Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
988 postów 516 komentarzy

Centrum MENORA im. Bandery, czyli Zełenski vs. Poroszenko

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Na Ukrainie wymyślono właśnie nowy szmonces:

 

Żydowski komik w służbie żydowskiego oligarchy wystraszył innego żydowskiego oligarchę, pełniącego dotąd z nadania Amerykanów obowiązki prezydenta Nacjonalnej, Samoistinnej, Dumnej, Kozackiej, Samowładnej, Hajdamackiej, Hetmańskiej, Banderowsko-Doncowowskiej Ukrainy.

 

No tylko pogratulować, Bracia Ukraińcy, naprawdę. Taki  Jarema  to wam tylko paliki strugał, ale przynajmniej tak nie upokarzał…(choć, warto nadmienić, kniaź był łaskaw uratować sporą ilość przodków tych, którzy dziś Ukrainą rządzą przed przodkami tych, którzy są rządzeni. Jak się tak temu przyjrzeć – to jednak chyba wina Wiśniowieckiego...).

 

Gdzie są głupsi – w Kijowie czy w Warszawie?

 

Głupie miny mają jednak nie tylko Ukraińcy.Jak wiadomo, elity III RP są najlepszymi na świecie ekspertami od spraw ukraińskich i wschodnich w ogóle. Dlatego najdalej od wczoraj, a bardziej jeszcze od dzisiejszych godzin porannych – rzeczeni eksperci gorączkowo pytają "to jak się nazywa ten, co wygrał na Ukrainie?!" Eksperctwo level masters. Czyli poziom polski.

 

Przy czym, co jeszcze zabawniejsze – ostatnie miesiące  Poroszenki  to już nie tylko eskalacja wystąpień antypolskich, ale też jawne postawienie Kijowa na "Europejczyków", gra na  Tuska, nawet na  Schetynę, w ogóle na Brukselę, zapewne w świadomości, że Amerykanie mogą chcieć zmiany namiestnictwa na Ukrainie. A mimo to polityczna Warszawa, szpece partii rządzącej – zachowują się, jakby słaby wynik ukraińskiego prezydenta, który tylko cudami nad urną wszedł do II tury był ich osobistą klęską, nieszczęściem dla Polski i skutkiem jakiegoś niespodziewanego, diabelskiego spisku (najpewniej rosyjskiego!). Czy trudno o lepszy dowód, że  tym baranom nikt, nawet amerykańscy panowie, niczego nie mówi, niczego nie tłumaczy, nie uważa za potrzebne sygnalizować zmian wprowadzanych w bezpośrednim otoczeniu Polski?

 

Ha, gdyby Ukraińcy w ogóle mieli coś do powiedzenia, wówczas jedynym wyjściem byłby dla nich powrót do linii  Janukowycza  – a przynajmniej zasugerowanie Zachodowi, że  Kijów może wszak samodzielnie uzgodnić wszystkie punkty sporne z Moskwą (oraz Donieckiem i Ługańskiem), a zatem to w interesie Zachodu jest zabieganie, by tego nie uczyniono. Ponieważ jednak rządzący Ukrainą oczywiście tego nie zrobią – Zachód może pozwolić sobie na jednostronną eksploatację Ukrainy.

 

Nieszczęśliwie bowiem dla siebie – Ukraińcy kierowani są na SPOSÓB POLSKI, to znaczy liderzy państwa nie tylko działają w interesie zachodnim, a nie narodowym, ale też narzucają poddanym wersję "biegajmy za Zachodem, tłumaczmy jaki  Putin jest zły, jak zagraża Zachodowi i że tylko my chronimy Zachód przed tym Imperium Zła", zamiast powiedzieć  "czujecie się niepewnie przy Rosji? To dopłaćcie nam, bo jak nie, to pójdziemy z Ruskimi...".  No przecież to jest rychtyk polityka Warszawy i dziś, i, dajmy na to, podczas DWS: wykonywać polecenia Zachodu w przekonaniu, że to Zachód nie wie co jest dlań dobre, ale w końcu zrozumie nasze tłumaczenia i nas nagrodzi. Że my się nigdy nie umieliśmy uczyć na własnych błędach – to jedno. Ale że są jeszcze głupsi chętni do powtarzania naszych pomyłek...?

 

A przecież to elementarne:  jeśli Rosja rzeczywiście jest taka groźna - to Zachód powinien zabiegać o Polskę/Ukrainę, a nie Polska/Ukraina o Zachód.  Niestety, Zachód zabiega. Na swój sposób. Na Ukrainie zrobił zamach stanu, a Polakom wychował "elity", które następnie sami wybieramy, już bez dalszego przymusu. Po co kupować cały naród, skoro wystarczy mianować kilku judaszcapów?

 

Koszerni nacjonaliści

 

No dobrze, ale co konfrontacja  Zełenski  (czyli  Kołomojski) vs. Poroszenko oznacza dla Polski?  Dokładnie to samo, co wymiana PiS na PO znaczy dla Ukrainy. Nic.  Każdy z tych oligarchów, poza własnym klanem – reprezentuje na Ukrainie interesy zagraniczne, obaj do utylitarnych celów posługują się patriotycznym sztafażem, mają na usługach własnych banderowców i „narodowców”, a zatem niezależnie od tego kogo Amerykanie mianują prezydentem Ukrainy – kontynuowane będą dwa procesy: destabilizacji tego państwa i jego oligarchizacji pod przykrywką ukraińskiego neo-nazizmu. Ot, po prostu teraz kraść będą ci z Dnipra. I dzięki temu pewnie tylko  מרכז מנורה – Centrum MENORA, największy ośrodek neo-judaizmu w tej części Europy, będzie jeszcze bogatszy.

 

W Nacjonalnej, Samoistinnej, Dumnej, Kozackiej, Samowładnej, Hajdamackiej, Hetmańskiej, Banderowsko-Doncowowskiej Ukrainie.

 

Konrad Rękas

Konserwatyzm.pl

 

 

 

KOMENTARZE

 • No ,ale ten zieliński przynajmniej opowiada dowcipy (całkiem do rzeczy) po ROSYJSKU
  Co w sytuacji praktycznego zakazu używania języka rosyjskiego na Ukrainie stanowi jakieś odetchnienie od "mowy" tamtejszych ...
 • @Autor
  Co teraz kradną na Ukrainie?

  Takie stwierdzenie autora jest śmieszne; tam już nie bardzo można kraść, bo nie ma nic do kradzieży.
  W zasadzie - kradnie się zasoby ludzkie (tak samo jak okradziono Polskę).
  Zboże? Jest dość w UE.
  Produkcja przemysłowa? Nie ten standard.
  Surowce? jakie?

  Wojna z Rosją? Przecież jedno większe uderzenie i ta UPA się rozpadnie. Nie mają zaplecza.

  Powtórzę raz jeszcze: Polska powinna trzymać się z dala od tego gnijącego trupa i nawet nie warto uczyć się nazwisk kolejnych komików na stanowiskach (różnych).
 • Artykuł jest tak napisany, że nie ma
  potrzeby nic dodawać -poza jednym - mianowicie z rozmysłem najpierw wykreowano tego komika w filmie jako walczącego z korupcją.
  Wniosek?
  Banderowcom miesza się rzeczywistość podstawiona im przez czarci pomiot z filmem wyprodukowanym także przez ów pomiot - czyli od realu odcięto ich jakby w dwójnasób.
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:49:40
  A Pan się jak zwykle upiera, że niewiedza i nieświadomość - to jakieś wartości...
 • Ten Zelensky jest dobrze od dawna przygotowywany do roli Prezydenta.
  Moim zdaniem od dawna go przygotowywano do roli Prezydenta.
  Przygotowania miały podwójny cel... raz przygotować Zelenskiego d roli Prezydenta .. oraz przygotowanie publiki do polubienia Zelenskiego jako Prezydenta.

  Oba cele realizował film fabularny z Zelenskim w roli Prezydenta.
  To iście żydowski pomysł pełen absolutnej pogardy dla gojów.
  Oni już raz zrobili aktora prezydentem (Regan) i odnieśli wielki sukces.
  Aktor ma wiele zalet w roli Prezydenta ... nie spieprzy roli (jak dobry), zagra każdą wyreżyserowaną sytuację (patriotyzm, empatię, wolę walki, miłość i nienawiść). Aktor nie będzie się wtrącał w politykę , będzie wykonywał polecenia reżysera...tak szkolenie są aktorzy .. aktor ma grać .. a co ma grać o tym decyduje reżyser.

  To nowa koncepcja demokracji widoczna już na całym zachodzie...
  Aktorami są różne marionetki (w rolach polityków, ekspertów, autorytetów...) ale reżyser jest zawsze ten sam...
  globalna mafia żydowska.

  Mafia jak widać uważa gojów za idiotów...
  a my idiotami nie jesteśmy...
  Oni jak tak uważają to są idiotami...
 • @demonkracja 07:53:33
  Numer z filmem jest elementem tej politycznej układanki.
  Ten film to w istocie "spod" wyborczy ...uruchomiony z wyprzedzeniem.
  To zaplanowane działanie pod pożytecznych idiotów z Ukrainy.

  To oznacza ze mafia już przekreśliła Poroszenkę.
  Poroszenko już spakowany a co cenniejsze już wywiózł zagranicę.
  Samolot ewakuacyjny zatankowany z załogą online na dyżurze stoi i czeka...
 • WPS
  https://tvzvezda.ru/schedule/programs/content/201510291058-7whr.htm/2019421750-Wx4m4.html
 • @Berkeley72 00:03:33
  Marku, to nie jest żaden Zieliński, tylko ukraiński Żyd, Zełenski.

  To jest tak jak z tymi "Polakami" w składzie wierchuszki bolszewików.
 • @stanislav 14:14:28
  Byłem w minionym tygodniu w Moskwie na kongresie geopolitycznym ( uczestnicy z 27 krajów z całego świata). Zostałem przy okazji zaproszony w miniony poniedziałek do udziału w otwartym studio, do TV Gwiazda ( TV ZVEZDA). Komentowana była 1 tura wyborów na Ukrainie, a także tzw. ćwiczenia na M.Czarnym z udziałem okrętów wojennych NATO ( co ciekawe tylko z udziałem użytecznych idiotów z Hiszpanii, Kanady, Turcji, Francji i Holandii, bez okrętów USA). Wkrótce napiszę coś więcej.

  Lecąc samolotem Aerofłotu do Warszawy dostałem do czytania wtorkowe wydanie Kommiersanta. Co ciekawe podkreśla się w komentarzach, że Zełenski, choć aktor, słabo wypada w wystąpieniach publicznych, a do debaty bezpośredniej kandydatów ma dojść na trzy dni przed drugą turą.

  Głównym rozgrywającym jest Awakow. To prawdopodobnie jego CIA używa do miejscowej manipulacji i kontroli, gdyż on trzyma w dyspozycji służby siłowe. Sytuacja jest o tyle niebezpieczna, że "amerykańskich doradców"( w tym zapewne także polskich kundli) jest na Ukrainie obecnie ponad 7 tysięcy.

  Banderowcy mają się dobrze ( ostatnio powstał nowy pomnik sławiący ludobójcę Polaków, Dmytro S.Klaczkiwskiego, pseud. Kłym Sawur) i są przez syjonistów wykorzystywani i dymani jak idioci. Ale tak z nimi było zawsze, gdyż przywódcy ukraińskich psychopatów, to w większości Żydzi, z Banderą na czele. Tak zresztą było i wśród bolszewików.

  .
 • @stanislav 14:56:04
  W świetle powyższego: wszystkich liderów ( PO, PiS i innych ) należy za prowadzoną antypolską politykę zagraniczną postawić bezwzględnie pod sąd i napiętnować za polityczne awanturnictwo i narażanie Polaków na chaos wewnętrzny i wojskową reakcję Rosji, która może nie mieć wyboru. Żydo-anglosasi raz jeszcze chcą zrealizować cele swojej polityki, rękoma Polaków i kosztem polskich ofiar oraz niszcząc ich dorobek materialny.
 • @stanislav 14:56:04
  //Głównym rozgrywającym jest Awakow. To prawdopodobnie jego CIA używa //

  Lubi chłopców i to takich nie całkiem dorosłych więc mieli go za co (nomen omen) złapać
  https://www.segodnya.ua/regions/kharkov/Politicheskiy-seks-skandal-v-Harkove-Avakova-i-Kirsha-obvinyayut-v-gomoseksualizme-409139.html

  Prawdę powiedzieć to CIA miało w czym wybierać bo obecnie rządząca Ukrainą klasa polityczna aż gęsta jest od dziwolągów i zboczeńców.
  Nieprzejednany banderowiec Oleg Laszko też ma niestandardowe upodobania http://mignews.com.ua/skandaly/v_ukraine/1874384.html
  We wczesnych 90-tych Laszko zamieszany był w jakąś sprawę kryminalną i na tę okoliczność przesłuchiwany.Fragmenty tego przesłuchania przedostają się na YT na tej zasadzie że co jedne usuną to pojawia się następne.Więc jeśli ktoś ma ochotę się porzygać słuchając tego kto komu robił laskę,czy Laszko Borji czy Borja Laszce,to niech słucha https://www.youtube.com/watch?v=7dqXgGmbKXY
 • Nadzieja matką... Słowian
  Nawiasem mówić to charakterystyczne, że optymizm w związku z wynikiem Zełenskiego wyrażają przeważnie ci sami Rosjanie, którzy z nadzieją pytali mnie czy zwycięstwo PiS-u oznacza pozytywny przełom w stosunkach polsko-rosyjskich...
 • @chart 15:40:06
  W czasie pobytu w Moskwie otwierałem Rosjanom oczy na to czym jest PiS, że to pseudo patriotyczna, i pseudo nacjonalistyczna partia, że to czysto pro amerykańska i pro syjonistyczna partia, manipulująca świadomością współczesnych Polaków, a rezultacie prowadząca Polskę w ślepą uliczkę zadłużenia, całkowitej zależności od dysponentów globalnej polityki syjonistyczno-anglosaskiej.

  Niemal wszyscy otwierali oczy, choć zdarzali się nieliczni świadomi sytuacji w Polsce, wpływów syjonistycznych, cynicznej gry USA i niechlubnej roli współczesnego kościoła katolickiego w Polsce oraz zagnieżdżonej kabały w Watykanie.
 • @stanislav 16:33:29
  To pochodna (skądinąd słusznego) przekonania, że jeśli i Polska będzie rządzona po polsku, i Rosja po rosyjsku, i nawet Ukraina po ukraińsku - to się dogadamy. Niestety, akurat rozpoznanie tego co polskie, i tego co ukraińskie - wciąż u Rosjan szwankuje...
 • @chart 18:11:02
  Polska dla Polaków, Ukraina dla Ukraińców, Rosja dla Rosjan.

  A w pozostałych sprawach to się dogadamy wcześniej czy później, jak to między Słowianami, w rodzinie.

  A nie, USA dla WASP-ów, Izrael dla Żydów a
  Polska dla Żydów, Amerykanów, Europejczyków byle nie dla Polaków.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031