Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
996 postów 541 komentarzy

Dlaczego musimy opuścić NATO

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mój świętej pamięci Mistrz, Aleksander Bocheński tłumaczył, że błędem jest zakładanie, że czytelnik czyta. Dlatego należy powtarzać, powtarzać, powtarzać…

 

Zachód gwarancją biedy w Polsce

 

Zatem powtarzam: Polska jest w bardzo głębokim kryzysie (politycznym, ekonomicznym, społecznym, tożsamościowym), nie jest niepodległym państwem, niemal nie ma własnej gospodarki, ludzie są ubodzy, sfrustrowani i skłóceni. Nie da się zmienić tego stanu rzeczy tylko reperując to, co jest: lepiej zarządzając, wymieniając kadry, szukając wnuków komuchów, obniżając podatki, wprowadzając JOW-y, nie wprowadzając JOW-ów, wpuszczając imigrantów, nie wpuszczając imigrantów itd. Brak możliwości realnych zmian jest skutkiem naszej geopolitycznej zależności od bloku zachodniego. T o Zachód, czyli umownie USA - gwarantuje, że nic się w Polsce nie zmieni.  Aby więc coś jednak odmienić, tzn. przynajmniej ruszyć w stronę prawdziwego wyjścia z kryzysu narodowego - musimy nie tylko sami opuścić blok zachodni (w tym UE i NATO), ale także pomoc w realizacji scenariusza, w którym zamiast jednego centrum światowego, w USA, będzie kilka - kilkanaście ośrodków, z którymi suwerenna Polska będzie mogła sobie układać relacje z korzyścią dla siebie. I to jest też odpowiedź na w założeniu pewnie retoryczne pytanie „co w zamian?!”.Otóż poza NATO (i UE) też jest życie! Na pytanie co zamiast – odpowiadam: niepodległość i pilnowanie polskich interesów. Tylko polskich.

 

Tymczasem, niestety - większość nawet formalnie czy intencjonalnie opozycyjnych partyjek w Polsce generalnie zgadza się, że jest źle - odbija się jednak właśnie od tej jednej kwestii: nie jest w stanie zakwestionować międzynarodowych podstaw obecnej biedy w Polsce. Dlatego nie mają żadnych realnych recept.

 

Przynależność do NATO nie chroni przed dalszym naciskiem i kosztami

 

Podoba mi się obrona NATO przez potwierdzanie, że jest to organizacja okupacyjna i terrorystyczna wobec Polski: bo nie pozwoliłaby nam odejść, bo chroni nas przed napadnięciem przez siebie. Oczywiście, wszystko to są dowody potwierdzające niesuwerenny, podległy stan obecnej państwowości polskiej, ale nie byłyby to nawet argumenty aż tak głupie (choć porażające i upokarzające dla Polski) – gdyby nie zostały sfalsyfikowane. Oto po pierwsze – wiemy już, że bezwarunkowa nawet podległość USA nie chroni przez amerykańskimi dalej jeszcze idącymi żądaniami – od próby puczu jak w Turcji, przez żądanie zwiększania haraczu (co  Trump czyni wobec Polski), próby rozkładu wewnętrznego (jak czyni wspierany przez Waszyngton  Soros  na Węgrzech), aż po publiczne upodlenie Polski dokonane ostatnio przez USA i Izrael wspólnie (a przecież to w interesie tych dwóch podmiotów NATO w ogóle obecnie jeszcze istnieje). Więc skoro nas biją nawet jeśli jesteśmy po ich stronie, a właściwie w takiej sytuacji biją jeszcze bardziej, wiedząc, że nikt nam nie pomoże – to może trzeba zmienić stronę?

 

NATO chroni podległość Polski Niemcom

 

Po drugie zaś – absurdalna jest teza, jakoby „sojusz z Ameryką/NATO chroniły nas przed Niemcami”. To tak nas chronią, że polska gospodarka jest częścią gospodarki niemieckiej? Że nie ma możliwości żadnej realnej polityki finansowej i społecznej Warszawy bez zgody Berlina? Nie USArmy zapobiega zmianie granicy polsko-niemieckiej, tylko fakt, że już  w całości jesteśmy Generalnym Gubernatorstwem w składzie Wielkich Niemiec. I – co trzeba przyznać głośno – możemy albo nimi pozostać, albo przyjąć do wiadomości, że wyzwolenie może być bolesne, bo proces odbudowy własnej, polskiej gospodarki musiałby potrwać. Ale jednak byłby jakąś szansą, podczas gdy obecnie z czysto demograficznego punktu widzenia – naród polski w obecnych realiach geopolitycznych żadnej szansy nie ma.

 

NATO nie obroni nas przed banderowcami

 

Hasłem zagrożenia rosyjskiego dla Polski zajmować się natomiast nie mam zamiaru wcale, bo takowe po prostu nie istnieje.  Jedyna realnie obecna groźba militarna dla Polaków – to nacjonalizm ukraiński, a przed nim to już na pewno NATO nie ma najmniejszego zamiaru nas ocalić. Przeciwnie, znowuż to przynależność do Paktu jest gwarancją wpuszczania do naszego kraj nie tylko przyszłych rekrutów potencjalnej irredenty, ale także wzmacniania wprost armii ukraińskiej i wprowadzania jej pododdziałów na nasze terytorium (np. pod postacią tzw. Wielonarodowej Brygady). By przeciwstawić się bardzo prawdopodobnej banderowskiej agresji (a także móc interweniować gdyby np. doszło do czystek etnicznych na Polakach na Ukrainie, ale także na… NATO-wskiej Litwie) powinniśmy więc opuścić NATO i budować własne Siły Zbrojne wyszkolone i wyposażone do działań w naszym regionie świata, a nie w amerykańskich wojnach kolonialnych, które jedynie ściągają na Polskę zagrożenie terrorystyczne. W końcu bowiem naprawdę kolejna bomba dżihadystów wybuchnie w naszym kraju (którego policja polityczna zwana kontrwywiadem ma jak wiadomo zupełnie inne zadania) – i stanie się tak właśnie dlatego, że należymy do NATO, chociaż pewnie usłyszymy znowu, że „tylko sojusze nas ocalą”. Tia, przed tworzonymi przez siebie zagrożeniami…

 

Zgodnie z receptą  Bocheńskiego  powtórzmy więc – NATO nie broni Polski przed niebezpieczeństwami. NATO jest niebezpieczeństwem. A jedyną możliwością, by go uniknąć – jest trzymać się od Paktu daleko.

 

Konrad Rękas

KOMENTARZE

 • żyd Morawiecki więcej wojska na wschodniej flance !!!
  Morawiecki żyd syjonista ogłasza Ex cathedra że 19 lat NATO w Polsce
  to zapewnione bezpieczeństwo !

  Słowianie ! zastanawiam się czy ten Morawiecki to dureń czy cynik ?
  nawet dziecko wie że stacjonowanie żydo-NATO w Polsce to śmiertelne zagrożenie dla Polski i Polaków !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach . Polska Krajem NEUTRALNYM !
 • NATO nie obroni nas przed banderowcami
  Przyjechał do Polski, by zarobić... na Okno Życia. Historia Ukraińca poruszyła działaczy pro life

  https://szczecin.onet.pl/przyjechal-do-polski-by-zarobic-na-okno-zycia-historia-ukrainca-poruszyla-dzialaczy/2w6yp5x
 • 5*
  Opuszczenie struktur zachodnich, UE i NATO, to idea jak najbardziej słuszna - stąd ocena 5*.

  Musimy jednak zdawać sobie sprawę, że Polska w obecnym stanie politycznym (ekonomicznym, militarnym, społecznym, kulturowym, etc.) nie ma najmniejszych szans na samodzielną politykę, ponieważ ponownie stalibyśmy się łupem USA (Zachodu) i być może w sposób brutalny jak Libia, czy Irak.
  Opowiedzenie się po jednej ze stron politycznego konfliktu USA (Zachód) - Rosja jest polityczną koniecznością.
  Funkcjonowanie Polski od 1990r. w strukturach Zachodu odbywa się z widomym skutkiem - skutkiem niekorzystnym we wszystkich sferach funkcjonowania państwa i życia polskiego narodu. Zatem wybór staje się oczywisty, a doświadczenia z okresu PRL (bezpieczeństwo zewnętrzne oraz systematyczny rozwój gospodarczy i wzrost zamożności społeczeństwa) winny skłaniać do bliskiej współpracy z Rosją.
 • Podobno w tym niesławnym Traktacie Lizbońskim stoi jak byk napisane, że...
  gdyby Polska zdecydowała się opuścić UE, to wojska Nato mogą wejść do Polski, by wytłumaczyć Polakom, jak bardzo się mylą.
  Zresztą pewnie ustaw(k)a 1066 została nam napisana (i później przez tzw opozycję uzupełniona) i rozgłośniona społeczeństwu po to, byśmy sobie sami wybili z głowy myślenie o wyjściu z UE...
  Ale jak się rozmawia z Polakami, to w tych zachwytach, ile to nam Unia dała, nikt nawet nie pomyśli o jakiejkolwiek możliwości wyjścia z UE.
  Więc spokojnie, ustaw(k)a 1066 raczej nie będzie potrzebna.
 • @Rzeczpospolita 20:41:22
  "Funkcjonowanie Polski od 1990r. w strukturach Zachodu odbywa się z widomym skutkiem - skutkiem niekorzystnym we wszystkich sferach funkcjonowania państwa i życia polskiego narodu"

  Bardzo eufemistycznie Pan ujął tą barbarzyńską "bezkrwawą"* okupację.

  * tzw Transformację ustrojową przepłaciły już swoim życiem miliony Polaków, wystawionych na różnoraki łup barbarzyńców z Zachodu. Przede wszystkim poprzez samobójstwa z powodów ekonomicznych (prawdziwe liczby są ukrywane przez Polakami), ale także z powodu różnorakich skutków pauperyzacji Polaków.
  Bezrobotny który stracił pracę dostaje ok 600zł a prezes zrabowanego Polakom banku, miliony złotych.
  Czy jest na tym świecie coś bardziej EGOISTYCZNEGO niż system który sami sobie wywalczyliśmy w momencie w którym zaufaliśmy Solidarności a nie Gierkowi?
 • autor
  ,, ludzie są ubodzy, sfrustrowani i skłóceni"

  autorze, kiedy byłeś ostatni raz na polskiej ulicy?
  Kiedy ostatni raz rozmawiałeś z normalnymi ludźmi?

  autorze, kiedy byłeś ostatni raz na polskiej ulicy?
  Kiedy ostatni raz rozmawiałeś z normalnymi ludźmi?
  Ludzie są zamożni, mają kasę, jeżdżą samochodami po 80 tyś zł, im nie w głowie ani rewolucje ani bardak w stylu nowej solidarności zmieniającej jeden blok na drugi .

  Najgorsze co moglibyśmy zrobić to wyjść z NATO i z UE.
  Niech się to samo posypie, zawali, wówczas tak jak po I WŚ będziemy mogli decydować o swoim losie.
  Niech NATO padnie pod presją nowych światowych potęg, Chin Indii, Brazylii, Rosji.
  My stańmy sobie z boku i róbmy swoje, porządki u siebie, ze złodziejską prywatyzacją, z mafią prawniczą i sądowniczą, weźmy się za gospodarkę.
 • @Oświat 21:00:21
  Proszę czasem zmieniać trasy spacerów.
 • @Oświat 21:00:21
  // Ludzie są zamożni, mają kasę, jeżdżą samochodami po 80 tyś zł//

  Ja pierdziele :)))) z takimi dezyderatami występujesz na partyjnych zjazdach PIS-u? czy jak.Normalny Polak z Polski takiego steku bzdur nie wygłosi.
  Wogole jakiś dziwny jesteś. W (latach) 60-tych głodowałeś a obecnie wokół widzisz samych zamożnych ludzi.
  A ja na ten przykład,zauważam że na ulicach nie zauważam ludzi (zwłaszcza mężczyzn) w przedziale wieku 20-40 lat.
  Smarkaczy sie widzi,50-sięciolatków sie widzi a 20 30 40 latków nie lub mało.I każdy rozsądny człowiek wie dlaczego.
  Nie znam rodziny z której jakiś syn (brat,kuzyn.mąż,ojciec,wnuczek itd) nie wyjechał na roboty.I już nie wrócił.Zaglądał tylko okazjonalnie od wielkiego święta.
  Dla mnie i większości,to społeczny dramat.Ale nie wykluczam że dla ciebie który potrafisz radość życia czerpań nawet z bananów zakupionych w biedronce,możliwość wycierani się po cudzych kątach to społeczny awans
 • @ikulalibal 22:08:00
  Pamiętam te czasy, kiedy zdawało się poważni ludzie sprzedawali domy, zakłady, sklepy i rwali na zachód. Jaka radocha była takim domu w domu kiedy cała rodzinka dostawała wizę do Australii czy USA, bo jak mawiali –w tym kraju nie da się żyć.
 • @chart 21:57:08
  O takie ścieżki panu chodzi?
  https://www.youtube.com/watch?v=5Qpk3rcZ2yg
 • @ikulalibal 22:08:00
  ,,że na ulicach nie zauważam ludzi (zwłaszcza mężczyzn) w przedziale wieku 20-40 lat..."

  Ja też nie widzę. Wszystko albo w samochodach albo w pracy.
  http://m.wm.pl/2017/08/orig/65029-406345.jpg

  https://d-nm.ppstatic.pl/k/r/35/c7/54fddd06035ab_o.jpg

  No na starym mieście trochę ludzi chodzi

  http://m.wm.pl/2017/06/orig/41429-398645.jpg
 • @Oświat 23:02:57
  //Jaka radocha była takim domu w domu kiedy cała rodzinka dostawała wizę do Australii czy USA//

  Z wyjątkową hołotą waść obcujesz.A ja zachodzę w głowę skąd w tobie tyle żenującej małości.Jakie to szczęscie że niewiele mamy ze sobą wspólnego.
  Bo ja mam zupełnie inne doświadczenia i znał wyłącznie takich ludzi i takie domy dla których wyjazd był tragedią.Decydowano się na niego z różnych powodów ale zawsze był dramatem.

  https://www.youtube.com/watch?v=9aQ_aij1q1M
 • @ikulalibal 23:24:53
  masz młodych ludzi
  http://ro.com.pl/wp-content/uploads/2015/08/IMG_0323-ro.jpg
  a zimą
  https://www.youtube.com/watch?v=m9F-qdk2laQ
 • obrżydzić Polskę ..
  Przykro, że są ludzie, którzy chcieli by widzieć Polskę jako jedną wielką nędzę, że tak ją widzą, tak ją przedstawiają, tak ją opisuję, tak straszliwie i podle wypaczają jej obraz, tak ją obrŻydzają.
  I na tym kończę, bo nie mnie z nimi dyskutować.
 • Konrad
  200% racji.
  Pozdrawiam.
 • @Jan Paweł 20:49:05
  A niech se wchodzą.
  Jak mój dziadek szedł do Powstania to Niemcy jeszcze władali Wielkopolską i żaden z chłopaków się tym nie przejmował. Chcieli wygrać i wygrali. I tu jest znowu Polska.
  Tyle
 • @Oświat 23:02:57
  //kiedy cała rodzinka dostawała wizę do Australii czy USA, bo jak mawiali –w tym kraju nie da się żyć.//

  To Polacy byli czy jacyś pańszczyźniani z czworaków?
  Ja nie miałem problemów z otrzymaniem obywatelstwa na zachodzie, jeszcze za komuny, nie skorzystałem. Frajer, nie?
 • @Oświat 23:16:36
  /Ja też nie widzę. Wszystko albo w samochodach albo w pracy./
  No tak, same beemki, bentleye,merce...
  do Biedronki lub Lidla w sam raz...
  /No na starym mieście trochę ludzi chodzi/
  Pewnie, a po polsku można się z nimi dogadać?
 • @Oświat 23:33:31
  //a zimą//

  A zimą grzebią za węglem żeby przeżyć
  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/ludzie-grzebia-za-weglem-by-przezyc/qjtcv4r
 • ''Dlaczego musimy opuścić NATO''
  Ja nie wstępowałam do NATO, więc nie mogę opuszczać.
 • @Oświat 23:33:31
  Moze jakas fotka ludzi grzebiacych w smioetnikach w poszukiwaniu ubrania, resztek jedzenia.
  Niedawno skuto strsza kobiete za taki "wyczyn"..
 • @Oświat 23:41:31
  Ależ skąd Polska i Polacy sa bardzo zamożni, poza 4 bln długu u zagranicznych banksterów pochodzenia wiadomego!I dlatego niektórzy udają, że nie dostrzegają biedy,samobójstw m.in z powodu egzekucji komorniczych,eksmisji na bruk, zadłużenia Polaków w tym młodzieży i emerytów. Po to ,żeby ich bracia z narodu przebranego mogli spokojnie żądać 300mld od "bogatego narodu", bo przecież mają samochody i lodówki!!Uff ręce opadają!
  http://www.fakt.pl/pieniadze/finanse/zadluzenie-polski-rosnie-najszybciej-w-europie-dlug-publiczny/kxvg5z4

  http://ziut.neon24.pl/post/143017,59-senatorow-usa-protestuje-przeciwko-polsce

  Proszę wnuczusiom odkładać na spłatę!
 • @ikulalibal 23:24:53
  Oczywiście, że prawie zawsze wyjazd ze swojej Ojczyzny jest dramatem nieraz tragedią.
  Człowiek funkcjonując w swojej Ojczyźnie zawiązuje więzi. Począwszy od tych rodzinnych, poprzez lokalne, regionalne a na identyfikacji narodowej kończąc.
  W innym ujęciu, więzi są tworzone wokół danej szeroko pojętej kultury czy religii.
  Jakiekolwiek gadania o dobrodziejstwach koczownictwa (bo do tego sprowadza się przemieszczanie po świecie) jest wynaturzeniem człowieczeństwa.
  Oczywiście sa ludzie o naturze koczowniczej, ale tworzenie więzi należy do wyższych uczuć człowieka, więc wydaje się, że koczownicy pozbawieni są tych wyższych uczuć.
  Oczywiście pod pojęciem koczownika nie mam na myśli osoby wypędzonej ze swojej ojczyzny, różnymi możliwymi sposobami.

  Więzi są groźne dla właścicieli tego świata, więc walczą oni na różne możliwe sposoby z nimi.
  Widać to bardzo wyraźnie w Polsce o stosunkowo silnych więziach narodowych i religijnych. Więc nie ulega wątpliwości, że właściciele tego świata, niszczą Polskę także poprzez niszczenie tych silnych więzi łączących Polaków.
 • @trojanka 08:15:14
  No to posłuchaj mojego wnuczka, co myśli o dziewczynach i jak sobie radzi

  https://www.youtube.com/watch?v=xI5gymipkOI&t=1167s
 • @Jan Paweł 09:27:40
  Czy w naszym kraju politycy zorganizowali sobie jakieś zawody "kto bardzie naszczeka na Rosję"? Nagroda to tytuł "Frajera roku" i poklepanie po plecach przez Merkel, May, albo Trumpa.
 • Nie da się opuścić NATO.
  Tak jak nie da się opuścić bandy kryminalistów.
  Banda nie dopuszcza do takich rzeczy i kara śmiercią takie zakusy.

  NATO musi się samo rozlecieć pod wpływami silniejszych od Polski graczy.
  Już jest pęknięcie między USA w UE... to oznacza też pęknięcie w NATO.

  NATO przestanie istnieć gdy wyjdzie z niego USA (nie wyjdzie) albo wyjdą z niego Niemcy ... a w drugiej kolejności Francja.
  NATO to siły zbrojne globalnej mafii żydowskiej.

  Trzeba zniszczyć globalną mafię by zniknęło NATO.
  I taka globalna gra się toczy.
  Chiny właśnie uruchomiły kontrakty na ropę nominowane w Juanach.
  To śmiertelny cios dla petrodolara, fundamentu potęgi ekonomicznej globalnej mafii.

  Polska jako kolonia żydowska bez własnej woli (polityki) może tylko czekać na wyzwolenie.
  Wyrywanie się przed szereg oznacza wyłącznie dotkliwe straty i brak szans na zwycięstwo.
  Trzeba budować świadomość społeczną, demokratyczne struktury niskiego szczebla..(lokalne media, media internetowe, grupy nacisku, jakieś zalążki partyjne z programem propolskim...jakieś związki lobbujące za Polską za prawami Polaków.. fundacje rozwijające Polskość w Polsce itp.

  I trzeba czekać aż pęknie na zachodzie (Niemcy, Francja...) i wtedy jako trzecia siła Europy i w Polsce może nastąpić "pęknięcie".

  W.Brytania nie pęknie to "kolebka" anglo-syjonistów.
  Prędzej nastąpi oddolna spontaniczna rewolucja w USA, o co globalna mafia oskarży jak zawsze Rosję.
  Jak Padnie centrala ekonomiczna i militarna w USA to UE się natychmiast rozsypie.. bo jedynym zwornikiem UE jest okupacja Europy przez USA.
  Wtedy też uwolni się natychmiast Japonia obie Koree się zjednoczą pokojowo a podobnie jak Chiny i Tajwan.
  Ukraina natychmiast powstanie przeciw swoim banderowcom i syjonistom
  i albo się podzieli albo zostanie w całości sojusznikiem Rosji.

  Globalni bandyci będą "emigrować" już nie bardzo mają gdzie...
  Pozostaje im jak hitlerowcom Ameryka Południowa (Chile, Paragwaje..)
  albo Australia.
  Oba regiony nie mają potencjału by zagrażać światu ...

  świat będzie wolny od globalnej mafii... będzie mógł się zając swoimi problemami , na nowo ukonstytuować prawo międzynarodowe (mafia to prawo zdegenerowała pod swoje potrzeby).

  aa. co z Izraelem...
  Zniknie jako państwo.. powstanie Palestyna i wygnańcy wrócą na ziemie swoich ojców i dziadów.

  W.Brytania ? zamieni się w tygiel multikulti bez własnego przemysłu bez dochodów odizolowany wrogością od Europy i reszty świata ..
  Skandynawia Szwecja i Norwegia też mają małe szanse na powrót do wartości narodowych.. tam już więcej multikulti jak ich własnego Narodu.
  Polska ma dużo więcej szans na Narodową przyszłość.
 • @kula Lis 67 12:36:07
  Polacy i Rosjanie mają wspólnego wielkiego Patrona. Jan Paweł II, zgodnie z zaleceniami Matki Boskiej Fatimskiej, zawierzył Jej Rosję (niestety, nie dokonali tego tego poprzedni papieże).
  Od tego czasu (zawierzenia Rosji Matce Boskiej) notuje się w Rosji powrót z tej równi pochyłej, którą Rosji zafundowali poprzedni prezydenci, przede wszystkim Jelcyn.
  Jak widzimy, Rosja powróciła do statusu potęgi z którą muszą się liczyć inni. Nie ulega wątpliwości, że jest to po myśli Pana Boga.
  Św Jan Paweł II jest Patronem Polski i z całą pewnością swoim patronatem obejmuje także Rosję. W związku z tym Rosjanie mogą i powinni także modlić się do niego o wstawiennictwo u Pana Boga.
 • Żydowski Pax Russo - Americana
  // NATO nie broni Polski przed niebezpieczeństwami. NATO jest niebezpieczeństwem.//

  Żydowski Pax Russo - Americana jest skierowany przeciwko "agresywnemu nacjonalizmowi" jak można się dowiedzieć z umowy Nato-Rosja.

  I wszystko jasne...

  //NATO and Russia start from the premise that the shared objective of strengthening security and stability in the Euro-Atlantic area for the benefit of all countries requires a response to new risks and challenges, such as aggressive nationalism//

  https://www.nato.int/cps/cn/natohq/official_texts_25468.htm
 • @Oscar 12:58:22
  5* za komentarz

  Mam tylko nieco inny pogląd na NRF. Według mnie NRF może opuścić NATO jedynie wtedy, gdy USA wycofają się z Europy. NRF znajduje się pod stałą okupacja USA (Międzynarodowego Żyda) od 1945r. i jest bardziej zwasalizowanym państwem niż IIIŻydo-RP/Polin. W NRF istniej 170 baz wojsk USA.
  Polska jest obszarem pod tymczasową okupacją USA, której ciągłość gwarantują rządy żydowskiej V kolumny w Polsce (oraz indoktrynacja żydo-katolickiego Kościoła). Silna narodowa organizacja mogłaby przyczynić się do erozji tych dwu destrukcyjnych czynników (żydowskiej V kolumny i Kościoła) i do podjęcia próby wyłączenia Polski z zachodnich struktur. Gdyby USA dla zatrzymania tego procesu użyły w Polsce brutalnej siły nie pomogłaby już żadna propaganda pt. "zachodnia demokracja". USA stałyby się dla każdego Polaka czytelnym wrogiem.

  Francja (współzałożycielka NATO w 1949r.) wycofała się z uczestnictwa w NATO w 1966r. Powrót nastąpił w 2009r. - prawdopodobnie element żydowski przejął kontrolę nad arsenałem jądrowym Francji. Zatem wątpliwe, czy obecną Francję stać na samodzielność polityczną bardziej niż Polskę pod żydo-reżimem (?).
 • @trojanka 08:15:14
  Amerykańscy analitycy: w czym Rosja będzie miała przewagę, jeśli wybuchnie wojna. Amerykańscy wojskowi zamierzają zwiększyć zasięg pocisków rakietowych i artyleryjskich, bo w pierwszym tygodniu hipotetycznego konfliktu wojskowego z Rosją pozostaną bez wsparcia z powietrza informuje Military.com. W ciągu pierwszych 7-10 dni hipotetycznej wojny rosyjskie wojska "będą miały poważną przewagę liczebną i we wszystkich aspektach działań zbrojnych na lądzie" pisze gazeta, powołując się na badania centrum analiz Rand Corporation.
  "Ze względu na siłę i zasięg rosyjskiego systemu obrony powietrznej wszystkie formy wsparcia z powietrza będą poważnie utrudnione, konsekwencje tego odczują na sobie wojska lądowe" powiedział John Gordon, pracownik Rand Corporation. Ekspert dodał, że Rosja ma przewagę w liczebności i zasięgu systemów artyleryjskich. "Rosjanie podchodzą do tego bardzo poważnie: artyleria była silną stroną rosyjskiej armii już w czasach carskich" podkreślił Gordon. W związku z tym dowództwo sił zbrojnych USA zaczęło modernizować broń rakietową i artyleryjską, na przykład samobieżną haubicę M109 SPH Paladin. "Musimy zwiększyć zasięg wszystkich opracowywanych systemów (…) i zyskać przewagę nad przeciwnikiem w tej sferze" powiedział dowódca wojsk lądowych USA na Pacyfiku gen. Robert Brown, którego cytuje Military.com.

  Ps..A gdzie oni niby chcą toczyć tą wojnę? Amerykanie chcą zrobić desant na Władywostok czy Kaukaz? W 1941 roku podobnie, teraz Moskale będą pić szampana w Waszyngtonie. A gdzie ta "hipotetyczna wojna" miała by się rozegrać, na kontynencie amerykańskim? Czy może Amerykanie mówią już otwarcie, że szykują się do wojny z Rosją w Europie? USA i UE powinni zacząć wyposażać swych wojskowych w większe buty. Będą szybciej maszerować i głośniej tupać, zgodnie z planem przewagi nad wschodnim partnerem do konfrontacji. USA ma zdecydowaną przewagę nad armia rosyjska w liczebności gejów. USA powinny zażądać, aby była to postępowa wojna, w której mogą brać udział w walkach jako żołnierze, tylko geje i żeńszczyny! Licząc sojusznicze kraje Jankesów , to Rosja ma z kim się pojedynkować, pierwszy tydzień i ostatni...Także Jankesi mają aż/tylko tydzień na podjecie decyzji co dalej...Są jeszcze Chiny, Korea Płn. Iran itd. Które otaczają Rosję i na pewno pomogą! Rosja ma surowce, Chiny kasę, Korea Płn. morale( broń od Chin i Rosji w razie konfliktu), także oby ta tęczowa armia i jej kundle z Europy się nie zesrały na Rosyjskiej ziemi! Już wielu próbowało. USA, Unia mniema ze jak wybuchnie wojna z Rosją to ta wojna będzie na terenie byłych krajów RWPG, ale tu się mylą, bo jak jakaś rakieta spadnie na terytorium Rosji takie same rakiety spadną na terytorium USA Unii, Rosja przeniesie wojnę na tereny USA Unii. Najemnicy z USA i NATO tylko mogą napadać na kraje słabe jak Irak czy Afganistan, ale jak dojdzie do wojny z Rosją, to na polu walki będą tylko generałowie z USA i NATO, reszta ucieknie jak ten okręt z Morza Czarnego z pod kulonym ogonem, najemnicy patrzą aby zarobić a nie aby umrzeć za USA i NATO! Proponuję zapoznać się z interesującym artykułem na temat ewentualnego starcia zbrojnego w Europie pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i Federacją Rosyjską...

  www.military.com/dodbuzz/2018/03/26/us-would-fight-without-air-support-weeks-if-war-russia-began.htm
 • @kula Lis 67 21:35:22
  Zgoda co do Niemiec i Francji .. to samo dotyczy reszty członków NATO.
  Każdy żydowski wasal ma obowiązek "spontanicznie" wstąpić do NATO.

  NATO to oficjalne siły zbrojne globalnej mafii żydowskiej.
  Siły nieoficjalne to służby specjalne członków NATO oraz najróżniejsi najemnicy na świecie oda banderowców poprzez skrajnych islamistów i różne inne mniejsze ekstrema (np katolickie np w Chorwacji, Ujgurzy, Czeczeni... i zwykli bandyci z całego świata którzy chcą zarobić na mordowaniu ludzi na zlecenie globalnej mafii żydowskiej).

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829