Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
926 postów 458 komentarzy

Kompromitacja Prokuratury w sprawie Piskorskiego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mateusz Piskorski oskarżony przez Prokuraturę Krajową o bycie porządnym Polakiem.

 

Nawet tropiciele „Wszechświatowego Rosyjskiego Spisku” i fani najbardziej oszołomskiego skrzydła obecnej władzy - wydają się być zażenowana przedstawioną przez Prokuraturę Krajową informacją o akcie oskarżenia przeciw Mateuszowi Piskorskiemu, którego oskarża się o to, że „Próbując kształtować opinię publiczną poprzez prowokowanie antyukraińskiego nastawienia Polaków i antypolskiego nastawienia Ukraińców, dążył on między innymi do pogłębiania podziałów między Polakami i Ukraińcami i między Polską i Ukrainą”.

 

Przecież nikt tego nie wymyślił, to jest dosłowny cytat z komunikatu Prokuratury[i]! Na tym ma polegać „przestępstwo” Piskorskiego!

 

Kilka godzin spiskolodzy siedzieli cicho porażeni głupotą i bezczelnością swoich – aż w końcu któryś wystękał powielaną następnie rybkę w typie: „Ho, ho, ho! To nie o to chodzi, tam jest DUUUUŻO więcej!” – i niektórzy cichną: „no tak, to brzmi logicznie, tam na pewno musi być coś WIĘĘĘĘCEJ, inaczej by się prokuratura nie wygłupiała, no nie, nie żyjemy w AŻ TAKIM kraju…”.

 

Otóż żyjemy. Drodzy moi, tak, na pewno – Prokuratura ma na Piskorskiego DUUUŻOOO więcej i co – nie podała tego od razu, triumfalnie i na pierwszej stronie, żeby co? Nie robić przykrości rodzinie?

 

Nie, Piskorski nie siedzi za DUUUUŻOOO więcej ani nie zostanie skazany za coś, co HO, HO Spiskolodzy „wiedzo ale nie powiedzo”. Nie. Mateusz Piskorski zostanie skazany za ostrzeganie Polaków przed ukraińskim nazizmem.

 

Bo tego właśnie jest rządzącym Polską łajdakom i zdrajcom za dużo. Za dużo polskości.


Sprawa Piskorskiego dobrze opisuje obecną władzę w Polsce. Jej arogancję, alienację i pro-banderowskie, anty-polskie zaślepienie. 


Po pierwsze - ma to być bowiem oczywiście OSTRZEŻENIE dla wszystkich zaangażowanych w akcję antybanderowską, na zasadzie: "Myślicie, że nic wam nie zrobimy? Że jak tacy jesteście patrioci - to was nie możemy zgnoić, oskarżyć o co zechcemy i jeszcze zniesławić? No to popatrzcie!".


A po drugie - wydaje się, że część tej obłąkańczej ekipy naprawdę wierzy, że Polacy dali się złapać na tak tępą propagandę, że wszyscy tak pokochaliśmy Ukraińców z banderowcami włącznie - że kiedy dowiemy się jak straszną zbrodnię popełnił Piskorski nie klękając przed Kijowem, to wszyscy zgodnie zawrzemy oburzeniem "hańba, jak można tak kopać te podziały, Sława Ukraini!"


Słowem - prokuratura i rządzący mają Polaków albo za tchórzy, albo za idiotów.

 

 

 

Konrad Rękas

KOMENTARZE

 • no tak
  w polin nie kochanie ukraińców to przestępstwo ale nie kochanie żydów to zbrodnia
 • Polski już nie ma! bo w Polsce tak by nie było!!Polaków można znieważać, grozić im, opluwać, obrażać ...w POLSCE!!!
  https://kresy.pl/wydarzenia/polska/lublin-ukrainiec-ktory-grozil-powtorka-z-wolynia-pozostanie-bezkarny/
  Sąd Okręgowy w Lublinie postanowił warunkowo umorzyć postępowanie wobec Ukraińca, który we wrześniu ubiegłego roku pod jednym z klubów w Lublinie znieważał Polaków na tle narodowościowym i groził im śmiercią „jak na Wołyniu”. – podał we wtorek Dziennik Wschodni
  30-letni Nazari K. został zatrzymany pod koniec września 2017 roku pod klubem przy ulicy Jasnej. Mając prawie 1,6 promila alkoholu we krwi Ukrainiec wdał się w sprzeczkę z ochroniarzami, którzy nie chcieli go wpuścić do lokalu, z którego przed chwilą wyszedł. Tłumaczyli, że jest pijany, a sprzedaż biletów już się zakończyła.

  Nazari K. zrobił się agresywny. „Polskie k…wy skończycie, jak na Wołyniu. Zaj…ę was, je…ne Polaki” – groził. „Ubiję, jak na Wołyniu.

  Głupie Polaki, pozap… am” – krzyczał do ochroniarzy, określając się także jako „żołnierz i banderowiec”. Chciał z nimi walczyć, lecz ochroniarze wezwali policję.

  Zanim ta dotarła na miejsce zdarzenia, Ukrainiec zaczął zaczepiać mężczyznę sprzedającego obok klubu pieczone kiełbaski. Gdy jedną z nich zabrał i przełamał na pół, sprzedawca kazał mu zapłacić. W odpowiedzi usłyszał, że jest „je…ym Polakiem”.  https://www.ekspedyt.org/2018/04/13/polak-z-olsztyna-skazany-przez-polski-sad-za-sianie-nienawisci-w-formie-antybanderowskich-ulotek/
 • @trojanka 21:43:23
  Czyli Polacy:
  - skończa jak na Wołyniu!!!„Polskie k…wy skończycie, jak na Wołyniu. Zaj…ę was, je…ne Polaki” – groził. „Ubiję, jak na Wołyniu.

  -Głupie Polaki, pozap… am” – krzyczał do ochroniarzy, określając się także jako „żołnierz i banderowiec”

  -Zanim ta dotarła na miejsce zdarzenia, Ukrainiec zaczął zaczepiać mężczyznę sprzedającego obok klubu pieczone kiełbaski. Gdy jedną z nich zabrał i przełamał na pół, sprzedawca kazał mu zapłacić. W odpowiedzi usłyszał, że jest „je…ym Polakiem”.
 • @trojanka 21:46:51
  Czyli Polacy skończą tak!jak na Wołyniu!
  https://www.facebook.com/groups/120434925260509/?ref=group_header
 • @trojanka 21:51:08
  Trojanko, obawiam się, że Ukraińcy wygrają. Politycznie, jak to po Majdanie zapowiedział Ołeh Tiahniobok
  Już teraz robią co chcą w "swoich" powiatach do odzyskania spod polskiej "okupacji".
  Warszafce chyba to zwisa.
 • @lorenco 22:23:29
  Sprzeciw można najlepiej pokazać na wyborach!Tak wiem, nie ma w sumie na kogo głosować!myślałam ze Kukiz15 coś wymodzi, ale już nie jestem pewna czy nie grali roli "złego policjanta" i kanalizatora negatywnych emocji w stosunku do niektórych decyzji PISu.
  narodowców próbują rozwalić i wykończyć!!
  I tak pójdę na wybory ze SWOIM pisakiem i pokreślę co trzeba, sumienie mi da spokój przynajmniej.
  PO zresztą tez odpada w przedbiegach.

  Tracimy kraj w straszny sposób, wierzyć mi się nie chce, że w Polsce można mówić do Polaka:
  "Polskie k…wy skończycie, jak na Wołyniu. Zaj…ę was, je…ne Polaki” – groził. „Ubiję, jak na Wołyniu.
  Proponuję temu panu , żeby zaczął od tych na górze!!i ich dzieci i wnuków!!

  https://colonelcassad.livejournal.com/4134813.html
  Niech ich Pan potępi!!!
 • @trojanka 22:34:44
  Trojanko!
  Piszemy tu, ja, Ty i wielu znamienitych blogerów już od 2014 roku, za czasów Ad Novum się to zaczęło w moim przypadku. W związku z napadem na Donbas ukraińskich siepaczy.
  Przedstawialiśmy DOWODY obecnych już zbrodni UPAińców i co? NIC! UPAińcy mnożą się na Ukrainie dzięki ogromnej propagandzie, celowej ślepocie tzw. Zachodu, byle przeciw Rosji.
  Teraz mamy to co mamy a będzie jeszcze gorzej.
 • @nieżyt 21:24:02
  Najprościej by było gdyby rząd PiS wpisał do konstytucji punkt o wiecznej przyjaźni z banderowską Ukrainą a każda krytyka ukraińskiego banderyzmu podlegałaby karze pozbawienia wolności do lat 10.
  Tak wygląda prawdziwa twarz antypolskiej polityki PiS.

  http://i65.tinypic.com/122ytxs.jpg
 • To musi byc wielki, prawy czlowiek skoro sie go tak boja.
  Wielu ludzi niewinnie siedzi ale taki wyksztalciuch i polityk? Decyzja zapadla na najwyzszym szczeblu przez malego czlowieka, ktoremu on osobiscie zagrazal. Ilez to juz tak razy w historii bylo i niczego malych ludzi nie nauczylo.
 • @lorenco 22:23:29
  "Warszafce chyba to zwisa."
  Może nie aż tak, ale "warszafka" musi popierać Ukrainę, bo tak robi Usrael.
  Patologiczna rusofobia robi swoje. Nie od dawna wiadomo, że Polak bardziej nienawidzi Rosji, niż kocha swój kraj. I efekt mamy, taki jaki mamy....
  A sprawa Piskorskiego, jest klasycznym przykładem powiedzenia Andrieja Wyszyńskiego "Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie"
  Powiedzenie to zostało nazwane jednym "z najbardziej przygnębiających i oddających powszechną bezbronność wobec niesprawiedliwego sądu powiedzonek charakteryzujących wymiar sprawiedliwości we wszystkich krajach rządzonych przez komunistów."\
  I tu ciekawostka.
  Andriej Januariewicz Wyszynskij (Andrzej Wyszyński) – radziecki działacz ruchu robotniczego, stalinowski prawnik, prokurator generalny ZSRR i dyplomata. Polak z pochodzenia.
  Od 1931 prokurator Rosyjskiej FSRR, a w lipcu 1935 Wyszynski, przyszły główny oskarżyciel w procesach moskiewskich, został awansowany na stanowisko prokuratora generalnego ZSRR, zastępując Nikołaja Krylenkę. Ten wczorajszy wróg bolszewików, który w 1917 roku żądał aresztowania Lenina jako niemieckiego szpiega i zdrajcy, oskarżał teraz o zdradzenie Lenina i szpiegostwo… zwycięskich wodzów partii bolszewickiej.
  Deja vu....?
 • @SZS 07:40:13
  Leming bardziej nienawidzi Rosji niż kocha swój kraj. I Ukrainiec, a tych mamy od góry do dołu. Człowiek o prawdziwie polskiej naturze nic nie ma przeciwko Rosji, a do Rosjan czuje sympatię. To ciężko doświadczony naród, od wieków gnębiony podobnie jak Polacy. Takie slogany jak "Polak nienawidzi Rosji.."wymyślają nasie a potem są one bezmyślnie podawane dalej. Jak głupia blondynka, co nie przeszkadza myszowatym robienie się na blond niczym ta ukrainka z warkoczem Julia.
 • @wercia 09:02:58
  "Człowiek o prawdziwie polskiej naturze nic nie ma przeciwko Rosji"
  Pełna zgoda, lecz co niektórzy wpływowi wierzą, że to co myślą ze szwagrem, to opinia całego narodu. I stąd ten debilny stereotyp....
 • Dobra zmiana pracuje nad jeszce lepszą zmianą.
  Piskorski albo Jaruzelska to murowani kandydaci na Prezydenta Polski.
  Dobra zmiana nad tym już pracuje dając obojgu martyrologiczne fundamenty.

  Piskorskiemu bo siedział z bycie porządnym Polakiem.
  A Jaruzelskiej za wielką godność po Ojcu którego usiłują zdegradować
  żydowskie lokaje.

  Mamy więc już dwoje wartościowych kandydatów na Prezydenta Polski.
  Solidaruchy nie mają nikogo...
  Donek ... spalony wszyscy wiedzą że to antypolak w służbie u Merkel.
  Bronek .. cienki bolek..
  Dudek ... już w pełni dojrzał jako żydowska maskotka.
  Bufetowa ... czas na wieloletnią odsiadkę za prywatyzacje banków i reprywatyzację kamienic.

  Reszta t kanapy.
 • @Oscar 13:26:53
  A Babcia zdrowa?
 • @Oscar 13:26:53
  Prokuratura skompromitowała się już dawno temu,
  trzymając Piskorskiego ponad DWA LATA w areszcie, BEZ wyroku czy choćby zarzutów. Czysta POlityka w wykonaniu PiSS...

  Jeśli "une" ocenią to tak samo jak Ty, to go skażą, choćby za złe parkowanie (jak był w więzieniu), żeby nie mógł kandydować
  Gdzieś już taki wariant był, chyba w Rosji...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930