doprowadzić do zniszczenia „Izraela”
 • @ikulalibal 22:52:21
  Ależ po co w tę biedę? Zamieszkają sobie w lepszym klimacie, np. w Kalifornii. I tylko czynsze będą dalej od nas pobierać. No chyba, że naprawdę się nie damy. Czyli inaczej, niż teraz. Bo teraz pobierają czynsze - i chcą więcej siedząc w Izraelu i napuszczajac nam na głowy islamistow. Taka to różnica.
  Dlaczego należy doprowadzić do zniszczenia „Izraela”
 • @Oświat 20:00:53
  Ha, ale to już problem naszego własnego braku konsekwencji.
  Jak naprawdę przegraliśmy pod Legnicą
 • @AgnieszkaS 19:18:15
  Tymczasem w III RP - oczywiście - korupcji nie ma.
  I znowu durna demagogia zamiast realnej zmiany!
 • @gnago 19:30:20
  Czarnek. Przemysław Czarnek. Doktor habilitowany nauk prawniczych.
  PiS kontra Bataliony Chłopskie
 • @Oświat 21:00:21
  Proszę czasem zmieniać trasy spacerów.
  Dlaczego musimy opuścić NATO
 • @Murzynio 23:19:02
  "Rabowal"? Nie. Odbierał co nasze, polskie.
  Dramat lokaja
 • @AgnieszkaS 20:47:37
  "znad Tamizy"
  Skąd? :)
  Hajdamacka pogarda i polska siła
 • @norwid 01:13:41
  http://chart.neon24.pl/post/142350,prezydent-snape
  Godzina 11
 • Izrael już się cieszy z PiS i Dudy
  We hope that within the allotted time, until the court’s deliberations are concluded, we will manage to agree on changes and corrections. Israel and Poland hold a joint responsibility to research and preserve the history of the Holocaust,” the Israeli government said in a statement on Twitter - podał Reuters.
  Prezydent Snape
 • Jaki PAD?
  A kto jest PAD? Prezydent tak w tej sprawie, jak i każdej innej wykonuje po prostu polecenia Kaczyńskiego. Dlatego bywa (jak jest w tekście określony) "ostatnią nadzieją PiS" by poprawić ewidentnie sfuszetowane ustawy, które wyszły z Sejmu. I tyle.
  Godzina 11
 • Zmienić podwórko
  Polska jest jak ten słabeusz, który na podwórku aż podskakiwał, żeby potrzymać kurteczkę największemu chuliganowi, gdy ten bił i wyganiał wszystkich jego dawnych i potencjalnych kolegów. Teraz bandziorek odwrócił się i ze złośliwym uśmiechem rzucił: NO, TO ZOSTALIŚMY SAMI… - a maluch zaczyna ze śmiertelnym zdziwieniem jąkać się, że „ale przecież jesteśmy przyjaciółmi!”.

  Nie ma kto nas bronić, sami bronić się nie jesteśmy w stanie – ze względu na wewnętrzny rozkład, słabość społeczno-ekonomiczną, ale przede wszystkim – przez ten BRAK WYBORU W POLITYCE ZAGRANICZNEJ.

  Już nie mamy wyjścia. Zostaliśmy na podwórku z bandytami, teraz my im musimy oddać resztki kanapek. Chyba, że zmienimy podwórko…
  Godzina 11
 • Strata nie do powetowania
  Człowiek na parę dni wyjedzie - a tu tak smutne wiadomości... Wielka strata dla portalu.
  Wobec rosnącej nienawiści

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930