Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
904 posty 447 komentarzy

Trump największym przyjacielem Izraela?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Lider wyścigu o republikańską nominację prezydencką, Donald Trump w wywiadzie dla „Israel Hayom” podkreślił, że jest "najbardziej pro-izraelski" ze wszystkich potencjalnych kandydatów.

 

Trump  nazwał się też „największym przyjacielem Izraela” i zapewnił o swoim zdecydowanym poparciu dla polityki premiera  Beniamina Netanyahu  i jego metod „osiągnięcia porozumienia izraelsko-palestyńskiego”, które chciałby wspomóc po swoim zwycięstwie wyborczym. Miliarder nie widzi sprzeczności między opowiadaniem o „pokoju na Bliskim Wschodzie”, a pomysłem przeniesienia stolicy państwa żydowskiego z Tel-Awiwu do Jerozolimy (choć taka prowokacja oznaczałaby raczej prowokację i wręcz wymuszenie pełnowymiarowej wojny z całym światem islamskim). Trump skrytykował również – jako zagrażające interesom Izraela – nuklearne porozumienie z Iranem. Wreszcie chcąc rozwiać wszelkie wątpliwości wobec swojej postawy (mówił wcześniej o własnej „neutralności” w kwestiach bliskowschodnich – za co został zaatakowany w debacie przez konkurenta do nominacji,  Marco Rubio) – Trump podkreślił, że sam jest przecież związany rodzinnie z żydostwem – będąc teściem  Jareda Kushnera, przedstawiciela dynastii amerykańsko-żydowskich potentatów na rynku nieruchomości (i wydawcy „New York Observera” - nb. Demokraty...).

 

Trump cieszy się zupełnie surrealistyczną sympatią części polskich środowisk „prawicowych” i centro-prawicowych zupełnie abstrahujących od faktu, że wszyscy pozostali na placu boju republikańscy kandydaci na kandydatów reprezentują tę samą partię wojny, fanatycznie pro-izraelską i grożącą doprowadzeniem do światowego konfliktu zbrojnego, będącego Armagedonem dla Polski. Między sobą – i z  Hillary Clinton na dodatek – Republikanie ścigają się w sprawach polityki zagranicznej tylko o to, kto jest bardziej pro-żydowski i bardziej zdeterminowany w utrzymywaniu światowej hegemonii jak najagresywniejszymi metodami. W tej sytuacji, mimo nikłych szans na jego elekcję – lepiej już chyba byłoby wiązać pewne nadzieje z socjaldemokratą starego typu, pacyfistycznym amerykańskim Żydem  Bernie Sandersem, niż ekscytować się anty-muzułmańskimi filipikami Trumpa, wygłaszanymi – jak się okazuje – przede wszystkim dla przypodobania się izraelskiemu punktowi widzenia. A przede wszystkim, zamiast dziecinnie pytać „za kim jesteś...”, „na kogo byś głosował...” - patrzeć polskich i tylko polskich interesów!

 

Konrad Rękas

KOMENTARZE

 • Na Sputniku...
  go chwalili, że jest prorosyjski.
  Putin też jest najlepszym przyjacielem Izraela.
 • Oczywiście - nareszcie jakaś prawda !
  " W wywiadzie dla „Israel Hayom” podkreślił, że jest "najbardziej pro-izraelski" ze wszystkich potencjalnych kandydatów."

  No co ? Na neonie chyba nie ma zdziwienia ?

  pozdr:)
 • @
  Nie interesuję się zbytnio Donaldem Trumpem, ale jestem członkiem forum białych nacjonalistów Stormfront. Tam większość Trumpa wychwala pod niebiosa, dla Amerykanów jest on nadzieją na wyjście z moralnego dołka, w którym jest Ameryka (zupełnie jak dziś Polska, Rosja za Jelcyna, czy Niemcy podczas Republiki Weimarskiej).... Chce on zbudować mur na granicy z Meksykiem i obiecuje on, że jak wygra wybory, ze powie on społeczeństwu, kto tak naprawdę stoi za zamachami na WTC. Śledzę też regularnie stronę https://crushzion.k0nsl.org/ i można tam znaleźć sprzeczne informacje na temat Donalda Trumpa - raz że jest to pachołek syjonistów, a raz że jest to wielki wojownik na miarę Adolfa Hitlera. Mnie on nie obchodzi, ja się martwię o Polskę, żebyśmy my mieli normalnego przywódce, który kieruje się miłością do narodu, a nie nienawiścią do sąsiadów, żeby nawiązał dobre stosunki z Rosją, lecz bez komunistycznej i marksistowskiej nostalgii.
 • Przyjaciel Israela!
  Tak- jak wszyscy Narodowcy! Szanuja swoje Ojczyzny .....i czyjes tez:-))
  Ludzie tacy umieja sie porozumiec....
  Niech do Israela zjada sie wszyscy Zydzi z calego Swiata!
  W Polsce Wszyscy Polacy!
  W Rosji Rosjanie...itp....i niech sie wszsycy rzadza Sami, Swoimi, na Swoim,za Swoje!

  Precz z Macacymi Marzycielmimi o K'Hazaria Magna..od Morza Sinego do Czerwonego przez Czarne i Srodziemne....uprawiana cudzymi rekami. wywalczna cudza krwia, za cudze pieniadze, na cudzej krzywdzie!

  Wszyscy Ludzie sa Bracmi....dopuki siedza na Swoim i Swoje im wystarcza!
 • @RomanKa 22:08:38
  "Niech do Israela zjada sie wszyscy Zydzi z calego Swiata!
  W Polsce Wszyscy Polacy!
  W Rosji Rosjanie...itp....i niech sie wszsycy rzadza Sami, Swoimi, na Swoim,za Swoje!"

  Zgadzam się, ale powiedz to Palestyńczykom, którym naród wybrany dosyć często stosuje bomby z białym fosforem, w wyniku których Palestyńczycy zostają brutalnie okaleczani do końca życia.

  Są 3 rozwiązania żydowskiego problemu:
  1. Wysłać ich na odludną bezludną wyspę (nie Madagaskar)
  2. Zmusić ich do życia jak normalni ludzie
  3. Cóż..... sami się o to prosili.
 • @Sukarno 22:34:09
  Kalifat -panie Sukarno zajmuje olbrzymia przestrzen....- i nie liczy sie z zadnymi granicami, ani z Ludzmi... zadnymi ludzmi. Byla se Palestyna z palmami z lisciem szerokiem...nad modrym w gaju rosla potokiem.... Polska tez byla.....
  I o tym nalezy pamietac.
 • Możesz kupić Forda T w dowolnym kolorze, pod warunkiem,że jest to kolor czarny.
  Możesz głosować na dowolnego kandydata pod warunkiem, że jest to kandydat syjonistyczny. Demokracja amerykańska dzisiaj to już niestety tylko karykatura tego pojęcia i powyższy tekst bardzo wyraźnie to pokazuje. Amerykanie, a szczególnie Donald Trump, chcą przywrócić dla USA statut światowego przywódcy,tylko ten świat nie potrzebuje przywódcy manipulowanego przez syjonistów z Tel-Awiwu i na coś takiego nie godzi się. Któryś z tych kandydatów wygra wybory i będzie kolejnym prezydentem USA, ale na tym koniec. Na pewno żaden syjonista nie będzie światowym przywódcą, Amerykanie mogą o swoich przerośniętych ambicjach zapomnieć.
 • @jacek0003 04:17:46
  Nie ma zadnych przerosnietych ambicji panie Jacek 0003...sa tylko ambicje, ktore mozna uczynic rzeczywistoscia....i sa ludzie ambitni do tego zdolni....i mierzacy zamiary na sily...i tacy sa Amerykanie.
  I sa ludzie -ktorym wydaje sie, ze ich mrzonki sa ambicja.... ktore zamieniaja zycie i wlasne i bliskich w grzaskie bajoro zawisci..kreujac tylko nastepne niespelnione mrzonki:-)))
 • @chrisdigger 06:14:42
  :-)))) Ty jestes Polska:-)))
  To wyjasnia wszystko:-))))i co najwazniejsze -wcale sie nie mylisz:-))))
 • Trzeba myśleć!
  http://davidduke.com/dr-duke-exposes-new-york-news-jewish-neocon-commies-trump-fights-real-americans/
 • @Zdzich 18:44:19
  Najwiekszym przyjacielem Israela byl i jest PRL zarowno Koszaka- jak i Kaczynskich:
  https://www.docdroid.net/EWB5OJk/nieznane-karty-historii-prl.pdf.html
 • NIKt nie polozyl takich zaslug w dziele budowy Israela jak Sanacja IIPR
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/03/02/niech-zyje-wolna-i-demokratyczna-iii-rzydopospolita-polska-ojczyzna-wykletych-milionow-polakow-o-ktorych-okupant-nie-pamieta/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930