Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
985 postów 516 komentarzy

PiS zdradziło Polskę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polska to cudowny kraj! Nawet, kiedy z winy rządzących doznaje nieznanego nawet przez ostatnie podłe trzy dekady upokorzenia na arenie międzynarodowej – ci sami rządzący oferują narodowi swój wielki sukces.

 

Łapią mianowicie piątkę groźnych agentów, którzy na fejsbuku pletli śmiertelnie niebezpieczną sieć krytykowania polityki zagranicznej rządu. I czy wobec takiego zwycięstwa - nie blednie klęska tejże polityki poniesiona z rąk amerykańskiego „sojusznika”?

 

Klęska pod Jersey City

 

A no nie. Problem bowiem polega na tym, że takim, a nie innym potraktowaniem prezydenta RP podczas wizyty w Stanach -  upokorzono nie (tylko) p. Dudę czy reprezentowaną przez niego formację polityczną - ale całą Rzeczpospolitą.  Mając świadomość co wydarzy się za Oceanem - należało podróż bezwzględnie odwołać albo przynajmniej ograniczyć WYŁĄCZNIE do spotkań ze środowiskami polskimi, połączonych z jednoznacznym potępieniem antypolskiej polityki Waszyngtonu.

 

Odpowiedzialni za obserwowany właśnie haniebny kształt wizyty głowy państwa - powinni podać się do dymisji (PAD zresztą również, ale...), w odpowiedzi na wrogie polskiej racji stanu działania władz USA - relacje z tym państwem powinny zostać jednostronnie obniżone, a tuż po przyjęciu wiadomej ustawy - amerykański ambasador powinien wyjść z polskiego MSZ (gdyby takowe istniało, rzecz jasna) z ostrą notą, na co zresztą ciągle jest jeszcze pora.

 

Również jeszcze w styczniu z Polski powinna zostać wydalona ambasador "Izraela", a skoro tego nie uczyniono po pierwszej fali ataków na Polskę - można i trzeba by skorzystać z obecnej ponurej okazji, związanej z morderstwami dokonanymi przez syjonistów na Palestyńczykach. Należałoby też nie spieszyć się z przyjmowaniem kolejnego dyplomaty z Tel Awiwu, chyba, że przywiózłby ze sobą przeprosiny swojego rządu i wycofanie się przezeń z jakichkolwiek roszczeń i pretensji wobec Polski. To była nie tylko polityka godnościowa - ale przede wszystkim realna i narodowa polska.

 

Niestety, zamiast tego PAD pozwala upokarzać siebie – ale oznacza to także sponiewieranie Rzeczypospolitej, której majestat ten nieszczęsny, przypadkowy człowiek teoretycznie ma obowiązek reprezentować. Nawet rozpaczliwie w ostatniej chwili upraszając rządzącego Jersey City nadętego bubka, żeby nie pchał się przed Pomnik Katyński razem z prezydentem RP, tylko dał mu 5 minut forów – potwierdzono tylko podrzędny status naszego kraju wobec 86-rzędnego choćby polityka amerykańskiego. Tymczasem stanowczo zaprotestować należy nawet przeciwko wyliczaniu z jakim to szczeblem samorządu w Polsce, zamiast z prezydentem RP - powinien spotykać się burmistrz Jersey City. Pan  Fulop  "partnerem" to mógłby być co najwyżej dla polskiego kastetu, a nie polskiego samorządowca! I tylko tego typu… rozmowa mu się ze strony polskiej należy.

 

Gdzie powinien pojechać prezydent RP

 

Pro-amerykańska polityka PiS-u (a wcześniej wszystkich poprzednich rządów III RP) przebiła już ostatecznie dno szamba, w które wepchnęła Polskę, a i tak nadal wszystkich próbuje przekonać, że to luksusowe spa. O wejściu kolejnych obcych wojsk do Polski nawet formalnie kierujący krajem są informowani, już nawet bez pozorów pytania o zgodę, byle burmistrzyna pomiata polskimi symbolami narodowymi, Duda pałęta się po Stanach jak najbrzydsza, syfilityczna panienka po remizowej potańcówce w nadziei na obłapianie, a budżet państwa teoretycznie polskiego już ewidentnie nastawiony jest na szybkie odkładanie tych miliardów, które trzeba będzie wypłacić organizacjom amerykańsko-żydowskim. W tej sytuacji nie trzeba być szczególnym geniuszem politycznym, żeby zrozumie, że  dziś miejsce prezydenta Dudy jest w Moskwie, w Pekinie, w Teheranie – wszędzie, tylko nie w USA!

 

I wszystko jedno, rozmowa z  PutinemXiRouhanim  mogłaby dotyczyć pogody nad Moskwą, chińskich gumek myszek i smaku irańskich pistacji, być dokładnie o niczym – ale powinna do cholery choćby zasygnalizować, że gdybyśmy chcieli – to jesteśmy w stanie dokonać zwrotu, odwrócić obecne „sojusze” i udowodnić, że kraj o naszym położeniu i potencjale wciąż ma i zna swoją wartość! Tylko tak prowadzi się odpowiedzialną dyplomację, no chyba, że jest się omyłkowo tylko braną za prezydenta RP starą babą głęboką przekonaną, że „niechby bił, niechby pił – aby był”. „Sojusz” z USA.

 

Wiktoria pod Fejsbukiem

 

Ale nie. Że nie rządzą nami ludzie rozumu politycznego i miłości do Polski – to wiadomo już od dawna. Niestety, nie potrafią oni podbić nawet swojej, łajdackiej wartości jakąkolwiek, choćby zupełnie nieszczerą grą polityczną. Cały pomyślunek tych ludzi mieści się w rozpamiętywaniu „może nie kocha mnie, bo za słabo jęknęłam, kiedy mi poprzednie oko podbijał?”. Jedyną ofertę niby-to-rządzący kierują więc do tych, którzy mogliby się zorientować jak dotkliwe biorą baty. I znowu – kiedy majster opierdoli na zakładzie frajer wraca i bije żonę, więc ekipa PiS zebrawszy parę kopów zza oceanu – wyżywa się teraz na poddanych. W końcu łapanie urojonych „ruskich agentów” zawsze będzie ważniejsze niż jakieś realne miliardy do wypłaty Zachodowi…

 

Najpierw kolejne pół roku aresztu wymierzono  Mateuszowi Piskorskiemu. Piskorski siedzi i będzie siedzieć - bo jako jedyny lider trafnie wskazał przyczynę wszystkich niepowodzeń III RP, ze szczególnym uwzględnieniem klęsk rządów PiS: naszą niewolniczą zależność od USA. Następnie zaś, dzięki resortowi ministra  Kamińskiego  dowiedzieliśmy się, że mamy w Polsce kolejne przestępstwo: "podsycanie animozji polsko-ukraińskich w sferze społecznej i politycznej oraz kwestionowanie i podważanie polskiej polityki historycznej i zastępowanie jej narracją rosyjską”. Czyli, tłumacząc na polski - zamkniętym można zostać teraz np. za artykuł historyczny kwestionujący sensowność powstań, popukanie się w głowę za zaliczanie byle bandyterki w szeregi Żołnierzy Wyklętych albo za publiczne (czyli np. na grupie FB) powątpiewanie w wartość "strategicznego partnerstwa" z Ukrainą. W tej sytuacji naprawdę pozostaje pytanie: czy twierdzenie, że rządzą Polską wyjątkowo bezczelni kretyni - to jeszcze obraza władzy, już ujawnienie tajemnicy państwowej czy po prostu przynudzanie oczywistą oczywistością?

 

Ponadto - zdaniem resortu służb specjalnych - Polska znajduje się w stanie wojny z Rosją (wprawdzie tylko "hybrydowej", cokolwiek by to nie znaczyło, ale zawsze...). Oglądając tydzień temu na placu Czerwonym pokaz najnowszej wojenno-techniki rosyjskiej stwierdzam: chwała Bogu, że Rosja nic o tej "wojnie" nie wie...

 

Polacy zaś mają nie dowiedzieć się, a nawet dowiedziawszy – nie przyjąć do wiadomości, że czas III RP nieuchronnie dobiegł już końca. Wszystkie preteksty, dla których wypada nie uważać dziś za państwo polskie np. PRL – w przypadku obecnej formy państwowości są tylko zwielokrotnione. Nigdy po wojnie Armia Sowiecka nie panoszyła się tak po Polsce, jak czynią to dziś Amerykanie. Żaden Sowiecki ambasador (ani żaden historycznie ze Wschodu, Repnina nie wyłączając) nie zarządzał ręcznie strukturami administracji już na poziomie województwa, jak to dziś czynią kolejni namiestnicy USA, nigdy też Polska nie była tak upokarzana i poniewierana na arenie międzynarodowej. Mogą zamknąć i przekrzyczeć wszystkich, którzy widzą ten oczywisty upadek. Fakty są jednak jednoznaczne – Prawo i Sprawiedliwość upodliło Polskę poza granice jakiejkolwiek wyobrażalnej nieudolności i zdrady narodowej jednocześnie.

 

Konrad Rękas

KOMENTARZE

 • na poczatek
  w rękach amerykanów jest 80mld naszych rezerw walutowych. Mocą ustawy 447 mogą nas ich pozbawić.

  http://gadowskiwitold.pl/komentarz-tygodnia-jak-moga-nas-oskubac-z-pieniedzy
 • Polska polityka historyczna.
  "że mamy w Polsce kolejne przestępstwo: "podsycanie animozji polsko-ukraińskich w sferze społecznej i politycznej oraz kwestionowanie i podważanie polskiej polityki historycznej i zastępowanie jej narracją rosyjską”.

  Co to za nowo moda: polska polityka historyczna?
 • @zadziwiony 20:30:19
  Normalne kraje już wycofały/ wycofują z USA swoje rezerwy w złocie.
  My oddamy w ramach ustawy 447.
  Sądząc po tym co się dzieje, mam poczucie, że tak się stanie..
 • @zadziwiony 20:30:19
  Niech Gadowski nie fantazjuje. Obudził się jak już wszystko przyklepano, teraz daje upust fantaazji, by nadrobić brak jakiegokolwwiek felietonicidła w czasie, kiedy 447 procedowano. W najgorszym przypadku w ramach tzw. nacisków dyplomatycznych i sankcji mogą zamrozić. Ale PiS ma wielki leb, to niech się martwi (razem z Gadowskim).
 • Polak z USA:
  Targowica! Kazali nam schować polskie flagi: https://www.youtube.com/watch?v=gfPewJ3jei8
 • @wercia 21:19:25
  I tu się mylisz, odsłuchaj wszystkie komentarze, Gadowski jako pierwszy mówił o wywaleniu p.Azari i o innych sprawkach Żydów, mówił i nadal mówi o wielu niewygodnych dla PiS sprawach, a nie tylko o PO/PSL, trzeba słuchać uważnie nie tylko komentarzy ale też innych wypowiedzi i czytać teksty. Gadowski jest jednym z nielicznych mających odwagę mówić o sprawach zamiatanych pod dywan, w ostatnim komentarzu ważna nie tylko sprawa rezerw ale zbrodnie Żydów w Gazie i nie tylko, posłuchajcie całości. Gadowski zajmuje się różnymi problemami i to że nie skupia się tylko na Żydach to ujmy nie przynosi.
 • @finka 21:48:35
  Wskaż konkretnie, gdzie mówił o s447 przed podpisaniem przez Trumpa, nie owijaj w bawełnę.
 • tępota i służalczość
  Oczywiście szanowny Panie Rękas. Taka jest prawda, a może nawet jest ona jeszcze bardziej upokarzająca, ale to wynik dotychczasowej mentalności Polaków, niewolniczej mentalności włażenia w dupę każdemu kogo nawet podświadomie uznają za silnego. Tacy będą przysięgać, bić się w piersi zapewniając o swojej wiernej służbie, aby tylko .... Pan dał im porządzić i nie odrzucił. Regułą też jest, że miernoty umysłowe (nie chodzi tylko o obecnie rządzących i godzących się na ich rządy) są bezczelne i okrutne wobec tych, którzy nie godzą się z ich tępotą i służalczością.
 • @finka 21:48:35
  masz rację, pan Gadowski mówi publicznie to od czego zdrajcy dostają na plecach dreszczy, dlatego jak tak dalej pójdzie to wróżę jemu, jemu podobnych i zresztą sobie też, że zostaniemy "wydaleni" tzn. zamknięci, chyba że Polacy wreszcie zrozumieją kto jest kto i przestaną być śmierdzącymi tchórzami.
 • @zadziwiony 20:30:19
  Widzisz jest tak MOJA WOLNOŚĆ JEST BEZCENNA, dlatego mogę jeść tylko ziemniaki, które sam posadzę i przeżyć zrabowanie każdych pieniędzy.
  Jeżeli będziesz się bał że konkretny rabuś zrabuje twoje pieniądze jeżeli nie będziesz mu uległy to już jesteś ZEREM.
 • @Henryk Kreuz 23:33:21
  //masz rację, pan Gadowski mówi publicznie to od czego zdrajcy dostają na plecach dreszczy//

  Już tak nie przesadzajmy z tym "panem Gadowskim" w roli sumienia narodu.
  "Pan Gadowski" nie od dziś robi w mediach (w tym w osławionym TVN) i zawsze mówi (pisze,tworzy) coś od czego odbiorcy dostają na plecach dreszczy.
  Teraz też da se rade.Już daje.Co wyraża się w jego coraz liczniejszych krytykach PIS-u.
 • @ikulalibal 00:13:48
  To nie chodzi wcale o to czy Gadowski da sobie radę, tylko czy MY, POLACY damy sobie radę, a w tej walce każdy jest cenny, każdy WOLNY człowiek jest bezcenny.
 • @Henryk Kreuz 00:17:16
  Dokładnie o to chodzi.
  Gadowski da sobie radę.
  A my?
  Niekoniecznie.
 • Czego od Polaków oczekujecie ? pytam internautów !!!
  CO MAJĄ IŚĆ Z GOŁYMI PIĘŚCIAMI NA CZOŁGI ? ludzie mają instynkt samozachowawczy i czują że dziś nie ma szans na zbrojny zryw przeciw żydowskim okupantom ! bo żeby zerwać sie do zrywu trzeba mieć broń i zaplecze logistyczne ! a my POLACY NA DZIŚ NIE MAMY NIC !

  Słowianie ! wolność przyjdzie z Rosji !!! ale jestem realistą i wiem że nie za prezydentury Putina , bo on raczej jest zwolennikiem zakulisowych działań ! a szkoda !!!! bo Rosja mogła by jednoczyć Słowian w walce z miedzy narodowym żydostwem mafijnym !

  Putin nie jest wieczny ! i przyjdzie czas na Słowiańskie WICI !!!!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • autor
  najbardziej spodobał mi się fragment

  ,,Ponadto - zdaniem resortu służb specjalnych - Polska znajduje się w stanie wojny z Rosją (wprawdzie tylko "hybrydowej", cokolwiek by to nie znaczyło, ale zawsze...). Oglądając tydzień temu na placu Czerwonym pokaz najnowszej wojenno-techniki rosyjskiej stwierdzam: chwała Bogu, że Rosja nic o tej "wojnie" nie wie..."

  Ciekawe co by zrobiła gdyby się dowiedziała?
  Przypuszczam, że czekałaby aż ją sami przegramy i odtrąbimy zwycięstwo.
 • @ele 08:26:10
  Walczyć należy rozumem, a nie pięściami, pięści mają być tylko gotowe do wsparcia rozumu jak zajdzie taka potrzeba.
 • Do @Henryk Kreuz 10:00:43
  Walczyć należy rozumem, a nie pięściami, pięści mają być tylko gotowe do wsparcia rozumu jak zajdzie taka potrzeba.

  Własnie o tym pisze w swoim liście !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Jedno zdjęcie za tysiąc słów
  Czyż to zdjęcie nie symbolizuje naszego obecnego upadku? Zdjęcie za wRealu24.pl.

  [url=https://naforum.zapodaj.net/f42cc4c8c321.jpg.html][img]https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f42cc4c8c321.jpg[/img][/url]

  Na wszelki wypadek, gdyby nie chciało się otworzyć podaję link do hostingu zdjęcia.
  https://naforum.zapodaj.net/f42cc4c8c321.jpg.html
 • gdyby trump tu przyjechał ...
  to też trzeba mu pokazać jakiś pomniczek i niech zjeżdża

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031