Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
988 postów 516 komentarzy

Dlaczego należy doprowadzić do zniszczenia „Izraela”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Izrael najpierw napadł słownie i propagandowo na Polskę – potem rozstrzelał pokojowe wystąpienia Palestyńczyków, a teraz zaatakował rakietami sojusz syryjsko-irańsko-rosyjski. Zaraz, jak to szło - wrogowie naszego wroga to nasi...?

 

Ten sam wróg

 

Trwające od lat 80-tych naciski międzynarodowych środowisk żydowskich zmierzających do uzyskania od Polski dziesiątków miliardów dolarów haraczu, a także pozyskujących nieprawnie warte kolejne miliony majątki w naszym kraju – powinny już dawno kazać nam szukać efektywnych sojuszników także wśród tych, którzy z podobną agresją walczą czynnie, także z bronią w ręku. Ostatnie 3 miesiące, kiedy presja na Polskę realizowana jest m.in. za pośrednictwem władz państwowych „Izraela” musi w końcu uzmysłowić Polakom, że twór ten jest tylko kolejnym niebezpiecznym narzędziem w rękach tym samych grup i kręgów, zainteresowanych jak najdalej posuniętą eksploatacją Polski. Nie da się obronić przed Światowym Kongresem Żydów, walczyć z kłamstwami różnych „lig antydeformacyjnych” i jednocześnie podtrzymywać „przyjaźń” i „strategiczne partnerstwo” z okupacyjnym tworem syjonistycznym w Palestynie. Jeśli wiemy, że Icek nas okradnie, a Mosiek naleje do mleka – to nie wierzmy u licha, że akurat Srul będzie naszym fajnym kumplem, tylko tak trochę nas poobraża i trochę oskubie, żeby dobrze wypaść przed swoimi!

 

Zwłaszcza, że przecież powszechny jest w Polsce strach przed zagrożeniem islamskim, imigranckim, terrorystycznym Zrozummy więc i to, że  „Izrael” nikogo przed tymi niebezpieczeństwami bynajmniej nie chroni. On je produkuje.

 

Ruchy przyjaciół syjonizmu

 

"Izrael" i jego zaplecze ponieśli duże nakłady - finansowe, polityczne i propagandowe, by tzw. "antysemityzm", czyli zdrowy odruch obronny narodów dotkniętych roszczeniami syjonistów - zastąpić indukowanym "antyislamizmem".


Proces ten rozpoczął się infiltracją, urabianiem a nawet zakładaniem grup i organizacji deklaratywnie patriotycznych i narodowych, którym w toku uzależniania podsuwano jeden detal - obowiązek niezmiennego głoszenia poparcia dla Izraela, jako "wymogu nowoczesnego ruchu narodowego", "dziejowej konieczności", "dziedzictwa X. który też coś 70 lat temu napisał życzliwie o syjonizmie" itd.


Mając tak przygotowane zaplecze - można było przejść do kolejnego etapu, czyli umasowienia nowych lęków. Mechanizm był jeszcze prostszy, wynikał bowiem wprost z innych działań syjonistow, sprowadzając do destabilizowania i niszczenia kolejnych państw muzułmańskich tak, by ich mieszkańcy masowo uciekali do Europy. Zadanie to realizowała bezpośrednio polityka "Izraela" oraz syjonistyczne wpływy w USA, UK i Francji.


W efekcie pomysł "islamofobii" trafił na podatny grunt i znalazł nawet realne podstawy, dzięki czemu SPRAWCA islamskiego zagrożenia - tzw. państwo syjonistyczne, mogło wystąpić jako "sojusznik i obrońca Europy".


No, a potem to już naprawdę wystarczyło kilka bezsensownych poza tym zamachów...

 

Prawdziwe skutki syjonizmu

 

Czasem z uważającej się za prawą stronę internetu słyszę głosy dowodzące, że ich posiadacze sądzą, że mamy rok najdalej 1938. Tzn. np., że można sobie zgadywać i wyobrażać jakby to było fajnie, gdyby Żydzi nie byli takimi sobie o, zwykłymi Żydami, jakich widać na każdej polskiej ulicy – tylko mieszkali sobie we własnym państwie, najlepiej gdzieś daleko od nas i zajmowali się własnymi, zupełnie państwowymi sprawami.

 

Niestety, jest rok 2018. Państwo żydowskie istnieje już 70 lat i przez ten czas udowodniło, że bodaj ani jedno optymistyczne założenie wiązane z syjonizmem się nie sprawdziło. Fakt, nie widać już chałaciarzy i zjedzenie dobrego gęsiego pipka graniczy z cudem. Poza tym jednak Żydzi nie przestali interesować się sprawami całego świata i każdego z ciekawych dla nich państw z osobna, z poczesnym w tym menu miejscem Polski. W dalszym ciągu ingerują w politykę wewnętrzną, wpływają na podejmowanie decyzji, prowadzą politykę globalną jak bodaj żadna inna nacja – a cała różnica sprowadza się do tego, że teraz:

 

-  z jednej strony jednym z priorytetów tej polityki są także PAŃSTWOWE interesy „Izraela”, jego finansowanie, uzbrojenie, zdobycze terytorialne, system polityczny, dążenie do hegemonii subregionalnej itd. co skutecznie destabilizuje sytuację na całym świecie, jest katalizatorem wojen i stymulowanych przez nie zagrożeń terrorystycznych czy imigranckich

 

- a z drugiej „Izrael” stał się kolejnym instrumentem globalnej polityki żydowskiej, pomocnym w uzyskiwaniu innych jej celów, jak wymuszenia rozbójnicze od Polski, eksploatacja gospodarcza eliminowanych konkurentów bliskowschodnich oraz prowokowanie dochodowych i korzystnych dla światowego systemu spekulacyjnego wojen i konfliktów.

 

Mówiąc krótko –  ani powstanie „państwa Izrael” nie uczyniło z Żydów normalnego narodu, ani Żydzi nie chcą bądź nie umieją założyć normalnego państwa.

 

Nasi prawdziwi sojusznicy

 

Eksperyment z punktu widzenia innych nacji nie tylko się nie udał, ale wręcz szkodzi. Należy więc dołożyć starań, by został zakończony.  Syjonistyczny twór okupacyjny w Palestynie po prostu musi przestać istnieć.  Także w polskim interesie. A kto się temu dziełu przysłuży – zasłuży i na polską wdzięczność. I nie bójmy się – oni tu nie wrócą jako uchodźcy, bo tam im ktoś zepsuje ich rasistowskie państewko. Mają swoją Amerykę, swoje City of London, mają setki innych możliwości, z których cały czas korzystają, także żeby upodlić i okraść Polskę. To nic osobistego, zwyczajny geszeft. Najwyższy czas zacząć im ten interes psuć. I potrzebujemy do tego sojuszników. Iran, Syria, Liban, Hezbollah, Hamas, każde palestyńskie dziecko rzucające kamieniem w syjonistycznego żołdaka – wszyscy działają dla nas.

 

A tymczasem mąż pani Kornhauser ściska skrwawione ręce syjonisty…

 

Konrad Rękas

KOMENTARZE

 • No nie wiem....
  i ździebko się boję.
  A co będzie jak wychodźcy z Izraela zwalą nam się na łeb? Udowodnią na jakimś międzynarodowym forum że stąd biorą się ich korzenie i zwalą nam się w liczbie kilku milionów ? Ktoś tam Polsce obieca finansowe priorytety czy coś w tym rodzaju, znowu przez pięć minut będzie o nas w światowych mediach głośno i dobrze i na tym koniec.
  Kostek Gebert wykrakał ? http://macgregor.neon24.pl/post/112475,marzenia-konstantego-geberta-ps-dawid-warszawski

  To może dlatego i tylko dlatego jakaś cudowna siła uchroniła Polskę od "muzułmańskiej emigracji" ?
 • @ikulalibal 22:52:21
  Nie trzeba się bać!!
  To właśnie une się karmią naszym strachem. Choć mamy wszyscy w Polsce różne zdania na temat naszej historii to w tym przypadku Polacy powinni reagować na to co nam prez. Juda proponuje w sposób jasny... spadaj gościu, tak uważam.
 • @ikulalibal 22:52:21
  Ależ po co w tę biedę? Zamieszkają sobie w lepszym klimacie, np. w Kalifornii. I tylko czynsze będą dalej od nas pobierać. No chyba, że naprawdę się nie damy. Czyli inaczej, niż teraz. Bo teraz pobierają czynsze - i chcą więcej siedząc w Izraelu i napuszczajac nam na głowy islamistow. Taka to różnica.
 • Autor
  Panie Rękas, a gdzie oni uciekną jak nie do Polski właśnie? Sądzi Pan, że mają jakąś ostoję w "przyjaznych" Stanach Zjednoczonych lub w Anglii? W USA żyją w strzeżonych gettach, Amerykanie w nich widzą przyczynę w obniżeniu poziomu życia, zadłużeniu, rosnącym bezrobociu, terroryzowaniu białych Amerykanów. Scenariusz szykuje się podobny jak w Rosji, Hiszpanii, Niemczech. "Antysemityzm" wzrasta wszędzie w stosunku geometrycznym, czują to żydzi na swoich drętwiejących od strachu karkach i prą do ostatecznego rozstrzygnięcia w nadziei, że znów spadną na cztery łapy jak po II WŚ. Żydzi przeszli holokaust? Ha, ha dostali to co chcieli, "6 mln ofiar" i warunek tej liczby - państwo Izrael. A że tych 6 mln nie było, to dołożyli sobie sami na papierze i podparli penalizacją innych twierdzeń oraz korupcją, szantażem groźbą nuklearną et cetera. Tak więc tylko Polska, już puszczane są sygnały o jakiejś współpracy gospodarczej w dziedzinie wysokich technologii, których także Polacy mogliby się od żydów nauczyć. W domyśle: w pierwszej kolejności ewakuacja zagrożonego zniszczeniem przemysłu zbrojeniowego. Bo cóż innego żydzi mają, tylko to i nawet mogą w tej dziedzinie imponować. Choćby posiadaniem broni nuklearnej typu pistoletowego czyli wyrzutni tak małych, że mogą stać wszędzie nawet na ulicach miast i sprawiać wrażenie budowli monitorujących ruch uliczny. Potem ewakuacja elity, na końcu jak się da zwykłych żydów, ale prawdopodobnie bez żydów ortodoksyjnych. Tyle dobrego, że nie będą budować w Polsce synagog bo nie potrzebują ich ci wyznawcy Talmudu. Jeśli Kneset będzie miał więcej czasu to mogą ogłosić aneksję jakiejś części terytorium na terenie np Polski i Ukrainy i proklamować je jako terytorium pozostające pod administracją Izraelską. Tak zrobili z syryjskimi Wzgórzami Golan. Co z tego że ta aneksja nie została uznana przez ONZ? Polin będzie uznany i to w pierwszej kolejności przez ONZ ,która jest pod kontrolą syjonizmu. Tak więc panie Rękas scenariuszy jest kilka a który zostanie realizowany zależeć będzie od sytuacji "na współczesnym polu walki".
 • @Slav 23:39:24
  Odpowiedź brzmi: to bierz się Pan do roboty, żeby ich do Polski nie wpuścić, a tych co już są i nas doją wyrzucić. Inni za Pana mają robić?
 • 5
  chociażby za ostatnie zdanie muszę przybić piątkę.
 • @chart 23:59:30
  Pan teoretyzuje i ja teoretyzuję. Nie wiem jak Pan, ale ja nie władam środkami by się przeciwstawić. Nawet rząd, gdyby był polski a nie syjonistyczny nie miał by także argumentów. Czy Pan wie, że Izrael zainstalował już broń jądrową w Niemczech? Tę o której wzmiankowałem, już słyszałem głosy płynące z Izraela, że może warto by było rozpylić jakąś radioaktywną chmurkę nad Polską. Gdyby rząd był polski a może nawet i jest, a jeśli tak, to stoi przed groźbą użycia tej broni przeciwko nam. Dopóki żydzi mają nadzieję na miękkie lądowanie w Polsce to tej broni nie użyją. Ale jeśli nie, to nie zawahają się przed niczym. Słyszał Pan o zastosowaniu małych nukes w zburzeniu wież WCT, albo o "awarii" elektrowni jądrowej w Fukushimie? W tych miejscach była testowana. A my nie mamy nic takiego, w związku z czym nawet nie rzucę kamieniem w żyda gdy będzie mnie wyrzucał z mojego mieszkania. Legalnie to będzie robił, panie Rękas, będzie trzymał w ręku akt własności. Pan też może stanąć wobec takiego zagadnienia. I co pan zrobi? Ma Pan chociaż pistolet, bo ja nie, a może ma pan nóż. Tak czy siak nie wygra pan tylko skończy jak Palestyńczyk.
 • @Slav 23:39:24
  Pozwolę sobie na wtrącenie.
  Szanowny panie Slav ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej nastąpi w momencie zakończenia supremacji petrodolara. FED będący pod stałą kontrolą Syjonu realizuje cele polityczne diaspory. Niedawne urynkowienie petrojuana powoli i systematycznie zburzy domek z kart największej potęgi militarnej świata. Po prostu frajerzy przestaną płacić na armię amerykańską a dolar stanie się palącym problemem nie tylko USA. Frajerzy rozumiem - cały świat, bo to on płaci rentę emisyjną Izraelowi. Do tego dochodzi rewolucja energetyczna. Ogniwa li-ion, ogniwa paliwowe i wodór wymiotą bliski wschód ze źródeł zarobkowania. Zniknie podstawa amerykańskiej dotacji dla Izraela (przynajmniej ta gospodarcza). Izrael zgodnie z modlitwami żydowskich ortodoksów zniknie z mapy świata a islamiści mocno spokornieją. Makaron głośno namawia do powrotu wartości chrześcijańskich we Francji. Wszystkie szaleńcze ruchy Izraela o których wspomniał autor na wstępie mówią wyraźnie o tym że państwu lucyfera kończy się czas.
  Bądźmy więc dobrej myśli i trzymajmy kciuki za pertojuana. Oby tylko Chiny nie dały się wciągnąć w fałszywą grę USA-Rosja.
 • To nie przejdzie
  To by było ludobójstwo. Prędzej jacyś Arabowie to w końcu zrobią i będzie rozpacz na całym świecie.
 • @Casey 01:10:38
  Brytyjski rząd zdecydował. Będzie odpowiedź na atak chemiczny w Syrii. May grozi.
  Ps..USA, Francja i Anglia. To są kraje, których rządy odpowiadają bezpośrednio za arabską wiosnę i wszystkie te wojny, które w jej następstwie wybuchły. Nie wierzę w użycie broni chemicznej przez Assada. To jest false flag zainicjowana dlatego, że wojska Assada są już bliskie wygranej. USA , Anglia i Francja nie chcą dopuścić do zakończenia wojny w Syrii i pragną całkowitego upadku tego kraju. Najbliższy czas pokarze, czy May różni się od Clinton. Koalicja państw bandyckich zaatakowała Syrię i postanowiła odpowiedzieć na ten atak kolejnym atakiem. To się kupy nie trzyma. Niebywały cynizm i przygnębiający teatr terroru. Dranie już całą północ Afryki zniszczyli i oddali te kraje w ręce islamistów i przemytników. Mafia zarabia na przemycaniu islamistów do Europy. Temu miał służyć projekt "Arabska Wiosna". Ostatnim krajem z listy krajów do zniszczenia i przekazania go islamistom jest Syria. Ale tam pojawili się Rosjanie. No i mafia ma problem. Na szmuglowaniu do Europy milionów islamistów te kanalie zarobiły już grube miliardy. Ten proceder przynosi większe zyski niż narkotyki i prostytucja razem wzięte. A Polska przyklaskuje tym dewiantom. A dokładniej, rząd polski... Panie Boże, aleś nam dał sojuszników. Szachrajska międzynarodówka nie wyjawia powodów dlaczego zagięła parol na Syrię i postanowiła ją zniszczyć, bo tam odkryto czwarte na świeci złoża GAZU w zachodniej części Syrii i wszyscy chcą położyć łapę na tych złożach. W 2009 odkryte potężne złoża, w 2011 zaczyna się atak na "dyktatora Assada"

  http://nettg.pl/news/102325/nowe-mocarstwo-gazu-i-ropy
 • @Slav 00:17:57 dodam jeszcze to..
  Celem uratowania życia ludzkiego na ziemi trzeba zabić 6 mld mniej wartościowych ras, tylko biały człowiek jest zdolny do pracy twórczej, reszta to podwykonawcy, ich należy zlikwidować szczepionką WS -x93 podawaną dożylnie lub doustnie, to się już dzieje! Szczepionkę wyprodukowano w Niemczech w 2015 r, w tajnym laboratorium BND!
 • Do @kula Lis 67 07:23:59
  Nie rząd polski ! a rząd w Polsce !!!!! panie kula lis

  [ rząd Polski to byłby rząd Polaków Słowian. ]


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach . precz z żydowskim rasizmem w Polsce
 • E tam...
  W maju będzie 70 lat od ustanowienia Izraela.
  To wiek w którym ludzie umierają.
  Po co się zastanawiać nad tymi Ickami - sami wymrą.
  Bo ci następcy to nie mają jaj aby kraj utrzymać. I jeszcze jak USA padną to tam pies z kulawą noga nie zostanie. Wtedy nikt nawet z Żydów nie będzie się chciał przyznać do pochodzenia, bo wszyscy się będą od nich opędzali jak od wściekłych psów.
  Ze wszystkimi zadarli i będą za to musieli zapłacić.

  A u nas w Polsce?
  Spoko.
  Kto się będzie chciał tu przenieść - na 15 lat do odbudowy naturalnej gospodarki rolnej na wschodzie. Tam teraz sporo nieużytków, które trzeba zrekultywować. Zakaz pracy w handlu i na stanowiskach urzędniczych. I problem sam się rozwiąże.
 • Izraela mają dosyć już chyba wszyscy na świecie.
  łącznie z jego "sojusznikami" czyli wasalami... z USA na czele.
  Siła Izraela polega na mafijnej penetracji kilku silnych gospodarczo i militarnie krajów zachodu (USA, UE) oraz bliskiego wschodu (Arabia Saudyjska).
  Każdy z tych "sojuszników" Izraela jest ostro przymuszany do popierania tej globalnej mafii.

  A przymus jak wiadomo rodzi opór...i ten opór wzrasta
  Jak globalna mafia osłabnie to zaciukają ją najwierniejsi "sojusznicy".
  Jedni zaciukają bo przestała płacić tyle co zawsze a drudzy bo przez lata gnojenia, łamania kręgosłupów...nazbierali w sobie sporo motywacji do zaciukania...wykorzystają pierwszą nadarzającą się okazję...
  W Polsce, na Ukrainie... też jest taki potencjał.

  .. a globalna mafia ciągle słabnie.. teraz szybciej od czasu gdy Chiny Rosa, Iran odeszły od dolara.
  Silne militarnie sługusy już nie chcą nadstawiać głowy w interesach tej mafii (Syria)... epoka podbojów militarnych i grabieży już się dla mafii skończyła..

  Przedstawiciele tej mafii a zwłaszcza jej "wodzowie" muszą mieć bezsenne noce z tego powodu. Oni wiedzą jakich zbrodni dokonali i jaka sprawiedliwość im przysługuje .. w normalnym nie mafijnym świecie wymierzona przez normalne a nie talmudyczne sądy.
 • @ikulalibal 22:52:21
  Do Polski się nie zwalą... Polskę chroni wrodzony "antysemityzm"
  Mogą ją okraść, wystawić jako mięso armatnie, .. wiele mogą.. ale własnych d..p na polski antysemityzm nie wystawią.

  Raczej uciekną gdzieś gdzie ich nie znają...tak jak kiedyś naziści do Ameryki południowej, Australia czeka.... w USA i Kanadzie znają ich aż za dobrze.. w Europie też.
  Drobniejsi zgolą brody i pejsy i będą udawali różnych "tubylców antysemitów". Będą gromlo wołać "łapaj żyda" by zasłużyć na miano "uczciwego" , "rzetelnego" antysemity.
 • samo-Zniszczenie gangu chazara
  Supremacja USA może się niebawem zakończyć- zatopieniem floty na Morzu Śródziemny,utratą baz w Syrii,Jordanii,A.Saudyjskiej oraz sojuszników- w tym 10 szt F-16 z Polin.Kto wie czy Turcja nie pomoże...
  Polin przepadnie,bo znów wróci z Krajami Bałtyckimi pod kontrolę Rosji.Oczywiście nie od razu.
  Chazary zdechną z głodu z braku dopływu kasy,a rodzimi wylądują tam gdzie ich miejsce - Birobidżąn.
 • @kfakfa 10:57:16
  cenna uwaga..
  zniszczenie amerykańskich lotniskowców pozbawia USA globalnej siły konwencjonalnej.
  Siły strategiczne są nie do wykorzystania w lokalnych konfliktach.

  USA ma rozsianych wiele baz na całym świecie.. ale one mają charakter pomocniczy... główne dostawy wojskowe realizowane są drogą morską, główne wsparcie lotnicze i rakietowe to lotniskowce i ich otoczenia.
  Bez lotniskowców USA nie może prowadzić żadnej wojny lokalnej.

  Bez lotniskowców bazy USA na bliskim wschodzie są odcięte od dostaw...
  są praktycznie bezbronne.
  Bez lotniskowców USA bliski wschód jest domeną Iranu w sojuszu Iracko, Syryjsko, Libański, Jemeńskim... pod patronatem Rosji.

  W takich warunkach Arabia Saudyjska musi przegrać wojnę proxy z Jemenem (Jemen dostanie wsparcie by tę wojnę wygrał )
  Bez Arabii Saudyjskiej wszystkie zasoby ropy bliskowschodniej zaczną pracować przeciw globalnej mafii żydowskiej... a to oznacza upadek W,Brytanii, USA, Francji..
 • @kfakfa 10:57:16
  Z jednym się nie zgadzam: że wrócimy w sferę dominacji rosyjskiej.

  Przy likwidacji sił USA Rosja tez poniesie spore straty.
  W tym wypadku Trójmorze staje się bardziej wyraźne.

  Dlatego trzeba pracować nad tą ideą.
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:28:12
  Jakoś o straty Rosjan bym się nie martwił.Stworzyli na pewno wielowarstwową obronę PLot nad Syrią i swoimi jednostkami.Przygotowywali się do tego od wielu lat.USA nic nowego -nowe wunderwaffe nie skleciła o czym by było wiadome.
  Istnieje też II wariant - USA i czereda wycofa się okrakiem z "ataku". I powolne wycofywanie się z BW.Co "rozzuchwali" Rosję.Potem przyjdzie czas na EU i zemstę zjednoczonych krajów arabskich.
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:28:12
  Likwidacja baz Amerykańskich w regionie jest dość prosta.
  Rakiety dolecą wszędzie.
  Wystarczy zniszczyć lotnika przy bazach i baza staje się pułapką dla
  znajdujących się tam Amerykanów.
  A można zniszczyć jeszcze port przy bazie gdy baza jest nad morzem..
  i takie bazy są wyizolowane.
  A można jeszcze zniszczyć im infrastrukturę np elektroniczną czyli popalić elektronikę .. i baza przestaje działać..
  Brak zimnej Cocacoli,i gorących frytek oraz amerkańskiej TV (kuchne i TV też przestaną działać) oznacza głęboką depresję u żołnierzy... "w takich warunkach nie będziemy walczyć.... chcemy do domu"

  Rosja się zgodzi .. żeby wrócili do domów..
  Będą wdzięczni Rosji że ich wypuściła z tego "piekła".
  Podobną taktykę (wypuszczania) stosuje Rosja wobec terrorystów z rodzinami.... tak wdzięczność rodzin terrorystów kiedyś się opłaci..

  Jak widać Rosja stara się nie kreować wrogów ale wręcz przeciwnie...
  Niektórzy mają to Rosji za złe... wolą przywalić , wydusić...wyrżnąć..
  powywieszać... to nie najlepsza taktyka na wygaszenie emocji.
  w walce tak .. ale potem to już tylko resocjalizacja..różnymi technikami.
 • @Oscar 13:02:43
  Rosja nie buduje lotniskowców, bo to nieopłacalne, tak samo jak bazy wojskowe: to dużo pieniążków kosztuje.
  Amerykanie zatrzymali się mentalnie w latach 80-tych XX wieku, co widać po ich operacjach rodem "jak rozwalić ZSRR".
  Nie rozumieją, że "to se ne wrati".
 • @lorenco 13:15:28
  trochę inaczej...
  USA jest "wyspą" otoczoną oceanami...jak chce kogoś podbić to musi wysłać flotę.
  Rosja jest kontynentem na obrzeżach którego leży wiele państw (które USA chce podbijać. Rosja wysyła swoje wojska pociągami ...

  No i Rosja nie chce podbijać a tylko bronić swojego, Rosja ma dosyć swojego ..a USA chcą podbijać...im zawsze mało...żydowski kapitalizm..
  Lotniskowiec to narzędzie dla "wyspiarza"...

  Z innej beczki.. zasobem najwartościowszym są wykształcone kadry..
  I nie powinno być tak że np Polska kształci takie zasoby (to rodzaj majątku narodowego) a żyd odbiera Polsce ten "majątek", "zasób" i ten majątek pracuje dla żyda...
  To klasyczny mechanizm grabieży intelektualnej...

  Z tym trzeba walczyć systemowo.
  Np studia wyłącznie płatne ale dostępny państwowy kredyt edukacyjny
  do spłacenia poprzez X lat pracy w Polskiej firmie lub ze sporą lichwą dla tych którzy chcą pracować dla żyda.
  Takich zasobów Narodowych jak elita intelektualna (techniczna, medyczna, naukowa) nie powinno się oddawać za srebrniki..
 • @lorenco 13:15:28
  ale zgoda że dzisiaj lotniskowce to już przestarzałe narzędzie.. łatwe do zniszczenia.
 • @Oscar 13:02:43
  Pisałem już, że nie zaatakują, ale jakieś starcie będzie. Trzeba sprawdzić systemy.

  Nawet przy opisanym przez pana scenariuszu - nie zmienia to sytuacji. Rosja nie jest obecnie agresywna, a idea Trójmorza również nie jest ekspansywną. Może zatem zaistnieć współpraca, chociaż bez miłości.
  Przeszkodą są amerykanie i Żydzi.
  Wypchnięcie USA z BW - spowoduje klęskę Izraela i upadek ich pychy.

  To łagodny scenariusz. Ostry zakłada likwidację Izraela z korzeniami i rewolucję w USA.
 • @Krzysztof J. Wojtas 14:32:28
  Obawiam się że Izrael też marzy o Judeotrójmorzu.

  Oni budują najróżniejsze scenariusze..

  Zbudowali Judeoanglosasów na tej bazie zbudowali judeoUSA
  dalej stworzyli JudeoUE...chcieli wielkiego JudeoBliskiego wschodu
  chcą JudeoRosji , zbudowali już JudeoUkrainę...
  i budują pewnie Judeomiędzymorze.

  a na ostatek zechcą połączyć wszystkie Judeo...w jeden wielki Izrael.

  Kilka z tych projektów nie wypaliło, kilka się wali ...
 • @Wszyscy
  Pewne nieporozumienie polega na tym, że Państwo wszyscy piszecie o wojnie, której nigdy się nie doczekacie, tzn. w takiej postaci jaką opisujecie.
  Takich wojen między mocarstwami już nie będzie, a nawet nie wiem dlaczego nie zauważyliście, że takiej wojny o jakiej piszecie nie ma już praktycznie od 1999 r., tj. od barbarzyńskiego zaatakowania suwerennej Serbii.

  To już jest niemal bez znaczenia kto jest mocarstwem morskim, a kto lądowym. Tak jedne, jak i drugie mocarstwo mogą wymierzyć i wystrzelić swe rakiety z przestrzeni okołoziemskiej, albo z kosmosu jak kto woli to nazwać.

  Mocarstwo morskie może wystrzelić rakiety z lądu, a mocarstwo lądowe może je wystrzelić z morza. Oba mogą je wystrzelić z powietrza.

  Te rozważania o czołgach i inwazjach lądowych winniście Państwo włożyć do pamiętników. Chodzi o zniszczenie infrastruktury wrażliwej i potencjału gospodarczego, a nie o fizyczne zajęcie terytorium. Tego w odniesieniu do mocarstw żadne z nich nie zakłada nawet teoretycznie. Nie ma bowiem takiej potrzeby, aby panować nad krajem podbitym.

  Te wszystkie scenariusze sprawdzono już w od Serbię poprzez Irak, Afganistan, Pn. Afrykę i Ukrainę, a w nieco innym wymiarze w tzw. nowych krajach UE ( i NATO).

  Pora zatem prowadzić rozważania w oparciu o obowiązujący ( w dużym stopniu ) a z cała pewnością w przyszłości sposób prowadzenia wojny. A taki zapewne będzie obowiązywać w wypadku totalnego konfliktu mocarstw, bo nie mówię o lokalnych " sparingach".

  Zachęcam do przestudiowania tego co się nazywa " bezkontaktowymi wojnami 5 i 6 generacji" lub " bezkontaktowymi wojnami 5 i 6 pokolenia" ( tak to brzmi po rosyjsku).

  Mam wrażenie, że tracicie Państwo czas na rozważania wydawałoby sie "ważne" , ale tak naprawdę nieadekwatne i nieprzystające do rzeczywistości.
 • @stanislav 21:20:16
  Z powyżej przeze mnie zasygnalizowanych cech przyszłych wojen wynika także całkowita śmieszność i amatorszczyzna tzw. polskiej doktryny wojennej , a zwłaszcza tzw. wojsk obrony terytorialnej ( w wydaniu Macierewicza i innych groteskowych harcerzy przebranych w wojskowe mundury). To byłoby nawet śmieszne gdyby nie było tak straszne i obnażające miałkość i prymitywizm obecnych tzw. " elit politycznych, gospodarczych i wojskowych" we Polsce.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031