Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
985 postów 516 komentarzy

Nie tylko układ warszawski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Działania Komisji Jakiego mogłyby wprawdzie dowodzić wyższości ludowej sprawiedliwości nad “zwykłym” prawem stanowionym. Znacznie wyraźniej jednak jest kolejnym dowodem na hipokryzję obecnego układu rządzącego w Polsce.

 

 

 

Sama idea, powstanie i tryb działania „Komisji do spraw usuwania skutków prawnych decyzji reprywatyzacyjnych dotyczących nieruchomości warszawskich, wydanych z naruszeniem prawa” -  naruszają elementarną praworządność w nie mniejszym stopniu, niż złodziejstwo dokonywane w warszawskim Ratuszu. Po prostu tak zdrowe państwo, mające przecież jakieś kodeksy, procedury i natłok instytucji mających strzec ich przestrzegania – funkcjonować nie może. Oczywiście, nie żyjemy w zdrowym państwie, nie mniej jednak metoda a’la Jaki wprost prowadzi np. do powołania Speckomisji ds. przekroczeń prędkości, które będą sobie siedzieć na skrzyżowaniach i odbierać kierowcom samochody.

 

Co gorsza, to jest Polska, więc co może pójść źle – to pójdzie. Najpierw  w III RP latami blokowano reprywatyzację  (oczywiście poza tą dokonywaną na rzecz Żydów i związków wyznaniowych), a jeśli już do jednostkowych przypadków dochodziło – to często od razu i pod warunkiem odsprzedania samych praw czy odzyskiwanych nieruchomości ludziom różnych układów, często powiązanych z kapitałem zagranicznym (wystarczy prześledzić choćby naciski na rodzinę  Zamoyskich  w sprawie warszawskiej części jej dziedzictwa). O tym procederze przez trzy dekady milczały systemowe media, nie reagowała prokuratura – i nie mieli nic do powiedzenia także politycy tworzący obecnie Prawo i Sprawiedliwość. Dziś oczywiście głoszą, że za sprawą Komisji Jakiego, która oto ma się rozlać filiami po całym kraju -  wszystko to odkręcą. W istocie jednak postulują, by reprywatyzację, zwrot mienia ukradzionego ostatecznie zakończyć – a więc znowu,  pokrzywdzonymi okażą się ci, którzy w minionych latach nie wchodzili w układy z Układem  i mimo posiadanych uprawnień nie brali udziału w złodziejskim procederze.

 

Przede wszystkim zaś – jest prosty test wiarygodności PiS, speckomisji i całej tej wrzawy. Przekonamy się,   czy w ogniu walki z aferami reprywatyzacyjnymi – Jaki, Ziobro i Kaczyński odważą się wyciągnąć ręce po zwrot mienia oddanego z naruszeniem prawa Związkowi Wyznaniowemu Gmin Żydowskich w RP. Czy zweryfikują przypadki „dziedziczenia” kamienic w polskich miastach przez 118-letnich obywateli Izraela, z mokrymi jeszcze od atramentu dokumentami poświadczanymi przez dyplomatów III RP nad Jordanem. Czy wreszcie choćby spojrzą w kierunku tysięcy hektarów przewłaszczanych na dobro słowo na rzecz Kościoła katolickiego. A także czy naruszone zostaną interesiki innej świętej krowy III RP – szkolnictwa wyższego, uniwersytetów, których kadra bezkarnie uwłaszczała się i zbywała majątki uzyskane jeszcze w czasie PRL-owskich wywłaszczeń, choć brak realizacji ich podstaw powinien skutkować zwrotem pierwotnym właścicielom Czy też zaważy fakt, że proceder ten realizowali także PiS-owcy obecnie prezydenci wielu miast Polski, starostowie i przedstawiciele rządów także tych z udziałem PC/ZChN/PiS?

 

Oczywiście, że miejsce HGW i jej układu jest w więzieniu. Oczywiście, że w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Lublinie, Kielcach i dziesiątkach innych miejsc rozkradano majątek i niszczono ludzi stawiających opór temu złodziejstwu. Ale PR-owska hucpa PiS, urągająca praworządności w metodzie i omijające delikatne dla obecnej partii sfery – nie jest metodą wyjścia i naprawy sytuacji. To tylko zastąpienie jednego bezprawia i fałszu – drugim.

 

Konrad Rękas

KOMENTARZE

 • @@@!
  Kto lepszy czyściciele z W-wy czy mafia sędziowska z Krakowa. W zasadzie sprawa dotyczy tych samych spraw, zwrotu kamienic często pożydowskich odzyskiwanych w W-wie często na podstawionego kuratora w procederze warszawskim główną rolę odgrywali urzędnicy z warszawskiego Ratusza a kolokwialnie sądy „klepały” sprawę, nie wnikając w meritum sprawy. Natomiast w Krakowie utworzyła się mafia sędziowska , która często zwracała pożydowskie kamienice mimo tego, że rząd Polski spłacił dawnych właścicieli w porozumieniach międzyrządowych. Na razie działacze społeczni doliczyli się 25 kamienic, które raz zostały spłacone, a po 1990 r. pojawili się jacyś niby spadkobiercy, którym sądy prawem kaduka zwracały kamienice położone w atrakcyjnych miastach. O ile w Warszawie, spirytus movens działań był Ratusz w niektórych sprawach wspieranym przez sądy, to w Krakowie spirytus movens oddawanych kamienic były sądy. Krakowski ratusz na skutek orzeczeń sądów nie miał innego wyjścia jak zwrot z reguły przynajmniej w 25 sprawach „ lewym” spadkobiercom. Sądy traktowały sprawy zwrotu kamienic wartości od kilku do kilkudziesięciu mln. zł , jak kradzież worka ziemniaków. Sprawy były traktowane przez sady po „ łebkach” i skutek mamy taki, że w ręce cwaniaków trafiły rzeczy materialne o olbrzymiej wartości. Często kamienice były sprzedawane wraz z lokatorami, których życie zamieniło się w piekło za sprawą nowych właścicieli. W jakimś sensie trwają zawody, w wyłudzaniu kamienic, pomiędzy sędziowską mafią z Krakowa, a czyścicielami z Warszawy, przy całkowitej bierności samorządu. Dopiero Komisja ds. dzikiej Reprywatyzacji min. Jakiego otworzyła puszkę Pandory, z której zaczęły wychodzić na światło dzienne sprawy nie mieszczące się w głowie. Okazuje się , że przy bierności państwa PO-PSL cwaniaki nabijały sobie kabzy przy totalnej bierności państwa. W kolejce do wyjaśnienia czekają sprawy z Gdańska, Gdyni, Sopotu, Łodzi, Poznania, Wrocławia, Szczecina, Opola itd. W świetle tych spraw potwierdza się stwierdzenie min Sienkiewicza, że Państwo jest teoretyczne.
 • Prawo własności tak ale w rozsądnych granicach.
  Reprywatyzacja tak ale w rozsądnych granicach.

  Warto przypomnieć że w historii dominowały systemy skrajnie oligarchiczne
  w których zwykli obywatele byli albo niewolnikami (poddanymi władcy centralnego lub lokalnego) a wszystkie zasoby należały praktycznie do ówczesnych oligarchów. To nie były systemy demokratyczne.

  Wywodzenie z tych skrajnie antydemokratycznych systemów "praw własności" to zaprzeczenie demokracji.

  Zamki , pałace latyfundia ziemskie, lasy, koncerny... to wszystko należało kiedyś do ówczesnych oligarchów. Ludzie byli w tym systemie własności tylko tanią siła robocza i niewolnikami.

  PRL z tym słusznie skończył i to był wielki postęp w kierunku demokracji..
  Własność wielkich struktur gospodarczych, zasobów naturalnych nie powinna należeć do Oligarchów (przypominam historię Robin Hooda która pokazuje relacje społeczne dawnych czasów)
  Powyższe zasoby powinny stanowić dobro narodowe czyli być zarządzane przez wybieranych przez naród przedstawicieli w interesie narodu.

  Własność prywatna powinna być ograniczona do działki budowlanej (do 2 ha), pola dla rolnika indywidualnego (np 10 ha) a większe areały tylko w trybie wynajmu od państwa (ale nie własności).

  Dopiero wtedy można mówić o demokracji.
  Jak istnieją Oligarchowie (w tym kościelni i inni instytucjonalni, czy prywatni) to demokracja się kończy. Siła Oligarchów jest zawsze większa od siły zwykłych ludzi. A to prowadzi wprost do degeneracji prawa na korzyść Oligarchów którzy w ten sposób zawsze przejmą władzę w Państwie i prawdziwa demokracja się skończy , pozostanie wydmuszka, państwo teoretyczne jak w USA,i na zachodzie i w Polsce.
  W Polsce mamy oligarchię Kościelną i skrytych oligarchów zagranicznych którzy praktycznie dyktują co "polskie" władze mogą a czego nie mogą.

  W Polsce od 89r nie ma demokracji jest tylko udawana demokracja, maseczka demokracji, polska to kolonia globalnej mafii żydowskiej.
 • @Oscar 13:35:06
  ... i Watykanu za sprawą Solidaruchów, KK z JPII na czele oraz personalnie Suchockiej która realizowała interesy Watykanu a nie Narodu Polskiego.
  (tka chyba definiuje się zdradę narodową... lansowanie innych niż narodowe interesy przez "przedstawicieli" Narodu).
 • @Oscar 13:41:13
  Brak kary rozzuchwala i wprowadza anarchię. W żadnym wypadku , pod żadnym względem państwo polskie nie może sobie na to pozwolić. Jeśli odpuścimy te wszystkie machinacje finansowe ( i inne wielopiętrowe ) to po prostu Polska przewróci się jak zmurszałe drzewo. To nasze być albo nie być ( oto jest pytanie ). Przestaniemy istnieć jako niezależny byt polityczny. Bo oni nam nigdy nie odpuszczą. Nie ma w nich ani odrobiny skruchy i świadomości swoich przestępstw. Będą nas okradać aż ukradną nam ostatnią złotówkę.
 • @@@!
  "Wymiar sprawiedliwości trzeba zaorać i zbudować od nowa". Mocne słowa posła w programie Michała Rachonia. Wielokrotnie mówiłem, że wymiar sprawiedliwości, łącznie z prokuraturą trzeba zaorać i zbudować od nowa. Nie zmieni się również obecnej mentalności sędziów i prokuratorów. Oni są nauczeni bezkarności, te ostre słowa padły z ust posła Kukiz'15, Jerzego Jachnika w dzisiejszym programie "Woronicza 17". Sprawa reformy sądownictwa była jednym z kluczowych tematów debaty polityków. Pierwszym tematem w programie była reforma wymiaru sprawiedliwości. Wymiar sprawiedliwości, ten, który wciąż mamy, jest żywcem przeniesiony z PRL. Był to ten obszar państwa, który nie został zreformowany pod żadnym względem, ani instytucjonalnym, ani personalnym. Nie nastąpiła żadna weryfikacja sędziów, którzy byli narzędziem władzy. Ci sędziowie dalej orzekają w sądach demokratycznego państwa. Ta reforma musi być głęboka, być może głębsza niż reformy w innych obszarach państwa zdiagnozował sprawę Jacek Sasin z PiS. Szczególną uwagę uczestników programu zwróciła wyrazista wypowiedź posła Jerzego Jachnika, który proponował radykalne zmiany wymiaru sprawiedliwości w Polsce. Wielokrotnie mówiłem, że wymiar sprawiedliwości, łącznie z prokuraturą, trzeba zaorać i zbudować od nowa. Nie zmieni się również obecnej mentalności sędziów i prokuratorów. Oni są nauczeni bezkarności. Dopóki sędziowie i prokuratorzy nie będą odpowiadać za bezprawie także finansowo i z hukiem wylatywać, to nic nam nie pomoże powiedział poseł Kukiz'15.


  Ps...To są ciągnące się za nami efekty okrągłego stołu i nocnej zmiany. Gdyby to był normalny i uczciwy Kraj to ci panowie i panie z SN i KRS wraz z prawnikami siedzieli by "ciupie" a ich niewiadomego pochodzenia mienie byłoby przejęte przez skarb państwa, a tak to te żydobolszewickie wszy wraz ze swym pomiotem będą się domagać jeszcze odszkodowań. "Syfilisa się nie pudruje", ma oczywiście racje pan poseł Jachnik. Prokuratury i sądy i szerzej cały wymiar sprawiedliwości, to najbardziej chora i cuchnąca zgnilizną moralną jak i korupcją, pospolitym złodziejstwem tkanka państwa polskiego. Jeżeli nie zreformujemy a raczej zbudujemy od nowa tej dziedziny, to żadne inne reformy nic nam nie dają. Ich tej żydokomuszej zgnilizny już nawet nie da się zreformować. Trzeba to wszystko zbudować od nowa. Nie można zaorać tego co nie funkcjonuje. Przy takim oraniu najgłośniej krzyczeli by o swej niewinności najbardziej zepsuci. Nie jest to sposób szybkiego oczyszczenia sektora sprawiedliwości. Przecież dodanie jednego uczciwego do dziesięciu zdeprawowanych da w efekcie deprawację tego uczciwego, ponieważ stara gwardia już się nie zmieni. Patrzmy na tych ponoć "nowych" (Tuleya, Milewski, Łączewski). To jest rak, a raka trzeba wyciąć do ostatniej tkanki. Nie może być przerzutów. Prokuratury, sądy i częściowo już wierchuszka policji to ostatni bastion żydokomunizmu. Dopóki ostatni stalinowski prokurator, sędzia, policjant nie odejdzie, ich dzieci czy wnuki to żydokomuna w Polsce nigdy nie upadnie. Temat zaorania powinien dotyczyć także szkolnictwa wyższego, no ale PiS tego nie zrobi..mając za ministra Gowina nieroba. Tam nadal siedzą "profesorowie", których rodowód to PZPR, WSI lub Ludowe Wojsko Polskie. Piastują wysokie funkcje i kształtują relacje w całym środowisku. Nadal obsadzają stanowiska swoimi więc św Piotr, który powoli ich zabiera do siebie niewiele tu zmieni. Pisze się i mówi zniszczyć, zaorać i zbudować od nowa. Pozostaje zadać pytanie tylko z czego? Ze złego żydokomuszego ziarna, jakim są dzisiejsi młodzi sędziowie, czy prokuratorzy, nie będzie wiele pożytku. Na dziś żaden etniczny Polak, nie jest zamieszany w tzw "wymiar sprawiedliwości". Polacy, nie mają swojego reprezentanta w tych zawodach. Co to za Naród ci Polacy? Są, a jakby ich nie było. Mnie to nie dziwi, bo wiem kim jest ten Naród! Naród, który czeka na "otrzęsiny". Tylko OPCJA ZERO może, choć i do tego mam wątpliwości coś zmienić, bo jak nie to będziemy nadal malować trawę na zielono...Trzeba postawić na młodych etnicznych Polaków spoza żydobolszewickiej kasty, którzy chcą się dokształcać, awansować, na tych którzy mają kręgosłup moralny. Pogonić żydolewactwo, starą szkolę tą popeerelowską, tych co bronili mafie vatowskie, uwłaszczeniowe, amberowskie itd. Upublicznić nazwiska tych, którzy skazywali "za nic", tak po prostu bo im PO kazało - akcja widelec itd...Wprowadzić ustawę o nieprzedawnieniu przestępstw mafii w togach, i dopiero wtedy czyścić aż do skutku.
 • @@@!
  Faktem jest, że bezpośrednio przed zawetowaniem ustaw PAD odbył 2 godzinną rozmowę z żydem Szewachem Weisem w Pałacu Prezydenckim i 2 godzinną rozmowę telefoniczną z Angelą Merkel. Zawetowanie nastąpiło więc nie z woli narodu i woli samego PAD. Jest realne podejrzenie, że PAD do tej decyzji został przez nich "zmuszony" czymś co na niego mają, czyli BND i Mossad. Złamał tym prezydencka przysięgę. Teraz to już tylko Jasełka dla gawiedzi. Prezydent "Efialtes" Duda uniemożliwił reformę państwa. PAD zablokował prawdziwą reformę sądownictwa a z tym i inne pilne reformy. Już 3 miesiące mijają jak zawetował dwie ustawy realnie zmieniające status quo w nadzwyczajnej kaście prawniczej. Okazał się wilkiem w owczej skórze, w kampanii grał rolę kogoś innego, teraz broni interesów tych których m.in. dzięki jego wyborowi mieliśmy znieść. Nie można zapominać o I-szej zawetowanej ustawie, arcyważnej dla wyników wyborów samorządowych, a mianowicie o Regionalnych Biurach Obrachunkowych, każdy wie czym to pachnie dla lokalnych peowskich i peeselowskich kacyków. Przypomnę także Polakom to, że PAD nie wsparł modlitwy różańcowej na granicach, bo rzekomo modlitwa to sprawa osobista, a tymczasem gorliwie w świetle kamer zapalał świece chanukowe z braćmi żydami. A tow. Zybertowicz nie powinien się już ośmieszać z tym swoim oportunizmem. Jakby towarzysz Zybertowicz tego nie tłumaczył to zdrada jest zdradą a kłamstwo kłamstwem. PAD to jak teraz widać platformerski i uwolski kret. Jeśli PAD zaczynał w UW, to nie mamy czemu się dziwić, że broni starego żydokomuszego układu i ich pomiotu. Dudakornhauser-zosia nie chce aby braciom w wierze, którzy opanowali SN i KRS spadł włos z głowy. Zosia, fizyk i przyjaciółka Wielowiejskiej z GW mści się za córeczkę za Biełsat jej odebrany. Romaszewska "zieje nienawiścią", bo jej córce Agnieszce jako prezesowi TV Biełsat - telewizji dla Białorusinów (antyŁukaszenka) Waszczykowski obciął dotacje. Ta telewizja zwalcza Łukaszenkę co w chwili obecnej nie jest w interesie Polski tylko w interesie Georga Sorosa, niejakiego Kramka męża Ukrainki Ludmiły. Śp. Romaszewski miał taka samą "żoneczkę" jak Jasienica, tylko brzydszą. Córeczkę Soros dawno temu zwerbował..A PAD i tak nie słucha Zybertowicza. On słucha tej starej, wrednej żydowskiej ropuchy Zosi Szmosi Romaszewskiej. Do diabła z tą podłą żydowską raszplą. Te spotkania to tylko teatr, a reformy jak nie było tak nie ma. Co kogo obchodzi "dobra atmosfera". Ja głosowałem na Prezydenta A.Dudę tylko dlatego, że utożsamiał się z programem PiS-u, a nie na panią Romaszewską "legendę". Zresztą tych "legend" mam serdecznie dość, a jeżeli PAD na nich się opiera to niech poprosi jeszcze inne "legendy" takie jak Bolek, Frasyniuk, Bujak itd... ich zalegendowało UB/SB/WSI. Któraś z tych legend ubiła choć jednego komucha ? Gdzie i kiedy ? Jak się nazywał ? Stoczono jakieś walki, bitwy ? Gdzie, ilu czerwonych zabito ? To jest pic na wodę fotomontaż. Legendy chlały wódę z czerwonymi bandytami, a nie walczyły. Czerwoni po absolutnym bankructwie dupami padli na siedzenia Mercedesów a mordami w pudła kawioru. Tak skończyła się "walka" legend" z czerwonymi. Jak teraz widać to już koniec Dobrej Zmiany. Widocznie PAD ma obiecany stołek w UE za te veta. PAD rozumie reformę tak jak PO,.N , UW, PSL nie radykalnie czyli ma zostać tak jak było. O tym jak działa dana instytucja decydują kadry tam pracujące, a nie Ustawy (które można różnie zinterpretować). Bez radykalnej reformy wymiaru sprawiedliwości odcięcia od komunizmu będą mafie sędziowskie nadal parasolem ochronnym skorumpowanych policjantów jak mataczenia w sprawie śmierci K.Olewnika czy J.Cygan. Znowu będzie ręka w nocniku, znowu będzie płacz i pytanie - co nam umknęło, sądownictwo, afery , zdradziecka działalność PO-PSL, zrabowane kamienice, Smoleńsk, to wszystko jest ważne, ale najważniejsza w tej chwili jest Ukraina - nie popierać hitlerowskiego państwa, nie popierać niszczenia polskości, nie walić miliardami we wrogie państwo , nie dawać obywatelstwa wrogom , wypowiedzieć kuriozalną umowę emerytalną. Jeżeli w materii ukraińskiej nie wypali cokolwiek, odpowiedzialny będzie PiS, w całości i za wszystko. Naród już wie i zdecydował, czasu jest bardzo mało. Wielu Niemców mówi, że nienawidzą szczególnie PiSu i prezesa Jarosława Kaczyńskiego bo burzy spokój Europy i Unię. A jak się dopytacie w jaki konkretnie sposób prezes Jarosław Kaczyński niszczy Europę to Niemcy nie potrafią odpowiedzieć. Najważniejszą osobą w państwie na dziś jest prezes PiS Jarosław Kaczyński, a kolejno minister Antoni Macierewicz, ministrowie Ziobro i Jaki a nie PAD. Oni muszą mieć nawet nie poczwórną a podziesiątą ochronę. I stały monitoring ochrony i ich rodzin ze strony SKW, ABW. Tych "ktosiów", jest pełno i na wschodzie i zachodzie, a ich sługusów w kraju, bez liku! , to też dbać należy i grosza nie żałować, na ochronę, polskich patriotów! Prezes PiS Jarosław Kaczyński to jedyny polityk polski klasy światowej, z dużą wiedzą i pomysłem na Polskę. Do tego świetny strateg i nie do kupienia. Dlatego takie próby unicestwienia. Prezes PiS Jarosław Kaczyński to nasz skarb. Czy to już koniec Polski? Jej wrogowie ostro grają. Gdyby zamordowali Jarosława Kaczyńskiego, byłby koniec Polski. Nasza Ojczyzna zamieniona by była w bantustan. Kradliby aż do końca, w końcu zagryźli by się sami. Byłoby jak w Warszawie, Krakowie, Łodzi, etc..Pan prezes Jarosław Kaczyński jest naszym ostatnim gwarantem. Brata już zabili. W 2010 mieli zginąć obydwaj. Ale prezes Jarosław Kaczyński zmienił plany z powodu stanu zdrowia matki i nie poleciał samolotem. Ktoś, być może, chce dokończyć zadanie, bo prezes Jarosław Kaczyński zmienił diametralnie układ sił w Polsce. To jedyny kochający autentycznie Polskę, rozumiejący jej trudne położenie i ogrom zagrożeń, wynikających z obłędnych, neomarksistowskich pomysłów typu Soros. Powinno być rozpoznanie służb w sprawie zagrożenia życia, niezależnie czy prezesa Jarosława Kaczyńskiego, czy innej osoby, a publikujących wrażliwe dla bezpieczeństwa dane powinna spotkać surowa kara. Jak dojdzie nie daj Bóg do zamachu na życie Jarosława Kaczyńskiego to PAD może sobie pogratulować dał zbrodniarzom czas na jego przygotowanie, a więc współpraca ze zbrodniarzami zalegającymi prokuratury, sądy, służby w tym policję się powiodła. Czołganie prezesa PiS po tych jego śmiesznych salonach, tylko to potwierdza i daje do myślenia czy PAD nie działa na czyjeś zlecenie, może wkrótce się przekonamy. Niedługo wyjdzie, że PAD poszedł na układ w sprawie sądów za obietnicę nie tykania niemieckiej, rosyjskiej, izraelskiej i amerykańskiej agentury rozsianej po parlamencie i w pałacu RP. Szanowny panie prezesie Jarosławie Kaczyński, teraz jest znakomita okazja oczyścić kancelarię prezydencką PAD z żydowskich doradców agentów Sorosa. Wystarczy pójść w ślady niesamowitego młodego kanclerza Kurza (Putin to już dawno zrobił) i ogłosić, że w ciągu jednego miesiąca mają się z Polski wynieść wszystkie fundacje finansowane przez Sorosa. Zobaczymy jaki będzie "kwik" jego żydowskich agentów z Łapińskim na czele w kancelarii prezydenckiej? Nadmienię, że żona ministra Glińskiego pracuje w fundacji Sorosa, dlatego on taki bierny, nic nie robi, nadaje się do usunięcia. Publikujcie ANEKS do Raportu Likwidacji WSI! PAD kogo bardziej bronicie? TW. w kościele katolickim i synagodze, czy własnych dup? W latach 2007-2010 też chcieliście ludzi szantażować aneksem za plecami obywateli i skończyło się krwawą jatką w Smoleńsku! Znowu prosicie się o jakąś tragedię? PAD skończy w smoczej jamie, a prezes Jarosław Kaczyński na Wawelu obok Brata (w najlepszym przypadku). Nie muszę chyba mówić, co powinna zrobić SKW, by odebrać to, co do niej należy. (Aneks WSI, który zawiera także szokujące dane o peowskim idolu czyli ruskim agencie Bulu-Debilu Szczynukowiczu alias Komorowski, który umoczony był w kryminalny handel bronią ! Na rozkaz rosyjskich służb poprzez skazanego w USA handlarza bronią Monzera al-Kassara, WSI dostarczało broń antyamerykańskim terrorystom. Bul-Debil jako wiceszef MON bezpośrednio nadzorował ten kryminalny handel, który kwitł także kiedy Bul był ministrem obrony w latach 2000–2001. To wtedy dorobił się nielegalnie co najmniej 260 tys. zachodnioniemieckich marek - gigantycznej wtedy sumy. Te dane są tak kompromitujące dla Polski członka NATO i kluczowego obecnie sojusznika USA, że nie chcą obecnie ich publikować ! Bo i trzeba byłoby wziąć za dupę i skazać na dożywocie Bula-Debila ! A wiadomo jaki smród by się z tego gówna rozniósł !) Po "upadku muru berlińskiego" jeden Amerykański minister tak się wypowiedział. "nie znajdziemy tyle miejsc w wiezieniach, żeby wsadzić do cel ten cały aparat bezprawia z NRD, musimy wiec im dać szansę na samooczyszczenie..i dać nawet awanse w strukturach RFN". To samo było z denazyfikacją..to samo z dekomunizacją...niestety "gest Cejrowskiego" byłby jako jedyny skuteczny. Albo jak w Norwegii.."ktokolwiek się oddal zdradzie pracując dla okupanta nie ma prawa do żadnej funkcji publicznej do 3 pokolenia". Schluß i już!!!! Chcemy taki Rząd i takiego Prezydenta co to potrafi. Nie znam słów prezesa Jarosława Kaczyńskiego w temacie aneksu, znam słowa tylko naćpanego, kłamliwego żydowskiego karzełka Łapińskiego którego słowa są warte tyle co psie gówno na ulicy!

  https://twitter.com/daguuniaa/status/917027226931159043

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031