Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
926 postów 458 komentarzy

Sprawa osądzona?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wciąż nie znamy szczegółów aktu oskarżenia przeciw Mateuszowi Piskorskiemu.

Od początku jego sprawy prokuratura i ABW stosują operacyjną technikę przecieków i insynuacji, uznając widać, że zniesławienie okaże się silniejsze od prawdy.

Prawda zaś jest taka, że  Mateusz Piskorski ośmielił się mieć nie tylko inne od rządzących zdanie na temat polityki zagranicznej. Lider Zmiany, jak kiedyś  Andrzej Lepper  - ośmielił się także nazwać po imieniu raka złodziejstwa, kolonializmu, upodlenia Polski, wskazując jednocześnie jak obecny niszczący system trwa w skutek niewolniczej podleglości naszego kraju Stanom Zjednoczonym. I za to właśnie ma odpowiadać przed sądem. Za prawdę rzuconą w oczy rządzącym, nie za żadne "szpiegostwo".

Kluczem do ostatnich rewelacji na temat aktu oskarżenia przeciw Mateuszowi - jest powtarzający się zwrot "niezgodnie z interesem Polski". Oto dożyliśmy dnia, kiedy o polskiej racji stanu decyduje pan prokurator z partyjnej dominacji!

Piskorski został oskarżony, a wobec podporządkowywania sądów PiS-owi może nawet zostać skazany - ale to tylko potwierdzi słuszność jego działań, tak jak samo życie już potwierdziło, że to Piskorski miał rację ostrzegając przed narastaniem banderyzmu na Ukrainie, to Piskorski miał rację podliczając rosnące koszty amerykańskiej dominacji nad Polską - i to Piskorski miał rację oskarżając rządy PiS o sprzedanie Polski.

Tak, Piskorski jest winien tych wszystkich strasznych przestępstw: patriotyzmu, geopolitycznej przenikliwości, prawdomówności. Jeśli chcecie go za nie skazać - to skażcie i mnie, i nas wszystkich, myślących po polsku. Wszystkich po prostu myślących.

 

Konrad Rękas

KOMENTARZE

 • Za RMF FM
  Były poseł Samoobrony i szef partii Zmiana Mateusz P. ma odpowiadać za udział w rosyjskim i chińskim wywiadzie na szkodę Polski
  Jak donoszą dziennikarze stacji, mazowiecki wydział Prokuratury Krajowej skierował właśnie do sądu akt oskarżenia wobec podejrzanego.

  RMF FM podaje, że Mateusz P. miał wykorzystywać kontakty wśród dziennikarzy oraz w kręgach politycznych do promowania celów Federacji Rosyjskiej, a także prowokować antypolskie postawy na Ukrainie oraz antyukraińskie w Polsce.

  Działania te miały być podejmowane w porozumieniu z rosyjskimi specsłużbami. Mateusz P. miał za to otrzymywać korzyści majątkowe. Z akt śledztwa wynika też, że do października 2015 roku współpracował przeciw interesom Polski z chińskim wywiadem.
  ======================================
  Skomentuję to tak:
  cele Federacji Rosyjskiej są takie, że ma ona już od dawna daleko w d...pie Polskę.
  Mateusz Piskorski brał udział w programach telewizyjnych w Rosji, miał poglądy takie, jakie miał i ich nie ukrywał, poglądy polskie a nie chazarskie.
  Teraz w tv rosyjskich brylują Maciejczuk a zwłaszcza Korejba, mają poglądy zgodne z linią obecną, czyli plucie na FR. Występując w programach otrzymują od stacji wynagrodzenie.
  Korejba gada jak debil, robi głupie miny jak klaun i uważam, że kompromituje w ten sposób Polskę w Rosji lecz to nieważne, ważne, że pluje.
  Mateusz Piskorski przedstawiał tam wyważone, inteligentne zdanie, budzące na pewno szacunek u Rosjan i ich sympatię do Polski.
  Teraz Rosjanie widząc tych Polaków, Korejba, Maciejczuk, Orzechowski nabierają innego przekonania. To jest bardzo złe. Komuś na tym zależy i to jest zdrada Polski!
 • @lorenco 16:28:12
  Tymczasem wyjątkowo "Polskie" poparcie dla rządzących nami płynie z polskiego Lwowa .Brawo PIS. :) https://vk.com/video-70187376_456240236
 • żydowski pokaz siły w Polsce !
  Nie po to żydzi wyłudzili od Jaruzelskiego Polskę by dziś oddać Polskę Polakom !

  Polacy w Polsce mają tylko głosować na kandydatów których żydzi wystawią na listy wyborcze ! oczywiście na listach wyborczych będą WYŁĄCZNIE żydzi ! i dlatego KAŻDY NIEZALEŻNY od żydów kandydat będzie gnojony na wszelki możliwe sposoby !

  Piskorski na listach wyborczych w Polsce to zmiana ustroju żydowskiego ! bo Polacy od 1990 r mieli by pierwszy raz możliwość realnego WYBORU kandydatów !! [ to by było za wielkie rozpasanie możliwość wyboru ]

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach. Polska w okowach mafii żydowskiej !
 • @Repsol 16:38:01
  Ależ szok! Ten tam w okularkach to przecież Putin, urządza prowokacje aby tzw. Zachód myślał, że na Upainie dzieją się takie rzeczy:)
  Nie, Ukraińcy mają coś jednak w genach nie tak!
  Ja już sam nie wiem czy chcą do UE czy nie. Bo przecież czyniąc takie rzeczy, to nie mają szans.
  No chyba, że chcą dołączyć do USA, wtedy to co innego.
 • @ele 17:31:17
  Ele. Oczywiście, że tak.
  Nie ma żadnych szans na polskie rządy. I w USA i w Polsce a i na całym świecie, ludzie liczyli na Trumpa, bo wiele normalności obiecywał.
  Niestety i on jest w mackach syjonistycznej ośmiornicy i nie ma szans się uwolnić.
  My jesteśmy skazani na POPiS, tak jak w USA albo demokraci albo republikanie.
  I nic się nie zmieni, póki Polacy nie zaczną pracy u postaw.
  Teraz nadchodzi okazja wybierać Polaków w wyborach samorządowych.
  Czy skorzystamy z tej okazji mądrze?
 • @lorenco 18:03:36
  E no nie Lorenco! Cyngiel to cyngiel, może nawet czcić samego diabła i tak będzie git dla hegemona zza oceanu!!Powiem więcej, dla nas też musi być OK.

  Niebawem odbudują pomnik UPA jak obiecał pan Piekło, potem będzie w W-awie marsz z okazji rocznicy SS Galizien.Może nawet Obecność będzie obowiązkowa pod karą śmierci!
  Nie wolno skłócać odwiecznych przyjaciół na śmierć i życie czyli Polaków i Ukraińców!!Mamy wspólnie z nimi zadania do wypełnienia, razem z Litwą i Gruzją.Jeszcze tylko trzeba będzie reżim Łukaszenki unieszkodliwić i Białoruś będzie nasza tzn."wója Sama i wója Bibi".
  Romaszewska tam działa.
  I wtedy kacap padnie,

  Jedna radna Lwowa, zca dyrektora szkoły napisała nawet ,że Adolf Hitler to wielki człowiek dla Ukrainy.
  https://images.unian.net/photos/2018_04/1524212153-9060.jpg

  https://www.unian.net/politics/10088411-deputat-lvovskogo-gorsoveta-pozdravila-s-dnem-rozhdeniya-gitlera.html

  https://colonelcassad.livejournal.com/4134813.html

  Domyślam się więc, że ponieważ nie wolno, nie wolno nas skłócać z "braćmi"ukraińskimi / szczególnie tymi co obchodzą rocznicę urodzin AH.....bo jakiś nieznaczny odsetek nie jest tego zdania/, to również był wielki człowiek dla Polski!!co nie????
  Niebawem będzie uroczysty marsz z okazji rocznicy powstania SS Galizien.
  Chyba wypada wysłać gratulacje i ze 6 mld przelewem.Uroczystośc musi być z pompą!
 • @trojanka 18:39:21
  Nasi bracia ukraińscy ponad wsio! Albo, nasi bracia ukraińscy ueber alles!
  Czy nikt nie jest już w stanie tego zatrzymać?
 • @lorenco 18:58:04
  Nie no na pewno jest w stanie! Ale nie chce widocznie wszyscy fani też w Polsce , też popierają tego pana z wąsikiem i ideologię.Chociaż dzisiaj jakieś polskie niedobitki faszoli zostały zatrzymane!Odbyła się wręcz obława ..
  http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,23304214,jeden-z-liderow-polskich-neonazistow-zatrzymany-po-wielkiej.html

  No to jak to??????bo już się pogubiłam, nazizm w Polsce zakazany???u przyjaciół popierany???schizofrenia jakaś czy co???
 • @trojanka 19:12:08
  Może to według obecnego standardu: są dobrzy terroryści i są źli terroryści.
  Są dobrzy naziści i są źli naziści.
 • PiS - nazwa partii to oksymoron
  Rządy "Prawa i Sprawiedliwości"

  https://programwps.files.wordpress.com/2016/10/wiezien-polityczny-mp1.jpg

  M.Piskorski od dwóch lat przetrzymywany w więzieniu bez postawienia zarzutów i bez wyroku
 • @ele 17:31:17
  5* za komentarz

  DK
 • „ABW: Partię Zmiana założyli Rosjanie”
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/05/26/abw-partie-zmiana-zalozyli-rosjanie/
 • @Rzeczpospolita 19:57:27
  Świetny artykuł, BRAWO!
 • @Rzeczpospolita 19:57:27
  KOMPROMITACJĄ (imo totalną) jest trzymanie człowieka 2 LATA bez wyroku czy (nawet) oskarżenia.
  Gdyby rzeczywiście był winien, powinno być to poprowadzone "szybko i skutecznie" a wyrok surowy (gdzie ta kara śmierci za zdradę...).
  Natomiast tak jak się dzieje, to ewidentne MATACZENIE prokuratury i "służb", szukających "kija na psa" albo wręcz fabrykujących dowody...
 • @
  Sprawa Piskorskiego kładzie się cieniem na PiS.
  Niema i nie było żadnych powodów, aby w ten sposób traktować człowieka (pomijając kwestię winy, bo to wątpliwa kwestia).

  Tego nie da się obronić nawet przy najbardziej zawikłanym stawianiu kwestii Polskiej Racji Stanu.
 • @Autor
  Sprawa aresztowania M.Piskorskiego i postawienia mu zarzutów jest aktem zemsty niejakiego rabina Mariusza Kamińskiego.
  Wzorem Schetyny "ja cię ku...wa zniszczę" Kamiński przejął te powiedzonko od niego i wcielił w życie w sprawie Piskorskiego.
  Ten agent Mossadu jeszcze jak Piskorski był rzecznikiem prasowym Samoobrony i współpracował z Lepperem obiecał mu ,że go zniszczy a wszystko dotyczyło wymyślonej przez Kamińskiego afery gruntowej. Piskorski dementował w mediach kłamstwa i manipulacje tego żydowskiego kacyka.
  Warto też zauważyć jak on siedzi w cieniu i bacznie wyszukuje wrogów PIS-u aby potem znienacka uderzyć.Bardzo wredny człowiek.
 • @matterhorn 11:46:33
  Suplemencik

  Pan Mariusz ma syna – syn będzie równie dzielny jak jego tate, mają to po prostu w genach.
  Poniżej Kacper Kamiński (także Żyd) jest synem twórcy CBA. Była posłanka PiS, A.Sikora opisuje kulisy układania list wyborczych. Na pierwsze miejsce listy w Otwocku do rady powiatu Kacpra Kamińskiego wskazał jego ojciec.

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/11/sda3zyn_-e1448027462260.jpg

  więcej: http://wyborcza.pl/1,75478,17142494,Konflikt_w_PiS__Mariusz_Kaminski_wyrzuca_Anne_Sikore.html?di

  W trakcie drugiej kadencji w radzie powiatu otwockiego Kacper Kamiński zrezygnował z mandatu radnego. Od 2015r. pracuje w europarlamencie jako polityczny attaché, asystent.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930