Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
800 postów 361 komentarzy

Białorusini zbojkotują transwestytę?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na Białorusi trwa społeczna akcja zbierania podpisów pod apelem o zbojkotowanie festiwalu EUROWIZJI 2014 w Kopenhadze ze względu na zapowiedziany występ austriackiego transwestyty Thomasa Neuwirtha, ukrywającego się pod pseudonimem „Conchita Wurst”.

 

 

Zdaniem inicjatora akcji, Artema Kirasziewa, mamy do czynienia z „próbą demoralizacji młodzieży przez europejskich liberałów, którzy z UE już uczynili wylęgarnię sodomii”. - Białoruś to jeden z niewielu krajów w Europie, który był w stanie podtrzymywać normalne i zdrowe wartości rodzinne, oparte na miłości i wzajemnym uzupełnieniu się przez mężczyznę i kobietę – podkreśla Kirasziew proszą białoruskie ministerstwo informacji o rozpatrzenie jego wniosku o bojkot EUROWIZJI. Zwolennicy absencji powołują się przy tym na wypowiedzi prezydenta Aleksandra Łukaszenki przeciw promowaniu „nietradycyjnych zachowań seksualnych” oraz zaznaczającego, że „Białoruś nie jest gotowa na tego typu atrakcje”.

 

Niestety, nie mamy prezydenta choćby zbliżonego klasą, wartościami i talentem do Baćki, jednak do apelu Białorusinów o niebranie udziału w tym zgorszeniu o wątpliwej jakości artystycznej – można się tylko przyłączyć.

KOMENTARZE

 • popieram bojkot eurowizji
  Ta urowizja to kompromitacja występy transwestywów kiedys taki wygrał z izraela. I niewiam dlaczego i=IZRAEL w tym uczestniczy od kiedy IZRAEL LERZY W EUROPIE? KTO MI TO WYJAŚNI?
 • DEMORALIZACJA ...
  Czy gdyby występował człowiek bez nóg, to też byłaby "demoralizacja" ???

  Jeżeli ten Austriak nie zamierza przedstawiać na żywo pornografii, to dlaczego ktoś chce go bojkotować ?

  Czy garbatych, bez nóg itp. na Neonie też się bojkotuje ?

  Nigdzie o tym w regulaminie Neona nie czytałem ...

  Eurowizja to jedno wielkie gówno, którego magnesem jest sposób głosowania. Taka ludyczna zabawa. Niech sobie tam "startuje", kto chce ...

  Ludzie z problemami identyfikacji płciowej są dla mnie takimi samymi ludźmi, jak każdy inny. I dla Jezusa z Nazaretu z pewnością też (przypowieść o Samarytaninie czy o celniku).

  Nie bądźmy sędziami ludzi, bo sami zostaniemy osądzeni ...
 • ··· Europa ···
  Chcesz się zbudzić

  Uwolnić się od obrazu

  Europy

  Ale to nie jest

  Możliwe


  =)


  https://www.youtube.com/watch?v=UGpvg0XlNfI

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031