Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
926 postów 458 komentarzy

„Sukces PiS” i klęska Polski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kluczem do PiS-owskiej bieda-narracji sukcesu - jest próba wbicia Polakom zbitki, że jednorazowa deklaracja Netanyahu o "ironicznym brzmieniu frazy polskie obozy" - ma jakiekolwiek znaczenie.

 

Czy ktoś z powtarzających tę bezmyśl - mógłby wyjaśnić łaskawie jakie to znaczenie i co z owego zdanka konkretnie dla Polski dobrego wynika? Oraz jak równoważy ono ewidentną klęskę dyplomatyczną, jaką poniosła Polska i wyrzeczenie się suwerenności, dokonane właśnie przez Sejm RP?

 

„Izraelskie” NIC dla Polski

 

Kiedy prezydent  Duda skierował nowelizację ustawy o IPN do TK i zapowiedział jej zmianę - też niektórzy nic nie zrozumieli, myśląc, że o to chodziło i teraz nowe prawo już obowiązuje. Drugi raz okazywanie takiej ignorancji i niezrozumienia co dzieje się na oczach Polaków - to już jednak pewna przesada. A zatem jeszcze raz:

 

Komuś się naprawdę wydaje, że na tę nieszczęsną deklarację będzie się np. można powołać w amerykańskich sądach, gdy te będą rozpatrywać żydowskie roszczenia majątkowe wobec Polski? Albo że z tym kwitkiem w rękach nagle zamkniemy usta atakującym "polski antysemityzm"? Skąd bierze się tak naiwna wiara?  Znaczenie deklaracji trwało tak długo, jak jej odczytywanie przez Netanyahu, czyli jakieś 3 minuty.

 

Starając się nikogo nie obrazić takim porównaniem - sanacja jeszcze we wrześniu 1939 r. przekonywała Polaków o odnoszonych niebywałych wręcz sukcesach dyplomatycznych Polski. To znaczy tak mniej więcej do połowy września...

 

Kto myśli – ten agent!

 

Oni zresztą przecież w głębi nawet swych małych rozumków wiedzą przecież, że przegrali, więc PiS jeszcze bardziej upraszcza przekaz: "Udało nam się uzyskać zadowolenie Izraela, a kto krytykuje - ten ruski agent!". I wszystko jasne... W sumie więc teraz ważne będą wnioski i profilaktyka - t rzeba by w sumie projekty ustaw wysyłać do Tel Awiwu do akceptacji przed uchwaleniem,  żeby potem nie musieć się tak spieszyć. Albo niech nam przysyłają od razu gotowe…

 

PiS rozpaczliwie wraca więc do jedynego faktora swojej (?) pseudo-dyplomacji – krucjaty przeciw urojonemu „rosyjskiemu niebezpieczeństwu”. Jest to pochodna piętrowego absurdu – wymyślono zagrożenie ze stronu Kremla, żeby utrzymywanie podległości wobec USA (a zatem i „Izraela”) jawiło się jako jedyna wartość i sens istnienia III RP. A skoro tak – to trzeba za to płacić każdą zażądaną od nas cenę: w żywej gotówce za gaz, w znoszonych upokorzeniach, w wykonywanie dowolnych zleceń czy to na odcinku europejskim, czy ukraińskim. Pomyślmy więc i odwróćmy to rozumowanie:  wystarczyłoby więc unormować stosunki z Federacją Rosyjską, by tak kosztowne relacje ze Stanami Zjednoczonymi i „Izraelem” przestały być nam tak potrzebne i priorytetowe, a więc i zniknęłaby konieczność (?) płacenia za nie.

 

Oczywiście jednak, PiS tego nie zrobi. Dlatego proszę raz na zawsze zapamiętać, zamiast za każdym razem durnowato dopytywać:

 

Kto krytykuje rząd - jest agentem Moskwy. Bo tylko agenci Moskwy krytykują rząd.

 

Iść i powtarzać.

 

Agentem Moskwy jest każdy, kto zaprzecza, że nim jest - co jest dowodem typowego agenturalnego zakłamania. I każdy, kto nie zaprzecza - na co wskazuje okazywana w ten sposób perfidia.

 

Oczywiście, cała bajka o "osamotnieniu Polski" to pochodna wbijanego Polakom do głów łże-aksjomatu, że jakiekolwiek stosunki międzynarodowe można i należy mieć wyłącznie na Zachodzie. W tym konkretnym przypadku jednak argument ad Putinum faktycznie jest jeszcze bardziej absurdalny, bo to przecież nie  Putin  uchwalił tę ustawę pułapkę, tylko  Kaczyński...

 

PiS najpierw samo nakręciło aferkę z marginalnym problemem "polskich obozów", żeby tanio - jak sądzili - uwiarygodnić swój niezłomny patriotyzm. Potem wymyślili, że strzelą taką niegroźną ustawkę dla przykrycia dętej aferki z "polskimi nazistami". A "Izrael" i Amerykanie tylko ich podprowadzili za rączki. Skoro kura sama chce się skubać wrzeszcząc, że tak jej będzie ładniej...

 

Czas upodlenia

 

Kryzys w stosunkach międzynarodowych unaocznia też jeszcze głębszy kryzys wewnętrzny Polski. Popatrzmy. W ostatnich miesiącach bodaj tylko jedno jeszcze państwo było poddane równie dotkliwej, a może nawet groźniejszej (ze względu na bezpośrednie zagrożenie wojenne) presji międzynarodowej. Macedonia zmuszona została - podobnie jak Polska - poddać się dyktatowi zewnętrznemu. W tamtym przypadku - Komisji Europejskiej, NATO, a w tle oczywiście Stanów Zjednoczonych, wymuszających przyjęcie żądań greckich, zmianę nazwy państwa i wycofanie się z dotychczasowej polityki historycznej Macedonii. Sytuacje podobne, zachodzą też jednak poważne różnice. W Macedonii posłowie i ministrowi mniejszości narodowej popierającej żądania zagranicy - występują jawnie i nie udają Macedończyków. Po drugie zaś - prezydent państwa odmówił podpisania haniebnych ustaw potwierdzających kolonialny status kraju, na ulice macedońskich miast wyszły zaś wielotysięczne manifestacje w obronie suwerenności i godności narodowej. No, ale Polska to przecież nie jakieś tam Bałkany...!

 

To znak czasów... Za niesławnej pamięci AWS posłowie opuszczali klub partii rządzącej z powodów ideowych, na znak sprzeciwu wobec fatalnych decyzji bijących w polską suwerenność i/czy warunki życia Polaków. Tak swoje koła zakładali  Łopuszański  i  Słomka. Za pierwszych rządów PiS-u dając się fatalnie wymanewrować, ale jednak dla idei z klubu i z funkcji zrezygnował  Jurek. Ilu posłów PiS-u czynnie zaprotestowało przeciw hołdowi  Morawieckiego  dla Netanyahu? I jeszcze tych z WiS-u w to wciągnęli...

 

Orły Kaczyńskiego

 

Każda partia rządząca w końcu wpada na pomysł, że nie trzeba nic robić – wystarczy tylko głośno mówić, że się zrobiło. Przez jakiś czas to działa – bo ludzie chcą wierzyć i nie lubią dowiadywać się, że po raz kolejny popełnili błąd przy urnie wyborczej. PiS jednak gra jeszcze grubiej – stara się oczywiste klęski przedstawiać jako równie ewidentne sukcesy. Zastanówmy się, czy najnaiwniejszy nawet kibic przełknąłby taki komunikat po wyczynach „orłów  Nawałki”:

 

"Te przegrane mecze okazały się być ważniejsze niż gdybyśmy je wygrali! Nasza drużyna napotkała zdecydowany opór ze strony całego świata i nie wszystkie jej wysiłki spotkały się z odpowiednim zrozumieniem. Jednak dzięki 1:2 z Senegalem i 0:3 z Kolumbią świat usłyszał o problemie polskiej piłki, czego bez takiego rozegrania tych meczów nie udałoby się osiągnąć.

 

Odpadniecie z Mistrzostw jest więc naszym wielkim sukcesem i pozwoli nam teraz rozwinąć wielką ofensywę futbolizacyjną, a fakt, że japoński bramkarz, którego uznajemy za przedstawiciela wszystkich bramkarzy świata, pozwolił sobie strzelić tę bramkę - otwiera przed nami nieznane wcześniej możliwości, bo teraz już wszystkie Japonie i inne drużyny pozwolą sobie na pewno, jesteśmy o tym przekonani po tej jednej bramce strzelić i chyba na pewno nie będą grały w napadzie! Mamy nadzieję. Tak nam się przynajmniej prawie na pewno wydaje. Chyba. W każdym razie tak zakładamy w polskiej wersji tego meczu.

 

Szczególnie niepokoiła nas też postawa Niemiec, które zaczęły udawać, że nie były odpowiedzialne za wygrywanie Mistrzostw Świata i też zaczęły prezentować się jako ich ofiara. Tylko zdecydowana postawa polskiej drużyny pozwoliła jednak obronić stanowisko, że to my zawsze będziemy największymi ofiarami!".

 

Przekonani? No właśnie.

 

Konrad Rękas

 

KOMENTARZE

 • he,he,he...
  Się zwalczają ubeki wsiowe polskie z ubekami aszknaziolami, żydy próbują polskich ubeków wyeliminować z tego terenu - jest popłoch. Jedne i drugie kurwy próbują wciągnąć Polaków w ich walkę. Z tego co widzę wsiowe ubeki na razie mają się dobrze , ale są zaniepokojone. Idą nadal wały na miliony grube i na razie nikt tego nie ogarnia, oczywiście poza mediami- he,he,he,..

  pozdr
 • Żałoba Narodowa po raz kolejny upokorzeni
  Myśmy już sporo łez i wylali wcześniej w tym temacie pisząc na blogu , należny czekać na dalszy rozwój wypadków punktować celnie przy nadchodzących wyborach . Pisać i przypominać ! Gorycz i upodlenie rozlało się po Narodzie , szkopuł w tym by pamięć nie zawiodła suwerena .
  A jak to bywa zawsze po igrzyskach zrobionych u kacapów coś ciężkiego wisi w powietrzu na światem ! Może szansa a może katastrofa !
 • Myślę, że jesteśmy na początku miękkiej wojny domowej
  "... tak naprawdę dla wielu ludzi polityka stała się substytutem religii lub organizacji braterskich. Jeśli odnajdziesz swoją tożsamość w swojej polityce, to nie będziesz utożsamiać się z osobami, które jej nie podzielają

  (...) Amerykanie zdadzą sobie sprawę z tego jak straszne jest to, że polityczne podziały nastawiają "brata przeciw bratu" i unikną kolejnej "katastrofalnej wojny domowej".

  http://www.prisonplanet.plpolitykaprofesor_wojna_domowa_w,p970198410
 • @Witkacy 22:55:48
  Katastrofa, że Trump spotka się z Putinem face to face? Dla kogo katastrofa, się pytam?
 • Czy hrabia jest hrabią i technologia programowania ludzi - Jan Zbigniew hrabia Potocki
  https://www.youtube.com/watch?v=KKNrZNopOHE
 • Winnicki i Braun razem o przyszłości ruchów narodowych w Polsce! Narodowa Mobilizacja!
  https://www.youtube.com/watch?v=wjBMJf_LPds
 • Kuba Sienkiewicz
  Dedykowana wszystkim szpiegom:
  https://www.youtube.com/watch?v=qS1tx6qcxvA

  Jestem szpiegiem szpieguję wszystko
  świat to jest jedno wysypisko
  jestem szpiegiem szpieguję wszystkich
  starców i dzieci dalekich i bliskich

  sklepy urzędy dworce hurtownie
  banki burdele nowe siłownie
  wioski przedmieścia i ambasadę
  czasem już ledwo sam daję radę

  ale jestem szpiegiem ...

  niech nikt nie stęka na moją pracę
  nie mam niczego ja tylko tracę
  złodziejem być to zwykła chała
  a zostać szpiegiem to jest chwała

  a ja jestem szpiegiem ...

  szpieguję teatr szpieguję kina
  właśnie rzuciła mnie dziewczyna
  sam ją właściwie porzuciłem
  bo jestem szpiegiem wychodzę tyłem

  bo jestem szpiegiem ...

  szpieguję plany szpieguję myśli
  od razu wiem coś kiedy się przyśni
  robię to z pasji nie dla centrali
  już rozkaz kończyć dawno przysłali

  a ja szpieguję ...
 • Błąd w tekście
  "wystarczyłoby więc unormować stosunki z Federacją Rosyjską, by tak kosztowne relacje ze Stanami Zjednoczonymi i „Izraelem” przestały być nam tak potrzebne i priorytetowe, a więc i zniknęłaby konieczność (?) płacenia za nie."

  Pan odwraca skutki i przyczyny. Jest oczywiste, że agresywna polityka PiS wobec Rosji ma na celu (nieudane jak dotąd) prowokowanie rosyjskich ripost lub tworzenie atmosfery konfliktu, WYŁĄCZNIE po to by UZASADNIAĆ w oczach ogłupionego niemal w całości narodu polskiego wasalizację Polski wobec USA i Izraela, jako "sojuszników" przeciw Rosji. Z punktu widzenia lobby przemysłowego USA - po to by uzasadniać absurdalne zakupy niepotrzebnej nam broni w USA czy np. nonsensowne inwestycje w infrastrukturę "bezpieczeństwa energetycznego", której rola sprowadza się do stworzenia w Polsce rynku dla amerykańskich koncernów wydobywających gaz łupkowy. Prowadząc rozsądną politykę można było mieć w Polsce gazociągi które obecnie idą po dnie Bałtyku (Rosjanie przez wiele lat o to zabiegali), czerpać z tego zyski i do tego płacić za gaz tyle co Białoruś.

  Celem rządzących w Polsce elit (postsolidarności z PiS i PO i postkomuny z SLD) nie jest prowadzenie racjonalnej polityki z punktu widzenia interesu narodu polskiego, jednocześnie działania tych rządzących w Polsce elit nie znajdują się w sferze GŁUPOTY (nie da się być aż tak głupim). One znajdowałyby się z polskiego punktu widzenia w obszarze ZDRADY narodowej. Tyle, że rządzące w Polsce elity narodu polskiego nie zdradziły, po prostu od początku nie miały z nim nic wspólnego.
 • Lisiewicz i Sakiewicz - "Kto nie skacze ten Ruski troll"
  Ton, jakim PiSowskie szczekaczki piszą o "SUKCESIE" przypomina okres stalinizmu albo propagandę Ministerstwa Prawdy Orwella

  http://niezalezna.pl/229178-tomasz-sakiewicz-o-wspolnej-deklaracji-polski-i-izraela-to-dowod-na-dojrzalosc-polskiej-polityki

  "Polacy, którzy weszli w ustawę IPN z ogromnymi stratami, dziś zyskali więcej, niż na początku roku stracili. Trzeba docenić mądrość i konsekwencję tej polityki, niezależnie od tego, że w tej chwili ogromny hałas propagandowy organizują wokół tego rosyjskie służby, które są największymi przegranymi porozumienia między Polską a Izraelem, a de facto też i USA. W polityce nie chodzi o to, by wygrać absolutnie wszystko, ale wygrać co się da, dokładnie to żeśmy zrobili

  – stwierdził Sakiewicz."

  http://niezalezna.pl/229132-lisiewicz-brawo-polska-brawo-izrael-wygrala-prawda-historyczna-agentura-moskwy-bedzie-wyc

  Lisiewicz jest niezły, argument "ad Gazetum Wyborczum":
  ""Gazeta Wyborcza" i prorosyjski odłam narodowców jednym głosem

  „PiS pokazało dziś słabość. Tupnął nogą amerykański brat i jego izraelski brat mniejszy…”
  – kto to powiedział? Robert Winnicki w czasie konferencji prasowej w sejmowych kuluarach? Nie, to akurat publicysta "Gazety Wyborczej" „Galopujący Major”. Niewiele brakowało, by "Gazeta Wyborcza" wezwała PiS do bardziej stanowczej polityki wobec Izraela…

  Ta zbieżność poglądów pomiędzy "Gazetą Wyborczą" i działającym na korzyść Rosji odłamem narodowców (nie wszystkimi narodowcami, np. Adam Andruszkiewicz, były szef Młodzieży Wszechpolskiej, widzi to inaczej) nie jest przypadkowa. Dla wszystkich sił, które Polsce źle życzą i tych, które z innych powodów działają wbrew polskiej racji stanu, jest to bardzo zły dzień."

  Lisiewicz: a jednak SUKCES bo "a teraz o czymś nie na temat"
  "Dlaczego uważam, że dzisiejszy dzień to duży sukces? Niepodległościowa polityka dojrzałego państwa polega na trafnym zdefiniowaniu, komu trzeba się przeciwstawiać, a z kim chcemy zawrzeć sojusz. Kto flitruje z naszymi wrogami, a jednocześnie licytuje się w radykalnej krytyce naszych sojuszników (lub sojuszników potencjalnych, z którymi opłaca nam się sojusz zawrzeć), mimo całego patriotycznego opakowania tej krytyki, działa przeciwko Polsce."

  Halo, Lisiewicz, ten tekst miał być o czołobitnym trybie nowelizacji ustawy mającej w teorii bronić Polskę przed szkalowaniem przez harcowników Holocaust Industry ... A ty tu o Rosji:

  "W interesie Polski jest jak najtwardsza polityka wobec Rosji, zero ustępstw i odmowa dialogu z państwem, którego celem jest zniszczenie państw z nim sąsiadujących. W tym w pierwszym rzędzie likwidacja niepodległości Polski. "
  Niepodległość Polski ... po tej ustawue jeszcze piszesz o niepodległości ...


  "[Porażka moskiewskich trolli] By skutecznie przeciwstawiać się bandyckim planom Moskwy i walce z polskim interesami przez Niemcy, Polska powinna tworzyć sojusz krajów regionu oraz wiązać go z interesami amerykańskimi. Sojusznikiem Stanów Zjednoczonych od czasów zimnej wojny jest Izrael."
  W czym zaś przejawiają się sojusznicze działąnia Izraela wobec Polski od czasów zimnej wojny, Sakiewicz?


  "Dlatego zaprzeczeniem racji stanu Polski są konflikty z Izraelem i Ukrainą. Kto celowo je eskaluje, prowadzi działalność antypolską."
  Lisiewicz, pobudka! Izrael (od lat) i Ukraina (od Majdanu) celowo eskalują konflikty z Polską ... Jaką więc prowadzą działalność? A... A...
  - [Lisiewicz] "A właśnie że sojuszniczą!"

  "One (konflikty) bywają nieuniknione. I są sytuacje, w których obóz niepodległościowy musi w nich uczestniczyć w polskim interesie. Tak było w czasie zakończonego właśnie sporu z Izraelem."
  Lisiewicz ty serio uważasz, że "uczestniczenie" w takiej formie, jak prezentuje PiS było w interesie kogoś innego niż Izrael?

  "Tylko, że eskalowanie tych konfliktów jest zawsze porażką polityki niepodległościowej. Bo nawet w przypadku wygrywania tych drobnych konfliktów, szkodzi ono polskiej racji stanu, celom największym i dalekosiężnym."
  Czołobitność na poziomie żenującej służalczości wobec USA i Izraela jako forma polityki niepodległościowej ...

  "Zlikwidowanie konfliktu z Izraelem jest wielkim sukcesem Polski, podobnie jak skończenie z polityką uległości wobec Moskwy czy Berlina"
  Zlikwidowanie konfliktu poprzez bezwarunkową kapitulację na całej linii sukcesem takim jak skończenie z ULEGŁOŚCIĄ wobec Moskwy czy Berlina. I to wszystko w JEDNYM zdaniu ...


  Ci faceci są porażająco zuchwali, bo wiedzą, że elektorat PiS to debile, którzy KUPIĄ to wszystko , co oni wypisują, jak by nie było nielogiczne, zakłamane i głupie ...
 • @Witkacy 23:25:56
  Najlepszy tekst jaki ostatnio słyszałem na ulicy. Pan A. Czemu wszyscy tak się płaszcza przed żydami? O co im chodzi z tą drugą wojną światową? Czy żydzi w ogóle kiedykolwiek uratowali choć jednego żyda? Pan B -tak Barabasza. Myślałem, że padnę ze śmiechu.
 • @p.e.1984 11:53:08
  „Ci faceci są porażająco zuchwali, bo wiedzą, że elektorat PiS to debile, którzy KUPIĄ to wszystko , co oni wypisują, jak by nie było nielogiczne, zakłamane i głupie ...”

  Nie byłabym taka pewna, to się dopiero okaże. Nawet w pro-pisowskim mateczniku, jakim są niepoprawni, nastroje się zmieniły. Jest co prawda silna grupa niewzruszonych, ale w większości to raczej zadaniowcy niż skończeni idioci i oni brzmią właśnie niemal dokładnie tak, jak ci z pro-pisowskich mediów.
 • @Lotna 13:08:08
  "Nawet w pro-pisowskim mateczniku, jakim są niepoprawni, nastroje się zmieniły. Jest co prawda silna grupa niewzruszonych, ale w większości to raczej zadaniowcy niż skończeni idioci i oni brzmią właśnie niemal dokładnie tak, jak ci z pro-pisowskich mediów."

  Tak, chyba jedyną korzyścią z tej sytuacji jest to, że część agentury musiała się ujawnić. Wystarczy zrobić listę nazwisk i wypowiedzi - i gdzieś opublikować. Kto to zrobi? kula Lis 67? Lotna? ...
 • @Lotna 13:08:08
  Teraz dopiero fabryka holokaustu/holokitu się wzmocniła. Czy ktoś się łudzi, że ktoś będzie badał antypolonizm? Rząd woli wydawać pieniądze na badania antysemityzmu. Przy takim podejściu antypolonizm będzie się nasilał.
 • @p.e.1984 13:26:49
  Skoro to był wielki sukces rządu to dlaczego panuje CENZURA na ten temat. Tak wygląda pisowska demokracja, To pokazuje gdzie mają suwerena. Nie podają nazwisk aby ich nie dekonspirować! ..Dlaczego tajne skoro to taki sukces, nagrodzić tych kolaborantów, a kto zdecydował o utajnieniu też jest ściśle tajne. Może byli agentami Mossadu? A czy polscy emisariusze mają żydowskie pochodzenie? Bo to by wiele wyjaśniło! W Izraelu można przeczytać jak wyglądały negocjacje i jak gładko poszły. Czy to prawda, że rozmowy były w Wiedniu i w siedzibie Mossadu? Czy to prawda, że polska strona nic w zamian nie chciała? Żeby rozmowy na temat polskiej ustawy o IPN przeprowadzać we Wiedniu w placówce Mossadu i utajniać nazwiska polskich parlamentarzystów biorących w nich udział, to trzeba mieć nieźle nasrane we łbie i gaciach! Strona wygrana (Izrael) chwali się zwycięstwem i podaje szczegóły. Przegrani siedzą cicho. Dworczyk to typowa "krzyżówka" żyda z cyganem.. Jaką rolę odegrał przy dymisji ministra Macierewicza ?? Też jest tajemnicą poliszynela...


  Cytat: "Nikt nie udzielił zgody, żeby te nazwiska były do publicznej wiadomości podawane oznajmił Dworczyk."..Panie Dworczyk , po co nam sejm skoro mamy Kneset. To zachowanie moim zdaniem świadczy iż zdajecie sobie sprawę że handlowaliście Polską. Innego wyjaśnienia tej "tajności" nie ma. Naiwniacy myślą, że żydzi nie nagrali tych wszystkich rozmów z nimi w tajemnicy przed Polakami, rząd i prezydent negocjowali roszczenia żydowskie ... taśmy od Sowy to przy tym materiale dziecinada.

  Odwróćmy kolejność rzeczy i stanowczo domagajmy się odpowiedzi na pytanie, kto nakazał utajnienie tych nazwisk i przede wszystkim dlaczego. To jest kolejny skandal i zapowiedź kolejnej kompromitacji obecnej ekipy i jestem przekonany, że ze strony izraelskiej podjęcie tego tematu jest to działanie z premedytacją, obliczone na wywołanie kolejnej burzy na polskiej scenie politycznej i tak w rzeczywistości wyglądają nasze sukcesy w relacjach z żydowskim państwem. Z drugiej strony w osłupienie wprawiać musi fakt, chęci ukrycia przed opinią publiczną nazwisk ludzi, autorów tak gigantycznego przecież sukcesu jak twierdzi to władza, to już jest nie tylko kuriozum, ale wręcz pachnie to jakimś spiskiem. Żydzi nazwiska swoich negocjatorów ujawnili, pytanie dlaczego strona polska nie chce tego samego uczynić w odniesieniu do swoich negocjatorów. I dlatego i z powodu innych grzechów PiS nie ma już mojego głosu i głosów innych członków mojej rodziny, kręcenie lodów z żydami zawsze się źle kończy dla Polski.
 • @lorenco 23:44:08
  Ciekawe, co Trump uzgodni z Putinem podczas spotkania 15 lipca w Helsinkach. W ostatnim wywiadzie na pytanie czy uzna rosyjską aneksję Krymu odpowiedział: "Zobaczymy".
 • @kula Lis 67 12:19:58 ---- send further
  "Halo, orędownicy „walki z antysemityzmem” wyjący, że nowelizacja ustawy o IPN ma być wycofana, bo jest antysemicka. Macie problem. Rabin Aaron Cohen właśnie powiedział jak jest. Po pierwsze – Polska ma prawo uchwalać takie ustawy, jakie chce. Po drugie – nic nikomu do tego. Po trzecie – cały ten wrzask służy wyciągnięciu z Polski pieniędzy. I co? Rabina Cohena też oskarżycie o antysemityzm?"

  http://wprawo.pl/2018/03/19/rabin-cohen-o-reakcji-izraela-ustawe-o-ipn-syjonisci-chca-wyciagnac-polski-pieniadze-wideo/
 • @Witkacy 23:25:56
  W USraelu zbieranie deszczówki w beczki itp naczynia jest kradzieżą, za wodę z własnej studni zwykłej zapłać, z głębinowej zapłać, z rzeki czy z jeziora zapłać, pływasz łodzią po akwenie zapłać. W Polsce też pomalutku się przymierzają do tego.
 • @p.e.1984 13:26:49 Bardzo misterna intryga dyplomatyczna! A jaka tajemnicza! Pogratulować!
  Mossad napisał PiSowi ustawę a oni rozpijają szampana toż to jest zdrada dyplomatyczna. Utajnili już nazwiska osób piszących podstawę programowa, nazwiska osób głosujących na nowych sędziów KRS, teraz nazwiska zdrajców negocjujących z Mossadem. To jest ta złotousta jawność życia publicznego? Kpią z ludzi wciskając bajki o sukcesach a tak naprawdę to pełzają na kolanach zastanawiając się komu wypiąć bardziej tyłek! Wcale się nie dziwie, że nie chcą by społeczeństwo znało ich tożsamość. Całe to porozumienie, szczególnie w kontekście wycofania się z dużej ustawy reprywatyzacyjnej i ustawy 447USA, jest co najmniej podejrzane. A najlepsza to jest wypowiedź Dworczyka, że: "My (PiS), podejmujemy suwerenną decyzję(odnośnie nowelizacji ustawy o IPN)". Już dawno się tak nie uśmiałem. Polskie media odtrąbiły sukces, bo podobno Netanjahu miał powiedzieć, że "nie można obarczać Polski za holocaust." Tymczasem powiedział, że "nie można obarczać Polski za cały holokaust". Czyli można np. za 80% holocaustu? Jest wiele pytań. Dlaczego rozmowy odbyły się w siedzibie Mossadu? Po co Izraelski wywiad do rozmów dot. ustawy o IPN? Dlaczego PiS się zgodził? Czy to były rozmowy, czy dawanie instrukcji? Na dziś już wiemy, że przecież to Gowin był głównym "negocjatorem" porozumienia rzucającego Polskę na kolana przed chazarami! 28 maja to dzień ostatecznej utraty suwerenności Polski! Drugim jest Bielan, a trzecim Wildstein. Ci trzej dążyli do tego z uporem maniaków i otrzymali to "zadanie" do wykonania. Tak to władza wybrana w wyborach demokratycznych, zataja fakt i osoby pertraktujące warunki kapitulacji w bitwie z wrogą nam nacją żydowską. Żydzi sobie wymyślili, że poczciwi Polacy są niegroźni w porównaniu z Palestyńczykami i będzie można przenieść Izrael do Polski bo z nami żydzi będą mogli bezkarnie robić co im się będzie podobać. Spytajcie się jeszcze Izraela czy pozwala Polakom mieć już polskie media czy nadal mają być w Polsce niemieckie. Ale chyba nie było pozwolenia bo PiS nadal chroni niemieckie wrogie Polakom media. Za mówienie prawdy o zagładzie żydzi wsadzają do więzienia na 5 lat! Za ohydne kłamstwa o Polsce Polacy mogą tylko tyle, na ile pozwoli koszermafia! Oni chyba nie wiedzą, że buta i pycha kroczy przed upadkiem i to z hukiem! Polski już nie ma. Ważne dla kraju sprawy są anonimowe. Kto tu rządzi? Brawo lepsza zmiana! Przed wyborami żądamy by przy nazwiskach chcących rządzić Polakami była informacja czy posiadają tylko polskie obywatelstwo czy drugie, czyli niemieckie, izraelskie, ukraińskie. Ja chcę głosować tylko na Polaka! Tych haniebnych słów sp. L.Kaczyńskiego w Izraelu na prywatnym spotkaniu też wcześniej nie znaliśmy. I choćby tylko już za te słowa, trumna musi wyjechać z Wawelu.  https://www.dailymotion.com/video/xl0772

  A ta wiedza poniżej Polakom już jest niezbędna!


  https://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2014/02/Talmud-zdemaskowany.pdf
 • @kula Lis 67 14:51:25
  http://m.neon24.pl/4585824b652a19e3ebf29e5735106a53,14,0.jpg
 • @Witkacy 14:26:50
  Problem chyba w tym, że rząd Izraela nie wstydzi się swoich żydowskich negocjatorów, a polski się wstydzi swoich (oj tam, oj tam) negocjatorów.
 • @Witkacy 14:26:50
  Narodowość "polityków" musi być znana wyborcom!!
 • @Witkacy 14:26:50
  A może jest jawne kto wydał zgodę na udział izraelskich komandosów na ćwiczenie w Polsce przejmowania wojskowego lotniska Mirosławiec? A może oni już nie muszą mieć żadnej zgody, co, gnido Dworczyk!? I kto tam spowodował "wypadek"?
 • @kula Lis 67 14:51:25
  "W Polsce też pomalutku się przymierzają do tego."

  Dlatego też Pan Szyszko na pożegnanie złożył kukułcze jajo - Wody Polskie (na wzór korporacji Lasy Polskie). Będą kłopoty.

  http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/563884,problemy-panstwowe-gospodarstwo-wodne-wody-polskie-samorzadowcy-nie-chca-wspolpracowac-z-rzadem.html

  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/nowy-pomysl-rzadu-na-lanie-wody-bedzie-nowy-drogi-urzad/3hdgwjf
 • No to zaśpiewjmy :
  Zaśpiewajmy razem :
  https://www.youtube.com/watch?v=791aeWntePw
 • @Pedant 16:32:11
  Jakubiak dla wPolsce.pl: Największym wstrząsem dla mnie jest to, że sprawy ustawodawcze załatwia się na spotkaniach z Mossadem. Dla mnie największym wstrząsem jest to, że sprawy ustawodawcze w Polsce załatwia się na tajnych spotkaniach z przedstawicielami Mosadu, albo w siedzibach Mosadu, a nie w Sejmie RP powiedział na antenie telewizji wPolsce.pl poseł Kukiz‘15 Marek Jakubiak, odnosząc się do kwestii nowelizacji ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej. Polityk podkreślił, że musi być jasność - albo jest coś w Polsce zabronione, albo nie. To były dwa najważniejsze punkty tej ustawy. Być może prezes Kaczyński ma rację, że może one byłyby martwe, ale stanowią one o tym, jak bardzo jest to dla nas temat ważny. Jeśli wykreślono z ustawy dwa penalizujące paragrafy, to wszystko idzie w złym kierunku ocenił polityk. Pytany o kwestię relacji Polski z Izraelem przypomniał swój wpis na Twitterze, że to deklaracja, która nic nie wnosi. Pan premier mówi, że coś się stało. Nic się nie stało. Nic nie zmieni się w narracji. To oświadczenie premiera, który nie wiadomo, czy za chwilę jeszcze nim będzie, a ono zginie w szufladach. Dlaczego nie mówi się o ważniejszym oświadczeniu? Niemcy powiedzieli ustami ministra spraw zagranicznych, że jedynym odpowiedzialnym za Holokaust i obozy koncentracyjne na terenie okupowanej Polski są Niemcy, a nie to, co Żydzi uważają dodał poseł Jakubiak. Wyjaśnił, że Żydzi dziś uważają jedno, a jutro drugie, ale to ich sprawa, a Polska powinna myśleć tylko o swoim interesie, a nie o tym, czy mamy dobre stosunki z Izraelem czy nie. Dziś wiemy co innego. Wiemy, że antypolonizm ma miejsce w Izraelu i Nowym Jorku. To jest porażające, że jest on w takiej skali. Nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy zwrócił uwagę.


  Ps...Dodajmy jeszcze oczywistą oczywistość, że podczas tych spotkań była też CIA. Może jakoś zagospodarować budynek sejmowy, albo przerobić na lokal handlowy lub biurowy skoro polskie ustawy pisze się w Mossadzie. A posłowie na zielona trawkę. Posłowie ujawnijcie swoją tożsamość. My Polacy żądamy ujawnienia drugich obywatelstw posłów którzy usadowili się w polskim Sejmie, Senacie i załatwiają sprawy krajów swojego pochodzenia. Dlaczego to ukrywacie. na takich nie chcą głosować. "Hołota" jak mawiał na takich ludzi bez kręgosłupa ks. M.Tokarzewski :

  https://www.youtube.com/watch?v=detnIk_ef54

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930