Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Fotowoltaika Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
996 postów 541 komentarzy

Oni nam pogrom – my im bojkot!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A tak niczego nie sugerując - może to jest moment, żeby rozważyć także zbojkotowanie Festiwalu EUROWIZJI w Tel Awiwie?

 

No dobrze, szczyt V-4 się nie odbędzie. I CO? Już zdążyliśmy się dowiedzieć, że to „kolejny sukces rządu[i]”. Litościwie pomińmy, że przecież sam pomysł spotykania się przywódców państw Grupy Visegradzkiej akurat w „Izraelu” od początku był z gruntu idiotyczny i szkodliwy – więc wycofanie się z niego nie tyle byłoby sukcesem, co po prostu jakimś nieśmiałym zawróceniem w stronę normalności. Nie mamy jednak do czynienia nawet i z tym. Nasi rzekomi partnerzy z Europy Środkowej udali się wszak do Tel Awiwu – a zatem okazują raczej solidarność z atakującymi Polaków politykami żydowskimi, nie zaś z Polską.  Visegrad jak nigdy nie był żadnym realnym tworem (geo)politycznym – tak nadal nim nie jest, III RP nie odgrywa w nim żadnej przywódczej roli i nadal nic jej na niwie międzynarodowej nie wychodzi.

 

W dodatku po raz kolejny – dyplomacja Warszawy okazuje się nawet nie reaktywna, lecz całkowicie nieprzygotowana do tego, co dzieje się wokół Polski i wobec Polski na arenie międzynarodowej. Rząd i MSZ nie umiały zareagować na serię ciosów poniżej pasa otrzymanych podczas konferencji bliskowschodniej i zaraz po niej. Nawet wymuszona rezygnacja z wizyty w Tel Awiwie – była spóźniona i za słaba. Przypomnijmy, jeszcze dzień-dwa temu nie było wątpliwości, że  polska reakcja powinna być znacznie silniejsza i godna – polegać na wydaleniu „izraelskiej” ambasador, obniżeniu rangi stosunków, słowem być czymś więcej niż tylko dyskretnym otarciem żydowskich plwocin z twarzy polskich prominentów. Nic takiego jednak nie nastąpiło, premier i rząd wydają się być pewni, że znów udało im się tanim kosztem usatysfakcjonować polskie honorki i że tylko zostaje im modlić się, żeby Amerykanie i Żydzi zbyt szybko znów ich publicznie nie zgnoili i nie kazali wszystkiego odszczekać (jak przy nieszczęsnej ustawie IPN-owskiej). I pewnie mają rację, nikt nie lubi przecież pamiętać topienia głowy w kiblu, więc i Polacy starają się szybko wypierać detale relacji amerykańsko-żydowsko-polskich.

 

Tymczasem Polska jednak zrobić coś powinna, bo choć prestiż międzynarodowy to sprawa dość sztuczna i umowna – to jedna  państwo i naród tracące twarz są narażone na ponoszenie zupełnie realnych dalszych kosztów.  Skoro zaś władz III RP nie stać na dokonanie niczego konkretnego – może niech chociaż odwołają się do gestów? Wszak przynajmniej w tym zawsze starały się specjalizować…

 

Nie jechać do Tel Awiwu

 

Okazja trafia się niedługo i zupełnie niezależnie. 14, 16 i 18 maja 2019 w Centrum Konferencyjnym w Tel Awiwie odbędzie się szopka znana jako Konkurs Piosenki EUROWIZJI. Nie ma żadnego powodu, byśmy w tym roku uczestniczyli w tym… wydarzeniu.

 

Przypomnijmy oczywistości. Konkurs EUROWIZJI jest w sposób oczywisty tworem propagandowo-politycznym, a nie (tylko) kulturalno-rozrywkowym. Niczym na wyborach miss świata – albo jakieś państwo kupuje zwycięstwo swojego reprezentanta, czy to z powodów prestiżowych, czy żeby pochwalić się nowowybudowanym centrum festiwalowym itp. – albo się dany kraj i/lub wykonawcę nagradza z pobudek ideologicznych: bo jest facetem przebranym za babę, Ukrainką czy Żydówką.

 

W tym przypadku „Izrael” udowadnia po prostu swój specjalny status, mający dawać mu prawo do współdecydowania o sprawach europejskich (tak, tak: skoro uczestniczy w europejskiej inicjatywie medialnej, to przecież jest państwem europejskim – co z tego, że w Azji! I w sprawy europejskie będzie się jeszcze intensywnie wtrącać). Nadto zaś – ściąga europejskie reprezentacje, nawet w tak gównianej dziedzinie, jak piosneczki szóstego sortu, by okazać międzynarodowe wsparcie dla własnej polityki, tak bliskowschodniego podżegactwa wojennego, jak w szczególności terroru wymierzonego w prawdziwych gospodarzy tych ziem, Palestyńczyków. A przecież ani nie potrzebujemy „Izraela” w Europie (nie po to przed wojną polscy narodowcy patrzyli życzliwie na syjonistów, żeby ci się z powrotem zebrali tu, skąd mieli wyjeżdżać), ani nie mamy powodów, by popierać mordowanie palestyńskich dzieci. Po co więc mielibyśmy w takiej hucpie uczestniczyć? Tym bardziej, że w ogóle  pokazywanie się na terytorium syjonistycznego tworu okupacyjnego jest po prosu niestosowne, a jego bojkot - winien być wyborem naturalnym i powszechnym.  Zwłaszcza wobec ostatnich (?) wydarzeń i stałej, jawnej wrogości Tel Awiwu wobec Polski.

 

Bojkot EUROWIZJI miałby też tę dobrą stronę, że nie skazywałby bynajmniej Polski na osamotnienie. Przeciwnie, na Zachodzie Europy ruch bojkotowy rośnie w siłę, skupiając nie tylko organizacje społeczne i polityczne tradycyjnie niechętne polityce Tel Awiwu i/czy pro-palestyńskie – ale i szerokie kręgi społeczne, które syjonizmem się po prostu brzydzą. Polska nie ma dobrej opinii międzynarodowej, uznawana jest za kraj skompromitowany lokajstwem wobec USA i korzeniem przed „Izraelem”. Ostatni PiSk premiera  Morawieckiego  niczego w tym zakresie nie zmieni. Trzeba więc walnięcia w stół – nawet szklany, żeby huku było więcej. EUROWIZJA (mimo swej bzdurności) nadaje się do tego doskonale.

 

Mówiąc prościej – albo zamiast tych miłych ludowych dziewczątek wyślijmy do Tel Awiwu SZTORM’68, albo tam nie jedźmy, wypowiadając i realizując wreszcie jedno mocne słowo: BOJKOT.

 

Konrad Rękas[i] Wicemarszałek Sejmu,  Beata Mazurek: „Odwołanie spotkania V4 + Izrael to wyraz solidarności państw Grupy Wyszehradzkiej! Po interwencji premiera  Mateusza Morawieckiego  pozostali premierzy podjęli decyzję o odroczeniu szczytu z Izraelem. Mimo, że byli na miejscu, albo w drodze do Izraela, zgodzili się z argumentacją polskiego premiera i podjęli tę decyzję w geście solidarności całej Grupy. Opozycja, która rządząc niezbyt lojalnie podchodziła do współpracy w ramach V4, może tego gestu i tych decyzji z katalogu: jeden za wszystkich, wszyscy za jednego nie rozumieć.

Sukces siły i argumentów polskiego premiera Mateusza Morawieckiego i polskiej dyplomacji”.

 

KOMENTARZE

 • Nie bojkot lecz "dosfidania".
  "... No dobrze, szczyt V-4 się nie odbędzie."" - nie chce tu nikogo denerwować ale szczyt się odbędzie. Został tylko przesunięty na inny termin. Odbędzie się i to w Izraelu. Pan ma całkowitą rację, tą sprawę należy pociągnąć do końca ale czy ludzie którzy rządzą są do tego zadania odpowiedni? Przecież nie raz pokazali że praktycznie są pro izraelscy i szmacenie Polaków im nie przeszkadza.
  Sprawę należy pociągnąć włączając zburzenie wszystkich obozów stawiając tam upamiętniające pomniki o czym od dawna mówię. Wtedy pomimo światowego jazgotu wytrąciło by się wrogowi największe atuty.
  Jakim to wielkim dla mnie zaskoczeniem było gdy pod dzisiejszym artykułem w mediach przeczytałem wpis który jeżeli jest prawdą stałby się wielką bombą. Mianowicie jedna komentująca osoba przytoczyła rzekomy fakt iż wychodząc z kaplicy watykańskiej J.Paweł II w swoich objawieniach stwierdził iż dosłownie "wszystkie obozy w Polsce należy zburzyć a na ich miejsce postawić upamiętniające wyrządzoną tam krzywdę duże obeliski. Jeżeli tego nie dokonamy to te straszne miejsca spowodują iż na ziemię znowu powróci szatan."
  Gdyby można było potwierdzić te słowa były by wielkim orężem w walce z tym rozlazłym po całym świecie dziadostwem.
 • No to pękła jeszcze jedna tama propagandowa
  .. i uczucia się rozlały szeroko na cały świat.

  To erozja .. obłudy i zakłamania którą nam Polakom narzuciły solidaruchy natychmiast po przejęciu władzy w Polsce...oczywiście nie władzy samodzielnej , władzy wasalnej nadanej przez globalną mafię żydowską..
  Ileż to było oficjalnego cmokania żydów w d..pę.
  Ileż to mycek zużyto na okoliczność uroczystych spotkań z żydami
  Ileż to miliardów wytracono na futrowanie żydowskich "przyjaciół".
  I tak jak fałszywie cmokano na klęczkach żydowskie d..py tak samo fałszywie i obłudnie wychwalano banderowskich "patriotów".

  Nagle propagandowa bańka "miłości" solidaruchów i żydowska pękła i te szczere a dotychczas skrywane "uczucia" się wylały.

  To wielki problem dla żydów urodzonych w Polsce i obecnie rządzących jako post solidaruchy Polską od 89r.
  I co teraz ? Która lojalność jest ważniejsza ? Polska czy żydowska ?
  Jedni wybiorą jedną opcję a drudzy drugą.

  .. i dlatego żydzi nie powinni rządzić Polską bo nie są Polakami, mają podzieloną, a nikt nie wie jak, wewnętrzną lojalność grupową.

  Dlatego w wolnej demokratycznej Polsce musi zostać zdefiniowane pojęcie Polaka i tylko Polak może mieć prawa wyborcze oraz być przedstawicielem Polskiego państwa na dowolnym szczeblu jego organizacji.
  Nawiasem mówiąc Izrael ma takie prawo które mówi kto jest żydem a kto nie...i tylko żydzi mogą w Izraelu reprezentować państwo Izrael.
 • @Stara Baba 02:44:13
  Piękny dowód na to kim byl JPII.
  https://wiadomosci.onet.pl/religia/aktualnosci/nikaragua-promotor-teologii-wyzwolenia-ks-cardenal-zrehabilitowany/8gw15h5

  Nie był to papież "ludu", to był Papież pożytecznych idiotów pracujący dla grabicieli tych pożytecznych idiotów oraz innych ludów.
  Ten Papież nienawidził księży którzy utożsamiali się z ludem.

  Dzisiejszy Papież złapał parę pozytywnych punktów u mnie na pewno.
  a to znaczy że Watykan znowu jest niezależny od globalnej mafii ..
  Watykan tak .. ale obawiam się że polski KK jeszcze nie... to Biskupów nadanych przez JPII nikt jeszcze nie wymienił.
 • @Oscar 07:49:15
  Dosadnie można powiedzieć że JPII był "Pinochetem" wśród Papieży.
  Obecny Papież jest bliżej bardziej "Che Gewarą" Papieży.

  To przerysowane a specjalnie by było widać różnicę.. bo obaj noszą takie same czapki.

  I te różnice powodują że JP II był ulubieńcem MSM a obecny Papież nie jest ulubieńcem... MSM... i polskiego KK
 • @
  Już samo to,że ma jechać Tulia, to prawie jak bojkot, ale może rzeczywiście protest trzeba zaostrzyć. Może jednak nie skrajna postać, ale np. Tulia z "Bogurodzicą" albo z jakąś naprędce napisaną piosenką z tekstem, np.o murzynie, co przeszedł na judaizm i śniło mu się , że dostał izraelskie obywatelstwo.
 • @Oscar 07:49:15
  Jak widzę to albo nie ma Pan pojęcia o co chodzi lub udaje ze nie rozumie. To co pan pisze o Papieżach i związane z tym problemy o kant dupy potłuc.
  Nie istotna w tym momencie dla Polski sprawa i nie ma nic wspólnego z problemem. Dziwie się tylko dlaczego w ogóle pan to poruszył mydląc prawdziwy wątek dla którego wpis napisałem. Przecież to bezpośrednio nie
  o religie chodzi ani o Kościół.
 • @Stara Baba 08:25:17
  Pokaż mi jakie decyzje podejmujesz a powiem ci kim jesteś... Papieżu.
  I to chciałem przekazać...
  Bo ważne są decyzje a nie słowa zwłaszcza te rzucane o gawiedzi pożytecznych idiotów.
  A JPII miał wielkie znaczenie dla dramatycznych dla Polski przemian w Polsce.

  Warto by zatem ludzie zrozumieli kim na prawdę był JPII..
  ((łaskawie nie wspomniałem tu o beatyfikacji chorwackiego rzeźnika patrona ideologicznego zbrodni nacjonalistów chorwackich na setkach tysięcy Serbów
  mordowanych w Chorwackich obozach koncentracyjnych )
  szczegóły w goole pod hasłem "katolickie eldorado"

  Przeczytaj koniecznie to zrozumiesz głębiej "duszę" JPII.
  Jest całkiem inna niż ta pokazywana gawiedzi w mediach...
 • Mam lepszą propozycję :)
  wysłac im do Tel Awiwu ... siostry Godlewskie, najlepiej na zawsze. ryzyko jest tylko takie, że mogłyby wygrać i co wtedy?

  pozdr
 • Zostawiając poltykę...
  ten festiwal nie powinien się odbyć w Izraelu.
  Bo choć izraelska piosenkarka Netta Barzilai wygrała Eurowizję w 2018 roku utworem "Toy", to piosenka okazała się plagiatem - została uznana za zbyt podobną do utworu "Seven Nation Army" zespołu White Stripes.
  Sk... wszystko kradną... nawet sztukę.
 • @Oscar 09:29:22
  Naprawdę mnie nie rozumiesz. Nie obchodzi mnie w tym wypadku Papież
  lecz to co można wykorzystać broniąc się przed polityką Izraela. Własne zdanie o J.P II zostawiam każdemu do prywatnej oceny. Ja nie oceniam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829