Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
996 postów 541 komentarzy

Polska śmieciem świata?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy teraz korki od szampana będą już zawsze strzelać w Pekinie, a nie na Kremlu? A może obok łapania „chińskich szpiegów” - na topie będzie też polowanie na „agentów Teheranu”?

 

Ostatnie wydarzenia są genialnie przejrzystym  potwierdzeniem całkowicie kolonialnego, niesamodzielnego statusu Polski. Wystarczyło przestawienie wajchy w Waszyngtonie - i lokalny zarząd III RP w jednej chwili przeskoczył z kampanii anty-rosyjskiej - na anty-chińską i anty-irańską, nawet nie pozorując tego jakimkolwiek interesem polskim. Tak oto Polacy przechodzą przyspieszony kurs geopolitycznej rzeczywistości, od dyktowania nam ustaw przez Kneset, poprzez ręczne sterowanie pani  Mosbacher - aż po robienie za amerykański zderzak w relacjach z Chinami i Iranem, a wszystko to nie tylko za darmo, ale realnym, wizerunkowym, politycznym i gospodarczym kosztem Polski. Niestety,  nasz kraj jest traktowany jak kolonia, jak śmieć międzynarodowy - bo na to pozwoliliśmy i, co gorsza, nadal tolerujemy.

 

Kto jest gospodarzem w Warszawie?

 

"Stany Zjednoczone i Polska będą współgospodarzami konferencji na temat sytuacji w Iranie i na Bliskim Wschodzie, która w lutym odbędzie się w Warszawie" - poinformował... Departament Stanu USA. Tak dowiedzieliśmy się przynajmniej kto jest w Warszawie współgospodarzem. I jakoś nie dziwi, że stało się to akurat w kontekście Bliskiego Wschodu...

 

Chodzi nie tylko o unicestwioną w Polsce zasadę suwerenności państwowej.  Chiny i Iran to jedne z tych kilku podmiotów światowych, z którymi nie mieliśmy dotąd konfliktów, z którymi nie mamy żadnych złych doświadczeń, ani – dotychczas – powodów do zwady[i]. Nie są to też jednak dla Polaków kraje całkowicie nieistotne i egzotyczne. Przeciwnie, jeszcze kilka lat temu nawet rządzący III RP przyznawali, że właśnie Iran może być bardzo obiecującym partnerem w zakresie energetyki, alternatywnym dostawcą taniej ropy wysokiej jakości, a także bardzo rozwojowym obszarem wspólnych inwestycji. Niestety, doskonale rozpoczęte kontakty zostały brutalnie przerwane na niezawoalowane żądanie ambasady amerykańskiej (jeszcze w poprzedniej obsadzie). Obecnie zaś rząd ogłasza, że sukcesem Polski będzie nie kupowanie taniego paliwa – tylko zapewnienie noclegu dyskutującym na temat wszechświatowego obowiązku obrony „Izraela” i zniszczenia Iranu. To już nawet nie chodzi o myślenie w kategoriach racji stanu i polskiego interesu narodowego, nie wymagajmy za wiele. To wprost wyrzeczenie się ewidentnego zysku – na rzecz przyjęcia gościa, który nam zrobi kupę w salonie…!

 

Co zaś się tyczy Chin…

 

Inicjatywa Pasa i Szlaku – Nowy Jedwabny Szlak to przecież tylko zwieńczenie blisko dwóch dekad rosnącej chińskiej obecności w Europie i na całym moście eurazjatyckim. Nawet najbardziej zaślepieni i naiwni geopolitycznie, pełni wątpliwości, uraz i lęków wobec potencjalnych nowych możliwości dla Polski – zgadzali się, że  akurat kierunek chiński wydaje się zupełnie oczywisty, a przy okazji bezpieczny dla Polski.  Chińskie inwestycje infrastrukturalne – tak transkontynentalna sieć kolejowa, jak i słynny hub obiektywnie tylko wzmocniłyby potencjał naszego kraju, przede wszystkim gospodarczy i to bez całej tej uciążliwej i zbędnej nadbudowy ideologicznej, narzucanej z innych kierunków geopolitycznych. Nagłe ochłodzenie relacji, wyczuwalne w Warszawie wraz ze wzmagającą się antychińską retoryką i praktyką Waszyngtonu, a skutkujące informacjami o możliwym przejęcie całości stosunków europejsko-chińskich np. przez konsorcja niemiecko-rosyjskie – równie zgodnie zostało uznane za nieuzasadnioną interesami polskimi aberrację władz III RP. Jak to zwykle w Polsce bywa jednak – okazało się, że może być jeszcze gorzej.

 

Polska przyłączyła się ochotniczo do kampanii antychińskiej od razu na wysokim „C”. Ze zwykłej (co nie znaczy wcale, że przez to mniej brutalnej i pełnej hałaśliwych oskarżeń) rywalizacji między koncernami z USA i Chin – na gruncie polskiej (a wcześniej także kanadyjskiej) kolonii od razu zrobiono wielką aferę szpiegowską, już na pierwszy rzut dziecinną i, jakby to ująć, godną wzruszenia ramion – bo jak inaczej określić odkrycie, że firmy komunikacyjne mają coś wspólnego z wywiadami świata? Bo że tylko z chińskim, to chyba nie wierzy nikt?

 

Ile można stracić?

 

Tymczasem podstawowe pytanie powinno brzmieć nie czy obce wywiady są na terytorium Polski aktywne, bo to raz – zadanie dla kontrwywiadu, a dwa, jeśli są – to wręcz optymistyczne, to znaczy, że jeszcze może jest dla nas jakaś nadzieja, skoro zostało tu coś do wyszpiegowania. Nie, najważniejsze jest  co Polacy mogą zyskać, a co stracić biorąc udział w nieswoich kampaniach geopolitycznych/gospodarczych?

 

Wiemy już, że  Ameryka Trumpa zna tylko jeden rodzaj robienia interesów: brać, co chce, nie kwitować i nie dawać nic w zamian. Stany Zjednoczone angażując Polskę do podrzędnych rólek w swoich akcjach – nie proponują żadnych rekompensat za straty, żadnej ekwiwalentnej wartości. Czy może zaraz dowiemy się, że to US Army w swoich wywrotnych ciężarówkach broni nas przed „żółtym niezbieczeństwem” oraz wkroczeniem do Warszawy Strażników Rewolucji Islamskiej?

 

Wybicie się Polski na suwerenność nie może opierać się o jeden tylko kierunek geopolityczny,  niczym ster na stałe przyszwejcowany do burty statku. Przeciwnie, kraj naszego rozmiaru, naród naszych doświadczeń i gospodarka (czy raczej jej resztki…) po takich przejściach – muszą wykazywać się sprytem, ostrożnością i przede wszystkim wielowektorowością zainteresowań. Budowaniem kontaktów, sieci powiązań, wielostronnie korzystnych interesów, stopniowo podnoszących nie tylko polskie zyski, ale i nasze znaczenie polityczne. Z góry rezygnując z wszelkich szans, milcząco, a w wersji skrajnej, rządowej nawet entuzjastycznie przyjmując rolę cudzego popychadła – skazujemy tylko siebie i naszych potomnych na wieczne pozostanie geopolitycznym odpadem świata.

Bo jak to było?

Siedzi baca nad rzeczką, oko podbite, zęby wybite, ręka złamana, w tle chałupa płonie, a żona bacy leży z ciupaską w plecach. Baca - jakby nie zważając na te niesprzyjające okoliczności - coś jednak tłumaczy:

- Ze zbójniki psysli – ich zbójnickie prawo, hej! Ze gospodarkę spalili, owiecki zezarli i pokradli – ich zbójnickie prawo, hej! Ze cię zgwałcili – tys ich prawo! Ale ześ dupą psy tym rusała – to jus musiałech cię ciupaską ciepnąc, bo to było kurestwo!

Chodzi o to, żeby rząd RP przynajmniej dupą nie ruszał…

 To taki program minimum dla Polski.

Konrad Rękas[i] A nawet przeciwnie, jak pisałem bowiem gdzie indziej - kiedy 398 lat temu, po klęsce pod Cecorą wydawało się, że już po Rzeczypospolitej. I tylko jedno państwo na świecie pomogło Polakom. Szach  Abbas Wielki  zaatakował (mimo niesprzyjającej dla Persji sytuacji) Imperium Osmańskie, odciążając Polaków walczących pod Chocimiem. Turcy, wierni zasadzie niewalczenia na dwa fronty - postarali się szybko zakończyć wojnę. Może byłby już  czas jakoś się Persom odwdzięczyć...?

 

KOMENTARZE

 • Ciężko
  Oczekiwać po żydowsko amerykańskiej agenturze, aby kierowała się polskim interesem. Kieruje się rozkazami od oficerów prowadzących. Za to ma stołki, apanaże , zewnętrzne znamiona władzy i sekretarki ora asystentki do obracania. Olewają naród i jego przyszłość, najprawdopodobniej się im upiecze. Oleją swoich mocodawców, to lepiej nie być w ich skórze.
 • @zbig71 19:43:51
  https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/zbudujemy-polske-twoich-marzen-pis-babcie-na-kolanach.jpg
 • Husky....
  daj głos!
 • @zadziwiony 20:56:29
  Ma zepsutego kompa, pisał mi o tym z kompa kolegi.
 • 5*****!
  Smutna to prawda.
 • @zbig71 19:43:51
  W Bidopolandzie od lat burdel a "majstrowie polityczni" z ul.Wiejskiej zabierają się za "reformę"na Bliskim Wschodzie...Koniec Świata...!
  Polski rząd wspiera niewłaściwą politykę, myśląc, że dzięki temu będzie pośrednikiem między USA a Unią Europejską. To iluzja. Poza krótkotrwałym poczuciem prestiżu nie widać, co dzięki temu miałaby Polska osiągnąć. Konferencja na temat Bliskiego Wschodu nie może się odbyć bez Państwa, o którym będzie mowa. Czyli zasada nic bez was o was - jak nam powiedziała Madeleine Albright. Iran powinien zostać zaproszony jako Gość honorowy. Oczywiście to już wiąże się z pewnymi problemami. Co się stanie, gdy gość się obrazi i wyjdzie z konferencji w atmosferze złości i niezadowolenia. Problem Bliskiego Wschodu to problem z żądaniami terytorialnymi. Palestyna chce pełnej niepodległości. Izrael chce rozbrojenia Iranu. Syria chce rozbrojenia buntowników. Turcja chce rozbrojenia Kurdów. Kurdowie chcą niepodległości. Egipt chce zwrotu dzieł sztuki. Każdy kraj/ społeczność czegoś chce, ale nikt nie chce ustąpić. Szef irańskiego MSZ Dżawad Zarif skrytykował organizowany przez Polskę i USA szczyt nt. bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie, nazywając go „rozpaczliwym antyirańskim cyrkiem”. Zaznaczył, że „polski rząd nie może zmyć hańby”. https://kresy.pl/wydarzenia/szef-msz-iranu-polska-jest-gospodarzem-antyiranskiego-cyrku/
 • @zadziwiony 20:56:29
  A kiedy konferencja w USA na temat Smoleńska? Jaki był udział służb amerykańskich w Smoleńsku? Zaraz po 10 kwietnia w CIA nastąpiły ciekawe przetasowania, dyrektor CIA nagle się zwolnił bez podania powodu.
 • @rabszak 20:54:38
  Żebyś wiedział, że jeszcze tylko dzięki tej pokucie, tych ostatnich już katolickich Mohikanów Polska jeszcze żyje.

  Twój wpis świadczy o nieprawdopodobnej ignorancji w dziedzinie Historii Polski (przez duże H, bo tej niezakłamanej)

  Przy czym przypominam co to znaczy ignorancja (swoimi słowami) :
  Ignorancja, jest to głęboka niewiedza przykryta pychą zabierania eksperckiego głosu w jakiejś sprawie.

  Jesteś tutaj nieprawdopodobnie tragicznym (dla Polski i siebie) ignorantem.
  Dlaczego dla Polski? ponieważ Twoje słowo napotykając na podatny grunt ma swój tragiczny skutek, dewastacji tych resztek pokuty jakiej jeszcze ludzie podejmują w obronie swojej Ojczyzny, zgodnie z tym co nakazuje nam, prosi, błaga, płacze Matka Boska - nasza Królowa.

  Będziesz z tej swojej ignorancji i jej skutków rozliczony na swoim SĄDzie, jeżeli nie podejmiesz stosownych kroków : czyli pełnego nawrócenia w Sakramencie Pokuty, modlitwy i pokuty... może także i takiej z jakiej sie teraz śmiejesz : na kolanach
 • @Jan Paweł 21:40:06
  A swoją drogą to PISowi, notorycznie profanującemu Pana Boga a będącemu u władzy (którą pełni w Jego imieniu) przyjdzie zdać szczegółową relację z pełnienia tej władzy nad nami, na swoim SĄDzie... KAŻDEMU Z OSOBNA! bez kumpli z partii
 • @kula Lis 68 21:16:10
  Na polecenie Waszyngtonu i Izraela psujemy sobie stosunki z Presją i Chinami. Ci agenci żydoamerykańscy je popsują, dostaną wynagrodzenie, a Polacy za to zapłacą.
 • @rabszak 20:54:38
  Co mają modlący się do PiS?
 • @kula Lis 68 21:18:36
  Masz na myśli gen. Petreusa? Zwinął manatki po robocie.
 • @Jan Paweł 21:40:06
  Ty na prawdę masz coś z główką. Te twoje przemyślenia zostaw dla siebie i nie mieszaj tu swoich Jahwistów i sądów ostatecznych. Jesteśmy kolonią i będziemy nadal, do puki nie wygnamy precz chazarskich pomiotów i Teutońskich zawszańców we władzach i nie ograniczymy wpływów KK. Na kolanach mogą iść sobie gdzie chcą, ale od polityki i pieniędzy państwowych wara.
 • @zbig71 21:50:42
  Modlący się do PiS mają chyba coś nie po kolei w głowach:)
 • @goat 22:36:44
  Za ortografię - minus.
  Reszta - PLUS.
 • @kula Lis 68 21:06:41
  Amerykański full wypas i się zepsuł? Nie wierzę:)
 • @lorenco 01:57:38
  A to oni modlą się do PiS?
 • @lorenco 02:25:55
  Ruscy agenci mu spsiuli
 • @zbig71 02:42:18
  Zapytałeś: Co mają modlący się do PiS? - to Co odpowiedziałem:)
 • @zbig71 02:43:30
  Nowiczokiem popsikali:)
 • @lorenco 03:27:10
  Ale czy na tej fotografii oni modlą się do PiS? O to mi chodzi.
 • @lorenco 03:29:36
  Daleko nie mieli.
 • @zbig71 03:56:49
  Nie interesują mnie tego typu fotografie i dlaczego ludzie na szosie klękają - pewnie była jakaś uroczystość religijna, ich wola.
  A co do Twojej wypowiedzi, po prostu zażartowałem sobie.
  Tak czy inaczej, lepiej jakby ludzie modlili się do Bogów niż do partii politycznych.
 • @lorenco 04:05:56
  Jasna sprawa. Modlić się na klęczkach do szabesgoja Kaczysława to naprawdę obciach. Chyba, że ktoś modli się za nich. Aby zeszli z drogi zdrady. To rozumiem. Aczkolwiek, po ostatnich wydarzeniach(konferencja bliski wschód+chiński czpion) to raczej jest pozamiatane. Polin pędzi pełną parą. Tak , jak zwasalizowany jest PiS, to chyba nawet PO nie była.
 • Bardzo trafny artykuł.
  Cała ta "szpiegowska" afera to moim zdaniem tylko realizacja poleceń z USA ( i nie wiem czy z Białego domu czy raczej z siedziby CIA)
  Solidaruchy przy władzy są kompromitowani co krok przez obecnego właściciela Polski czyli USA.

  - absurdalne roszczenia żydowskie
  - dyktatura ambasador USA w sprawach gospodarczych(np repolonizacji PKP) to w ogóle absurd .. że Polskie Koleje Państwowe są prywatne i amerykańskie (czyli żydowskie )
  - podstępna polityka w Syrii gdzie nagle Polscy "katolicy" poczuli że muszą wejść do Syrii z pomocą .. to oczywista przykrywka dla kolejnych działań destrukcyjnych w Syrii... inicjatywa oczywiście żydowska.
  - wczoraj w TV Błaszczak ten sam co na polecenie USA błagał USA o stworzenie bazy USA w Polsce na koszt Polskiego podatnika...
  wczoraj reklamował wojsko Polskie szukając mięsa armatniego zachęcają wysokimi płacami...interes jest oczywisty ...USA potrzebuje mięsa armatniego najlepiej taniego czyli utrzymywanego przez lokalnych podatników ... i takie mięso armatnie Błaszczak organizuje dla globalnej mafii żydowskiej wbrew oczywistym interesom narodu Polskiego (Pokój nie wojna).

  Błaszczak zaraz po Macierewiczu to druga najbardziej odrażająca kreatura
  jawnie działająca na rzecz obcych interesów wrogiej Polsce mafii żydowskiej.
  I żeby nikt mi nie wciskał że "komuch" bo czystej krwi solidaruch spod ambony...
  i jak piszę o solidaruchach to o takich jak Błaszczak czy Macierewicz...bo tacy rządzą Polską .. i tacy właśnie są istotą solidaruchów (pomijam pożytecznych idiotów bo ci szkodzą Polsce nieświadomie mają najszczersze intencje)

  To co się dzieje w Polsce to całkowita kompromitacja władzy solidaruchów.. to jawna zdrada interesu Narodowego Polaków.
  Polska za sprawą solidaruchów zostanie ostatnią kolonią zdychającego imperium globalnej mafii żydowskiej.
  To żydowskie imperium oczywiście poświęci bez jednej łzy polskie mięso armatnie oraz cały Naród Polski w walce o utrzymanie się na powierzchni choć jeden dzień dłużej.

  A wszystko to będziemy zawdzięczali solidaruchom (Błaszczakom, Szczerskim, ...itp) oraz KK z Rdzykiem na czele (bo JPII już nie ma).
 • 80% polskich złóż nie jest w polskich rękach!!
  https://youtu.be/bgbI5LTHLI4
 • @trojanka 09:10:15
  Ktoś to musiał sprzedać w "imieniu Polskiego Narodu"
  To oczywista zdrada Narodowa ... a zdrajcy są znani z imienia i nazwiska
  Takie transakcje zdrady Narodowej są z mocy prawa nielegalne... bo są na niekorzyść Narodu Polskiego a sprzedający ma obowiązek działania na korzyść Narodu Polskiego.

  Po uzyskaniu niepodległości spod żydowskiej dyktatury takie transakcje zostaną unieważnione a ich realizatorzy z polskiej strony staną przed trybunałem stanu wolnej już Polski o otrzymają adekwatne do zasług wyroki.

  Tylko niestety trzeba poczekać aż wolność przyjdzie z zewnątrz... poprzez likwidację globalnej mafii żydowskiej najpierw w USA
  Wolność Polsce przyniesie rewolucja w USA która pozbawi globalną mafię żydowska podstawowej siły militarnej i ekonomicznej.
  Jak tak się stanie to natychmiast na całym świecie powstaną zgnojone przez mafię żydowską Narody...i powstaną liczne "Norymbergi" do rozliczenia przedstawicieli tej mafii oraz zdrajców Narodowych pracujących na rzecz tej mafii.
 • @trojanka 09:10:15
  .. i 80% rynku detalicznego nie jest w rękach Polskich (hipermarkety) .
  ..i 90% bankowości .. i ubezpieczeń...nie jest w rękach Polskich...
  .. i ??$ telekomunikacji nie jest w rękach Polskich
  .. i ??% energetyki i ciepłownictwa nie jest w rękach Polskich
  ...i ??% przemysłu ciężkiego nie jest w rękach Polskich
  ...i ??% sądownictwa nie jest w rękach Polskich (a w rękach nadzwyczajnej kasty)
  ...i 70% mediów nie jest w rękach Polskich
  ...i 100% władzy centralnej w Polsce nie jest w rękach Polskich
  (rządzą marionetki żydowskie całkowicie podległe decyzjom mafii żydowskiej)

  Tak wygląda "wolna Polska" solidaruchów.
  A pewnie listę można wydłużyć... i doprecyzować...
  Cała reszta to Polska.. czyli Polski w Polsce za solidaruchów zostało jakieś 30% .. to już tylko ogryzek.. Polska stała się kolonią żydowską.. już jawnie oficjalnie sądząc po zachowaniach rządzących marionetek.
  (nieustające hołdy żydowskiej przy każdej okazji).

  A wszystko to zawdzięczamy solidaruchom oraz KK z JPII na czele ..

  .
 • @zbig71 19:43:51
  Nic tak nie otwiera oczu jak prawda!
  Przeczytaj co – w takiej sytuacji – zaleca ks. dr Stanisław Trzeciak w książce „„Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce” którą autor dedykuje Młodzieży Polskiej jako drogowskaz, zadanie do wytężonej pracy, dla »podniesienia Polski w z wyż«:cyt. str. 348
  „Tymczasem dopóki żydzi z Polski nie wyjdą, konieczną jest rzeczą, w imię hasła „walka ekonomiczna i owszem”, przeprowadzić następujące ustawy:
  1. Bezwzględne zniesienie uboju rytualnego, jako barbarzyńskiego zabobonu, nie mającego nic wspólnego z prawem Mojżeszowym, ani religią Mojżeszową, przy pomocy jednak którego żydzi wyciągają ze społeczeństwa polskiego około pół miliarda zł rocznie przez zmonopolizowanie handlu mięsem, bydłem, skórami, wyprawą skór i odpadkami rzeźnianymi.
  2. Do Dekretu o zniesieniu masonerii, dodać należy surowe kary za należenie do tej międzynarodowej antypaństwowej i antykościelnej mafii, oraz konfiskatą majątków tak prywatnych masonów, jak i majątków lóż, oraz zastosowanie tychże kar do pomocniczych organizacji masońskich.
  3. Pozbawienie komunistów praw obywatelskich.
  4. Rewizję praw obywatelskich, nabytych po 11 listopada 1918 roku.
  5. Zakaz zmiany nazwisk czy imion żydowskich na polskie i chrześcijańskie, powrót do dawnych nazwisk i imion. Oraz surowy zakaz używania przez żydów imion chrześcijańskich.
  6. Pozbawienie tych wszystkich żydów praw obywatelskich, którzy kiedykolwiek piórem, słowem czy zachowaniem się swoim działali na szkodę moralną lub materialną czy ujmę dla imienia polskiego w kraju lub za granicą, lub też w przeciągu 2 lat przebywając zagranicą nie odnowili paszportu.
  7. Żydzi nie mogą wybierać, ani być wybierani do Sejmu, Senatu czy gminy, nie mogą być urzędnikami państwowymi ani gminnymi, ani też nie mogą być w sposób jawny lub ukryty zatrudnieni, ani nie mogą być udziałowcami w gałęziach życia gospodarczego, które decyduje o obronności państwa.
  8. Żyd z natury tchórz, skłonny do dezercji i zdrady, jako materiał wojskowy, małowartościowy lub szkodliwy i niebezpieczny, jeszcze za czasów królestwa żydowskiego od króla Jana Hirkana 135-104 r. przed Chr. do wojska nie brany, zastępowany zaś przez wojska najemne z obcych narodów w królestwie żydowskim, przeto i w Polsce Armia Polska nic nie straci, a przeciwnie bardzo wiele zyska, jeśli się odżydzi. A zatem żydzi nie mogą służyć w wojsku, ani posiadać pod żadnym warunkiem broni, natomiast odbywają pracę podwójną co do czasu na robotach publicznych i płacą progresywny podatek na Armię stosownie do zamożności.
  9. Żydzi nie mogą być nauczycielami w szkołach czy na wyższych uczelniach.
  10. Ponieważ działają demoralizująco na młodzież polską i szerzą wywrotową propagandę, przeto nie mogą uczęszczać do szkół polskich razem strona 349 z młodzieżą polską. Na wyższe zaś uczelnie tylko procentowo do ludności żydowskiej. Ponieważ zaś adwokatura i stan lekarski są zanadto przeżydzone, przeto do adwokatury i na wydziały medyczne nie przyjmuje się żydów, dopóki liczba żydów w tych zawodach nie zrówna się procentowo z procentem ludności żydowskiej.
  11. Żyd nie może leczyć chrześcijanina, ani też adwokat żyd nie może występować w sądzie w obronie chrześcijańskiego klienta.
  12. Żydzi nie mogą być ani dziennikarzami, ani wydawcami pism przeznaczonych dla ludności polskiej, nie mogą pełnić żadnych funkcji w teatrze, w urzędzie radiowym, w dziale filmowym.
  13. Nie mogą nabywać ziemi ani żadnych nieruchomości. Ziemia, którą już posiadają jako własność ponad 100 ha, przechodzi do parcelacji, poniżej zaś 100 ha, tak samo jak i domy po miastach podlegają podwójnemu opodatkowaniu. Ponieważ to wszystko pochodzi z lichwy, oszustwa i wyzysku ludności rdzennej, do niej zatem wraca.
  14. Żydzi wyjeżdżający z Polski, mogą wywozić swe kapitały tylko w formie obligacji renty wieczystej, czy też w formie polskich wyrobów przemysłowych.
  15. Kobiety do lat 40, mężczyźni do lat 20 nie mogą u żydów służyć.
  16. Za pożycie z żydem czy żydówką kara więzienia.
  17. Ponieważ żyd demoralizująco działa na ludność wiejską, wyzyskuje i oszukuje ją, przeto wstęp żydowi do wsi najsurowiej wzbroniony.
  18. Ponieważ żydzi celowo i planowo urządzają sztuczne bankructwa i na nich się bogacą, a do ruiny doprowadzają swych wierzycieli, wypłacając im trzecią część wierzytelności lub wcale nic, przeto prawo o niewypłacalności należy poddać ścisłej rewizji, a kupiec, który raz zbankrutował nie może zajmować się handlem, nie tylko samodzielnie, ale i w cudzym imieniu.
  19. Ponieważ giełda jest głównym terenem oszustwa i szachrajstwa żydowskiego, przeto na giełdzie żydzi nie mogą występować.
  20. Zemsta należy do charakteru duszy żydowskiej, a żydzi, jak doświadczenie zbyt częste wykazuje, mordują skrycie i podstępnie tych, którzy broniąc swój naród, przeciw nim występują.”

  Pamiętaj: i Ty możesz być Trzeciakiem!
 • @zbig71 19:43:51
  Polacy w Iranie. Generał Anders podjął decyzję o ewakuacji w końcu marca 1942 roku. Trasa miała wieść przez Krasnowodzk nad Morzem Kaspijskim, gdzie kolej zamienione na statki. Drogą morską podróżowano następnie do Pahlevi w Iranie. Łącznie, w kilku fazach, na irańską ziemię przerzucono 116 tys. Polaków, z czego ok. 40 tys. cywilów. Mniej więcej połowę z nich stanowiły dzieci. Na terenie Iranu polskich cywilów rozlokowano w obozach dla uchodźców, m.in. w Teheranie, Ahwazie i Meszhedzie. Tworzono liczne placówki opiekuńcze, budowano też specjalne „polskie” osiedla. Szczególnie w Isfahanie, trzecim co do wielkości irańskim mieście, gdzie schronienie znalazły głównie polskie dzieci. Na początku 1943 roku Isfahan zamieszkiwało już ok. 2,6 tys. Polaków. Otoczono ich m.in. opieką lekarską oraz zapewniono dostęp do oświaty i kultury. Nikt nie zakazywał tu kultywowania wiary, obchodzenia świąt, wyrzeczenia się własnej tradycji.
 • Na stronie Polskiej Ambasady w Iranie ani mru mru o tej sprawie…
  Iran i Polska ma wspólnego wroga – od zarania dziejów jest nim okupant Palestyny zwany Izraelem…„Jeśli mam być szczery to problem na Bliskim Wschodzie zaczął się wraz z pojawieniem się Izraela. Taka jest prawda”,
  tak powiedział Premier Malezji Mahathir Mohamad w wywiadzie dla BBC. Tak się zastanawiam, jak czuliby się Polacy gdyby na temat polskie „demokracji” USA wespół zespół z Niemcami zorganizowaliby konferencję w Berlinie?
 • @kula Lis 68 10:33:47
  za ostro...
  pamiętaj ..i ty możesz zostać "żydem" lub "komunistą"..albo "masonem"
  to kwestia donosu... a dowody zawsze się znajdą w ludowych ultra patriotycznych sądach.

  Trzeba systemowo ale i humanitarnie... a przede wszystkim skutecznie..
  co nie znaczy brutalnie, zbrodniczo...łamiąc prawa człowieka.

  Wystarczy systemowa likwidacja oligarchii wszelakiej (majątki powyżej określonej granicy są współzarządzanie przez państwo .. i państwo posiada w nich swoje udziały .
  Im większy majątek tym większe udziały Państwa czyli Narodu Polskiego.
  wielkie koncerny to Koncerny to zdecydowane większościowy udział Państwa a udziały mniejszościowe poniżej 1 % na udziałowca...
  czyli Każdy mniejszościowy jest tylko biernym udziałowcem...
  Zagraniczne firmy tylko z udziałem strony Polskiej jako dominująca.

  To rozwiązuje problemy zależności ekonomicznej.

  Od strony zarządzania Państwem to na każdym szczeblu władzy parytet populacyjny...czyli średnio 90% przedstawicieli Narodu Polskiego a reszta to różne mniejszości Narodowe.

  Rozdział kościoła od państwa .. czyli Watykan nie ma nic do gadania w sprawie zarządzania Państwem Polskim...KK ma taki sam status jak klub sportowy, koło łowieckie, ludowy zespół pieśni i tańca.. czy inne kółko zainteresowań... i jak wymienione utrzymuje się ze składek swoich członków...

  System wymiaru sprawiedliwości podobnie jak zarządzanie państwem
  z parytetem populacyjnym... sprawy żyd kontra żyd rozstrzygać może sędzia żydowski .. ale sprawy Polak ..ktokolwiek rozstrzyga wyłącznie sędzia Polski.

  Media wyłącznie z Polskim kapitałem.. a rząd zapewnia kanały zagraniczne gdzie tłumaczone są audycje zagraniczne na język Polski bez cenzury tak by Polak wiedział co inni mówią na świecie (nie do Polaków ale do swoich obywateli)... czyli eliminacja obcej propagandy skierowanej do Polaków

  System edukacji Narodowej wyłącznie w rękach Polskich i z Polskim programem edukacyjnym (i prawdziwą nawet gdy boli historią).

  Bank centralny .. wiadomo tylko Polski bez żadnych obcych wpływów.

  Te podstawowe zasady likwidują dyktaturę żydowską, dyktaturę oligarchii (każdej maści np kościelną).

  W takim kraju każdy jest tylko obywatelem a niektórzy z wybory społecznego pełnią czasowo funkcję zarządzające Krajem w interesie Narodu.

  ..aaa jeszcze jedno paszporty obywatelstwo...zakaz podwójnego obywatelstwa.. i utrudnienia z uzyskaniem Polskiego obywatelstwa...
  Posiadania obcego paszportu pozbawia automatycznie praw obywatelskich w Polsce a nie zgłoszenie tego faktu jest surowo karane (wiezienie, grzywna, przepadek mienia..)

  Niestety za dyktatury solidaruchów i mafii żydowskiej .. takie prawo nie jest możliwe do ustanowienia.
 • @Oscar 12:22:18 Za darmo zarobiliśmy guza.
  Na pochyłe drzewo nawet Iran skacze. Uwol ze stajni żyda Lewartowa vel Geremka Czaputowicz doprowadził politykę zagraniczna Polski do absurdu. Po KE, TSUE Izraelu teraz Iran rości sobie prawo do narzucania Polsce swojego zdania. Tragedia a nie polityka zagraniczna.MSZ potrafi tylko okłamywać Polaków co zrobił wiceminister tego resortu i nie poniósł konsekwencji. A my się nie wściekamy, jak Bruksela o nas dyskutuje i wydaje polecenia !? tak na prawdę co my mamy do Iranu? Niech Izrael sam załatwia swoje sprawy a nie naszymi rękami. My też nie chcemy żeby Unia wtrącała się do nas.
 • @Oscar 09:43:54
  "Szef MSZ Iranu Mohammad Dżawad Zarif skrytykował na Twitterze Polskę", a niby dlaczego? ). Mógł o to zapytać notą dyplomatyczną niejakiego J.Danielsa bądź jego sekretarki w charakterze ambasadora USA na ziemię zwaną jeszcze polską. Azari niech nie pytają, bywa że umie "przedawkować". I znów zabrzmi pytanie, dlaczego polska władza, przyjmuje na ambasadorów totalnych nieuków którzy nie mają pojęcia o polskiej historii, czy znów potrzeba na to 123 lat wszelakich zaborów?
 • @kula Lis 68 12:35:04
  Polska to żydowska kolonia.
  Ambasadorami Polski oraz ich szefem są wyłącznie marionetki żydowskie a wręcz ukorzenieni żydzi. I tak jest od 89r za sprawą solidaruchów oraz kk...

  Polski Naród nie ma żadnej zagranicznej Polskiej reprezentacji...
  Polska z punktu widzenia zagranicy jest krajem żydowskim i tylko żydzi występują w roli reprezentanta Polski.

  Polska to tylko nazwa ... władza jest pod pełną kontrolą żydowską.
  Cała Polskość w Polsce to tylko cyrk, "Hollywood" dla głupich Polaków.

  A wszystko to zawdzięczamy solidaruchom oraz KK z JPII na czele.
  Oni nas w to żydowskie (zachodnie) bagno wepchnęli.
  Teraz wciskają że Jaruzelski z Kiszczakiem są winni..
  Typowo żydowski odwracanie kota ogonem.

  Polska to wydmuszka, makijaż, atrapa....a w środku dyktatura żydowska
  realizowana wprost lub rękoma solidaruchów.
  To sytuacja taka sama jak za okupacji Hitlerowskiej albo podczas zaborów.
 • @Oscar 13:01:02
  Brawo, bardzo trafny komentarz. Ty to wiesz, ja to wiem, ale większosc tego nie wie, albo udaje że nie wie.
  http://www.fronda.pl/a/zdrajcy-magdalenki-i-okraglego-stolu-zobacz-film,72449.html
  https://www.google.com/search?q=Zdj%C4%99cia+z+Magdalenki&client=firefox-b&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=2ahUKEwihmfvp7-rfAhVyqIsKHbamCYUQsAR6BAgBEAE&biw=1680&bih=895#imgrc=SqyInGd3Y3PHNM:
 • @Oscar 13:01:02
  Jeszcze parę linków i proszę zwrócić uwagę na zdjęcia, kto i co jest na nich
  https://dorzeczy.pl/77246/Miskiewicz-Umowy-z-czerwonymi-z-Magdalenki-nie-nalezalo-dotrzymywac.html
  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/kulisy-magdalenki-pierwsze-wolne-wybory-w-polsce/z7y1cd6#slajd-5
  https://3obieg.pl/magdalenka-okragly-stol-kolaboracja/
  https://wolnemedia.net/umarl-krol-niech-zyje-magdalenka/
  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/11/09/bale-i-marsze-niepodleglosci-w-zniewolonej-umierajacej-rzeczypospolitej/
 • @Oscar 13:01:02
  Najważniejsze, robić politykę z sąsiadami i partnerami w Unii. Nie jesteśmy żadnym jak nam się wmawia mocarstwem ani gospodarczym czy militarnym, żeby angażować się między młot ,a kowadło. USA z żydami z Izraela wynajęło Warszawę, jak hotel, ale burdel zostanie na miejscu. Wszystko byłoby ok, gdyby Iran także zaproszono na tę konferencję... bo inaczej jaki ona ma sens prócz jątrzenia? i dlaczego niby my, Polacy, mamy uważać Iran za wroga?!
 • @kula Lis 68 15:45:45
  Przecież Iran też wystąpi na tej konferencji......jako danie główne.
 • @zbig71 16:28:48
  Iran na pewno będzie reprezentowany na tej konferencji.... powinnyście wiedzieć przez kogo...to klasyka żydowskiej strategii kolorowych rewolucji.
  .. no oczywiście przez "Irańskich solidaruchów" czyli przez Irańską "opozycję"' czyli przez żydowską agenturę w Iranie lub raczej na emigracji.

  To klasyka kolorowych rewolucji...
  a celem będzie mowa nienawiści przeciw Iranowi..i mobilizacja wszystkich wrogów Iranu do działania...
  a wszystko w sosie "praw człowieka", "wolności", "solidarności"...
 • @Oscar 16:57:44
  Za słowem demokracja i prawa człowieka zawsze stoi Żyd.
 • @zbig71 17:05:31
  podobnie to odbieram.
 • uparli się na USA
  Nie USA tylko Londyn i Szwajcaria.


  To Kanada zaaresztowała chinska ksiezniczke, coreczke osobistego sekretarza przewodniczace Mao by wykreować problem. CIA/FBI pozniej wykonało rozkaz Londynu. A jak wiemy Kanada nalezy do Królowej Elzbiety, a jak wiemy na tronie polskim zasiadała monarchia niemiecko-angielska w 17-18wieku.

  Co jeszcze wiemy ze podczas 2 wojny polski rzad na uchodzstwie wyladował w Londynie i że Polska walczyła o Anglie i w ten sposob uzyskała status koloni musząc placic za operacje wojskową w ktorej brali udział w albo obcym lub jednak swoim interesie. Wiemy jeszcze ze około 120ton złota zrabowanego podczas 2 wojny jest w Londynie i Szwajcarii , a nie USA. Londyn twierdzi ze to złoto tam czuje się jak u siebie w domciu.
 • bzdety z niewiedzy
  Glupie gadanie, Chiny doskonale wiedzą kto steruje Polską i że ich duża rola w handlu od 15 lat w Polsce to kwestia ustalona z Londynem. Gdy rozmawiają o sprawach strategicznych w Polsce to w GB albo Waszyngtonie lub Berlinie.

  Iran tak samo. To jest uderzenie w naród. Znają status Polski i tego ze to kundel , a jak takiego traktować powaznie?

  Jezeli Iran i Chiny bezposrednio uderzą w Polskę znaczy że są sterowane przez tą samą globalna siłe co zachód , ktorego celem jest naknocic na swiecie co zreszta jest faktem.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829