Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
985 postów 516 komentarzy

Przeciw Act 447 – marsz, ale dokąd?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Oczywiście, że wyrażanie sprzeciwu wobec 447 może być ważne.

Tylko może – bo na razie bezpośrednim celem pozostaje bodaj tylko organizacja polskiej narodowej samoobrony i uświadomienie rodakom skali i wagi problemu, nie zaś realne zablokowanie, powstrzymanie, czy choćby zmniejszenie roszczeń żydowskich. Nawet zresztą i w tym ograniczonym zakresie – czy wyrażający zauważyli jednak, że (niestety) reszta tak zwanej opinii publicznej znowu została czymś innym?

 

Budować arkę przed potopem?

 

Gdy przez Warszawę przeszła wielotysięczna demonstracja, głównie zwolenników Konfederacji i AgroUnii sprzeciwiająca się Act 447 i jego oczywistym, a negatywnym dla Polaków skutkom –  Polakom podsuwano nachalnie lansowany internetowy filmik o „pedofilii w Kościele”, który w swym zadaniu odwracania uwagi publicznej dziwnie jakoś przypasował głównym aktorom (pożal się Boże) polityki III RP. Czemu zaś niemożliwa jest głównonurtowa dyskusja o Act 447? Nie, nie tylko dlatego, że wszyscy główni pracują dla NICH. I nawet nie ponieważ nikt ze stałych dyskutantów nie ma na ten temat niczego do powiedzenia, w końcu zawsze coś mają. Chodzi o to, że przecież w żadnej tak zwanej poważnej dyskusji nie mogą paść jednocześnie słowa "roszczenia" i "żydowskie". Taki zwrot mechanicznie oznacza „antysemityzm” i po prostu nie może być użyty w środowisku osób odpowiednio predestynowanych do zajmowania się Polską. Nie po to utrwalano to przez 30 lat, żeby teraz tak o, siąść i omawiać, już może bez przesady!

 

Ostrzegający przed idącymi w setki miliardów dolarów żądaniami żydowskimi są więc niczym Noe w ostatnich godzinach przed pierwszym deszczem. Tak długo wołający o coraz bliższej tragedii, że aż zachrypnięty – a w dodatku pozbawiony niemal wiarygodności, no bo przecież ciągle jeszcze nie pada, świrze jeden ty, meteopato i wodofobie!

 

Grabież trwa od lat

 

Nawet zresztą w środowisku, w którym udało się wzbudzić czujność w tej sprawie –  praca uświadamiająca właściwie dopiero się zaczyna.  Słuszny protest przeciw Act 447 trafia wszak również do osób wcześniej nie świadomych, nie zajmujących się zagadnieniem roszczeń żydowskich i reprywatyzacji w Polsce. W niektórych wypowiedziach w tej sprawie wyraźnie widoczne jest przeświadczenie, że jest to sprawa po pierwsze nowa, a po drugie zaczynana od zera, na zasadzie zero-jedynkowej, dać/nie dać. Trudno nie zauważyć, że w ten sposób, zwłaszcza młodzieży - umykają niemal całe lata 90-te, a więc okres przeprowadzanego na ogromną skalę przekazywania majątków, zwłaszcza państwowych - w ręce Związku Gmin Żydowskich oraz prawdziwych bądź urojonych spadkobierców dawnych właścicieli - Żydów. Obecny spór o tak zwane mienie bezspadkowe - nie może więc być widziany bez kontekstu także tamtego wielkiego przeniesienia własności z rąk polskich - w obce, niekoniecznie uprawnione.  Kiedy więc czytamy i słyszymy ostrzeżenia "Przyjdą i zabiorą kamienice!" - to są one o dobre dwadzieścia parę lat spóźnione. ONI już je zabrali.  Teraz jeszcze dopłacimy IM na meble. I parędziesiąt/kilkaset (oby tylko...) miliardów dolarów na inne drobiazgi.

 

Dlaczego teraz

 

Oczywiście, sam akt prawny, o którym mowa – jest tyleż lakoniczny i odwołujący się do innych, wcześniej już poczynionych ustaleń, a nawet pewnie zobowiązań, że związane z nim zagrożenie tym łatwiej może być do czasu zbywane i zagadywane przez rządzących.Czytajmy jednak literalnie: "To require reporting on acts of certain foreign countries on Holocaust era assets and related issues(...) The term ``wrongfully seized or transferred'' includes confiscations, expropriations, nationalizations, forced sales or transfers, and sales or transfers under duress during the Holocaust era or the period of Communist rule of a covered country.(...) 3) in the case of heirless property, the provision of property or compensation to assist needy Holocaust survivors, to support Holocaust education, and for other purposes; (...) It is the sense of Congress that after the submission of the report described in subsection (b), the Secretary of State should continue to report to Congress on Holocaust era assets and related issues in a manner that is consistent with the manner in which the Department of State reported on such matters before the date of the enactment of the Act[i]".Jak więc widać – istotą Act 447 jest podniesienie kwestii roszczeń do tak zwanego mienia bezspadkowego, określonego bardzo szeroko, które to roszczenia mają zostać zaspokojone na rzecz jeszcze ogólniej zarysowanej aktywności „na rzecz uratowanych z holocaustu”. Na razie mamy do czynienia z tworzeniem raportu na ten temat, a następnie działania prowadzić będzie Sekretariat Stanu USA w zgodzie z zaleceniami Kongresu – i to jest faktycznie jeszcze moment, żeby protestować,  następnymi krokami amerykańskimi będzie bowiem już przedstawienie konkretnego rachunku i wezwanie do jego uiszczenia przez Polskę.  A wówczas będzie jeszcze później niż teraz.

 

Decyzje już zapadły

 

Rzecz jasna, nie miejmy złudzeń.  Nie ma żadnych szans na zatrzymanie roszczeń żydowsko-amerykańskich w obecnej sytuacji geopolitycznej Polski.  Pozbawiwszy się jakiegokolwiek pola manewru międzynarodowego, jednostronnie i bezalternatywnie uzależniona od Stanów Zjednoczonych –  Polska jest po prostu skazana na przyjęcie dyktatu Act 447 w pełnej świadomości, że przyjdą kolejne ustawy i rozkazy, a rząd w Warszawie posłusznie je wykona, czegokolwiek by dziś nie opowiadali jego przedstawiciele.  Tak, jak było ze zmianą ustawy o IPN, tak jak przy każdym przypadku rugania przez polityków amerykańskich czy izraelskich – kierownictwo III RP subiektywnie i obiektywnie po prostu nie ma innego wyjścia. Po pierwsze – bo nie potrafiliby sobie nawet takowego wyobrazić. Po drugie – bo przecież po to są, nic im złego nie przydarza, od początku taką politykę chcieli realizować. A po trzecie – bo w sytuacji bez wyboru postawili w praktyce całe państwo i naród, nie mają się więc nawet jak odwołać do ogółu zbyt długo okłamywanych Polaków, ich własnych wyborców nie wyłączając.

 

Zwróćmy także uwagę na jeszcze jedną niedawną wiadomość. Skoro prezydent  Duda  został wezw... zaproszony do Białego Domu - oznaczać to może tylko jedno.  PiS już musiało coś Amerykanom obiecać, do czegoś się w imieniu Polski zobowiązać, a nam zostaje czekać na ogłoszenie wyroku.

 

To znaczy, zapewne - sumy...

 

Małe urobki, ale…

 

Jak to więc, skoro wszystko stracone, to po co w ogóle występować? Ha, no choćby, by poszerzać bazę tych, co lepiej późno niż wcale zaczynają rozumieć w jaką kabałę została wpakowana III Rzeczpospolita z nami wszystkimi na pokładzie. Jakimś niewielkim pocieszeniem jest przebijanie się ze złą nowiną nawet do kręgów najfanatyczniej dotąd zaczadzanych kłamstwami PiS-u, jak choćby Kluby Gazety Polskiej itp. Mimo wszystkich zaszłości warto orać na tym gruncie, także i dlatego, że rządzący zadufali się w swojej wierze w trwały zakup zupełnie nowego elektoratu, co może ułatwić całkowite zrzucenie im maski patriotyzmu, w której wciąż jeszcze okazyjnie paradują. Zachować jednak przy wszelkich takich operacjach należy szczególną ostrożność, by leczenie innych nie zakończyło się u leczących zakażeniem typowym gapizmem (łowieniem agentów, Smoleńskiem i chorobą na Ruska itd.). Zdarzały się już wszak przypadki, że miast przejąć rząd dusz na centroprawicy i zarazić jej wyborców endecką szkołą myślenia - sami eksperymentatorzy zarażali się centroprawdzikowścią, przekazaną następnie także i maszerującym dziś neo-endekom.

 

Porzucić Zachód

 

Są to jednak detale techniczne, w końcu, gdy Polskę chcą grabić nie rozdrabniajmy się na mikropolityczne szczególiki. Sęk w tym jednak, że mogą one okazać się istotne, gdy jednak komuś przyjdzie zadać do głowy jedynie ważne i możliwe obecnie pytanie:  no dobrze, ale jak się obronić?!

 

Wówczas równie jedyna możliwa odpowiedź brzmieć może  PORZUCIĆ ZACHÓD. To zależność od niego pociąga za sobą automatycznie powolność wobec żądań żydowskich, są to naczynia nierozerwalnie połączone. Nie można być częścią świata zachodniego takiego, jakim jest teraz (a inny nie będzie), a jednocześnie mówić: „ale poza tym jesteśmy suwerenni i aha, nie uznajemy tych całych kłamstw przemysłu holocaustu”. Powiedzmy to otwartym tekstem – albo/albo:  albo zapłacimy Żydom ile zażądają, a Amerykanom ile dopiszą za swój dyktat, albo zaciśniemy zęby i poniesiemy koszty zerwania więzi polityczno-gospodarczych z Zachodem,  stając tak jak się da na własnych nogach i szukając partnerów (i tylko partnerów) poza Zachodu zasięgiem: w Chinach, w Rosji, w ostatnich ośrodkach geopolitycznej niezależności w rodzaju Białorusi czy Iranu. Dopiero z takich pozycji i zniósłszy nacisk, pozbywszy się instrumentów, którymi zawsze w obrębie świata zachodniego można nas szantażować – można rozmawiać nawet i z „Izraelem” i innymi, a przede wszystkim się przed nimi obronić.

 

Oczywiście, z pewnością nie jest to program dla przeciętnego odbiorcy, jego odtruwanie musi być stopniowe i dużo łagodniejsze. Czy jednak nawet ci wszyscy idący dziś w marszu przeciw Act 477 byliby gotowi na tak trudną drogę? Muszą sobie sami odpowiedzieć – czy tylko protestują, chcą budować poparcie, szukać platformy uświadomienia, rozumiejąc jednak, że to bój skazany na heroiczną klęskę, moralne zwycięstwo i medialne zmanipulowanie – czy pójdą NAPRAWDĘ przeciw światu, w którym zawsze Polska będzie płacić cudze rachunki, wiedząc, że będzie bolało, a zrozumienia nie okażą nawet niektórzy dzisiejsi przypadkowi współprotestujący. Albo-albo. Nie ma taniego wyboru. Tym razem musi boleć.

 

Konrad Rękas

Konserwatyzm.pl

KOMENTARZE

 • Jak już musi to niech boli
  Lepiej cierpieć biedę (przejściowo) walcząc niż dać się okraść i pogrzebać żywcem.
  Los Palestyńczyków powinien być dla nas przestrogą. Indian amerykańskich też. To wszystko efekty działań tej samej, szatańskiej "cywilizacji".
 • autor
  ,, Polska jest po prostu skazana na przyjęcie dyktatu Act 447..."

  A gówno prawda!
  Proszę nam nie wmawiać, że jesteśmy na to skazani, że musimy.
  Nie jesteśmy na nic skazani i niczego nie musimy.
  Piszą, że już Trump wysłał swoje lotniskowce na Bałtyk…
  Pardon, ponoć aktualnie płyną na Iran.
  Poprzednio mieli płynąc na Koreę Północną.
  Płyną, płyną i dopłynąć nie mogą, albo się boją, że dopłyną i zostaną zatopieni razem z Izraelem.
 • @Oświat 17:24:16
  //Proszę nam nie wmawiać, że jesteśmy na to skazani, że musimy.//

  Musimy bo PIS-iory z bandytą Kaczyńskim juz nas sprzedały.
  Kartofel już frymarczył od 2009

  //Wyciekła tajna notatka. WikiLeaks: Kaczyński zobowiązał się do spłaty roszczeń żydowskich. „To jedynie kwestia czasu”//
  https://nczas.com/2019/05/10/wyciekla-tajna-notatka-wikileaks-kaczynski-zobowiazal-sie-do-splaty-roszczen-zydowskich-to-jedynie-kwestia-czasu/

  Niech imię jego będzie zapomniane!
 • @Oświat 17:24:16
  PiS dzielcy zrobią wszystko czego zarządzają od nich "sojusznicy".
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:29:00
  Nie zrobią.
  Konfederacji im zastopują, a pan Jarek K. coraz sabszy i starszy.
  Myślał, że jak wykończy Samoobronę i LPR, to zostanie tylko PO i PiS, a tu rośnie nowa siła Braun, Korwin i sp–ka
 • @Oświat 17:24:16
  Szanowny Panie, albo Pan nie rozumie, albo udaje że nie nie rozumie na czym polega problem państwa polskiego i nas jako narodu sprowadzając cała sprawę do lotniskowców, które Trump może wysłać lub nie . Rzecz polega na tym, że żydowska finansjera w celu zdyscyplinowania Polaków może w jednej chwili sprowadzić nas do poziomu Wenezueli. Gigantyczne zadłużenie zagraniczne, uzależnienie gospodarki, a właściwie przejęcie newralgicznych dla istnienia państwa jej elementów przez kapitał zachodni , głównie też żydowski, czyni nas bezbronnymi.
  Naiwnym jest myślenie, że bandycki szantażysta zrezygnuje z okradzenia ofiary, jeśli ta nieśmiało za protestuje. Można postawić potężnemu szantażyście, ale to wymaga determinacji, ogromnych wyrzeczeń i przede wszystkim rozumnego działania. Czy nas na to stać?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 16:22:55
  Jarek zawsze twierdziłem, że lepiej umierać stojąc wyprostowany, jak żebrać o życie na kolanach. Ale sobotni marsz udawadnia ze jest nas coraz więcej. A te koszerne purchawy z PiS mają czego się bać. Bo skończy się wydawnictwo wielomiliardowe dla eskimosów i banderowców i szemrane geszefty. Już tej lawiny Narodowej nie zatrzymają.
  Pozdrawiam.
 • Deszcz potrzebny - rzekł Noe.
  Tak poważnie - to Polski już nie ma - zamordował ją czarci pomiot w ubiegłym wieku. Dlatego likwidacja sierot po Polsce nie nastręcza w/w pomiotowi żadnego problemu.
 • @Pyra z Wildy 18:36:33
  Oj... Koszerne purchawy mają już pełne majty :)
  Nie wiem czy znasz taki portalik pt. niepoprawni? Zajrzałem tam dziś i zobaczyłem jednego, który z emocji się zaciął i powtarza w kółko to samo. Jaja :)
 • @demonkracja 18:40:04
  Demonkracja nie siej defetyzmu!
 • Szanse są
  "
  Nie ma żadnych szans na zatrzymanie roszczeń żydowsko-amerykańskich w obecnej sytuacji geopolitycznej Polski.
  "
  Wystarczy się rozejrzeć...
  Niestety najpierw trzeba się pozbyć solidaruchów przy korycie.

  Wszyscy których globalna mafia żydowska chce ograbić chowają się za Rosją i Chinami... No ale tu trzeba mieć władze suwerenne a nie kolonijnych namiestników rządzących w interesie globalnej mafii żydowskiej.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:01:50
  http://alexjones.pl/media/k2/items/cache/8913d6e7ef28744702dbdaf711f4a20d_XL.jpg

  Coś w rodzaju defetyzmu, sieje pan redaktor Michalkiwewicz. Natomiast ...kracja opisał stan rzeczywisty, dobrze podsumowany przez ilustrację.

  Dlatego u mnie cisza wyborcza.
 • @ Autor - 5*
  "Walczyć z pedofilią zamiast - z żydofilią" - stąd w powszechnych żydo-mediach film z problematyką pedofilii w Kościele.

  To działanie syjonistycznych, żydowskich, zbirów polegające na odwróceniu uwagi Polaków od żydowskiej kradzieży naszego majątku wskazuje, że jednak syjonistyczna banda - żydowski reżim IIIRP nie całkiem pewnie się czuje.
  Idąc za ciosem i organizując Polaków wokół problemu 447 można by zdemontować IIIŻydo-RP/Polin - stąd ten ważny protest został zorganizowany przez środowiska żydowskie, a nie polskie.
 • @Oświat 17:24:16
  Dalej zakłamuj rzeczywistość. Musisz być trollem od Sakiewki bo dla przykrycia marszu wrzuciłeś wczoraj tekst. Ot, odwracanie uwagi. Na razie to PiSdzielce robią wszystko co Izrael i Żorżeta zechcą.
 • @Jabo 18:31:07
  ,,może w jednej chwili sprowadzić nas do poziomu Wenezueli....

  Nie może.
  Sęk w tym, że nie mogą.
  Bo nie ma, żadnej pewności, że w takiej styacji naród nie zmiecie obecnych elit i nie poszuka wsparcia Rosji.
  Żydzi w Izraelu jaki w Waszyngtonie mają sprawy znacznie ważniejsze niż urojenia względem Polski, aktualnie dosyć ważnego sojusznika.
  Iran wznawia pracę nad swoją bombą atomową co śmiertelnie zagraża istnieniu Izraela, a Rosja zbroi się w bron technologicznie nieosiągalną na dzień dzisiejszy dla USA.
  Do tego Chiny które wydrenowały Amerykę nie tylko z przemysłu, ale i z mamony, a przy tym też się na potęgę zbroją i nie kryją się z tym, że chcą usunąć wpływy amerykańskie z regionu.
  Francja być może jest w przededniu rewolucji, Niemcy wiążą się gospodarczo z Rosją i wymykają się Ameryce, podobnie jak i Turcja.
  W tym wszystkim 447 to małe śmierdzące gówno tak samo cuchnące w Polsce jak i w kilku innych krajach europy.

  Pisanie, że jesteśmy skazani na płacenie, czy jak to pisze demokrata, że Polski już nie ma, to albo defetyzm, co zauważył J. Ruszkiewicz, albo próba nas otumanienia czy nastraszenia, albo zwykła durnota.
  447 nie zapłacimy, bo niczego nie jesteśmy nikomu winni i tak to trzeba przedstawiać i powtarzając słowa PiSowców niezależnie czy się oni nam podobają czy nie.
  Po prostu nie zapłacimy, bo to nas napadli, nam szkody wyrządzili, nas mordowano i okupowano.
 • @Oświat 20:37:18
  To po co delegacja z Izraela przyjeżdża do Polski?
  Iran i broń atomowa? Dobre sobie.
  A 330 milardów dolarów to "nie w kij dmuchał". Za mniejszą kasę się morduje.
  Rosja nieosiągalną broń? Ale matrix. A najwięcej na zbrojenia wciąż wydają Amerykanie. Zdecydowanie najwięcej.. I to Amerykanie niszczą państwa. W ostatnim ćwierćwieczu rozwalili kilka stabilnych państw, ważniejszych niż Polska.
  U was w PiSLamie panika. SKoro cenzura w TVP, wyciąganie pedofili. To pokazuje, że PiSdzielcy są bardziej zależni od syjonistów niż polskiego kleru.
 • @Wican 20:20:24
  ,,bo dla przykrycia marszu"

  Jakie tam przykrywanie. Oba tematy są wałkowane i są ważne.
  Ktoś inny mógłby powiedzieć, że marsz zorganizowano by przykryć pedofilię, też by to zabrzmiało idiotycznie jak to że film przykrył marsz.
  Nie przypuszczam, że jesteś za kryciem pedofilów.
 • @Rzeczpospolita 19:30:37
  Dlegacja z Izraela do Polski jedzie. Syjoniści nie są pewni. Chcą więc załatwić sprawę jak najszybciej.I nie liczy się dla nich, czy PiSdzielcy potem przegrają. Oni są tylko pionkami i można ich oddać na rzeź. Ale syjoniści poczuli lęk. Chcą postawić kolejne władze polskie przed faktem dokonanym
 • @Oświat 20:44:14
  Wałkowane? W TVP może? Było coś o szumnie i o pedofilach. Tylko POLSat zachowuje rzetelność (jak na obecne czasy). I nie odwracaj kota ogonem. Filmik pacana z TVNu był przygotowany wcześniej (coś jak "wafelkowy Hitler") a odpalony gdy był potrzebny. Sakiewka, Michnik, TVN to jeden szajs. A Kaczor to mentalny Michnikowiec i uczeń masona .
  A pedofilów należy karać, ale jak odpowiedzialność indywidualizuję i stosuję zasadę domniemania niewinności. Taki szantaż moralny ci nie wyjdzie. ZByt prostackie, ale dla wyznawców apostazji narodowej od Kaczelnika i Sakiewki, pewnie wystarczy
 • @Wican 20:43:02
  ,,Iran i broń atomowa? Dobre sobie"

  Może już ją ma, za ropę od Korei.
  Irański dron kilka dni temu latał nad amerykańskim lotniskowcem i filmował z całkiem bliska. Oglądałem ten film.
 • @Oświat 21:01:47
  Dron to też mogę sobie skonstruować. I porobić komuś zdjęcia.W jakim ty świecie żyjesz? To już prosta technologia. A co robi tam lotniskowiec amerykański? Przecież to nie Atlantyk ani Pacyfik.
  Gdyby mieli broń atomową to by to ujawnili. Wtedy mogliby czuć się bezpiecznie. Bandziory z USA nie uderzą na mocarstwo atomowe. Oni tylko biją dużo słabszych.
  A słyszałeś o fatwie na pewien rodzaj broni?
 • @Oświat 21:01:47
  Persowie ci przysłali? Może byś udostępnił?
 • Jutro podobno ma nastąpić na Polskie terytorium
  najazd koszer_kozojeb.ów
  https://wiadomosci.wp.pl/delegacja-z-izraela-w-drodze-do-polski-chca-rozmawiac-o-ustawie-447-6380235675424897a
  Jeżeli jakiś grosz zostanie dany to będzie Wojna !
 • @Wican 21:06:10
  MORZE POLAKÓW! Wielki Marsz Stop447 - narodowa mobilizacja!
  102 718 wyświetleń

  TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego | cały film | 2019
  4 909 101 wyświetleń

  Oba filmy są na YT i oba filmy są ogladane przez Polaków
  ilość wyświetleń mówi za siebie
 • @Oświat 21:13:36
  Sekielski to ponoć 7 milionów wyświetleń. Nie chce mi się sprawdzać.A marszu Polaków nie było w TVPIS, która kolejny raz złamała prawo. Kurski w wolnej Polsce to będzie tworzył w pudle gazetką ścienną, aby wykorzystać jego doświadczenie z merdiów.
 • @Oświat 21:13:36
  Poza tym, prostacko odwracasz uwagę od tematyki roszczeń. Widać PiSdzielskie szkolenie. Ewentualnie tak was wytresowali, że odruch psaPawłowa to wasz stan nadzwyczajny.Postarajcie się być w końcu oryginalni?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:06:38
  W sumie skoro Iran to potęga atomowa, Rosja ma najnowocześniejszą broń na świecie a Chiny też mocne, to tym bardziej powinniśmy odwrócić sojusze. Po co ze słabnącymi USA, które to chcą nas wydoić na już nie wiadomo ile?
  Propozycja autora ciekawa, ale ja trochę się obawiam tego zapadnictwa Putina. Że on gra w tej samej drużynie co Trump, Nathanyahu, itd
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:06:38
  film był na Sputniku. Tam filmy nie zawsze są z YT
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:06:38
  znalazłem

  https://www.youtube.com/watch?v=HCTXTDlUv8g

  IRAN GUARD DRONE SPYING ON U.S. WARSHIPS IN PERSIAN GULF
  Dron Gwardi Iranu szpieguje (spying) wojenny okręt w zatoce Perskiej
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:06:38
  tu inny film
  Iranian Ships Fire Rockets as US Aircraft Carrier Enters Persian Gulf
  Irański okrety odpalały rakiety ( oczywiście nie w okręty USA) w momencie kiedy lotniskowiec (USA) wpływał do zatoki Perskiej

  https://www.youtube.com/watch?v=lXG2REc7AEE
 • @Oświat 20:37:18
  "...czy jak to pisze demokrata, że Polski już nie ma, to albo defetyzm..."
  -------------------
  Jak ktoś nie odróżnia - Polski od atrapy Polski - to i może chleb z czymś pomylić.
 • @Wican 20:43:02
  Podejrzewam, że im nie chodzi o pieniądze tylko chcą przejąć kontrolę nad obszarem Wisły. Wrogie przejęcie.
 • @Oświat 21:13:36
  //Oba filmy są na YT i oba filmy są ogladane przez Polaków
  ilość wyświetleń mówi za siebie//

  A niby co takiego mówi? no co?
  filmiki z przyśpiewkami weselnymi mają milionowe wyświetlenia a utwory Bacha ledwie kilkutysięczne. z tego płyną jakieś dalsze wnioski?

  // TYLKO NIE MÓW NIKOMU | dokument Tomasza Sekielskiego | cały film | 2019
  4 909 101 wyświetleń //

  A "piosenka o komarze" ma 20.653.000 wyświetleń więc deklasuje Sekielskiego. Teraz pasuje? https://www.youtube.com/watch?v=cmYy7REexxw
 • @zbig71 22:05:56
  A to ja wiem. Takiej gotówki nikt nie da, bo nie ma. Inna sprawa, że lepiej mieć jakieś majątki. I wkrótce okaże się, że duża część Polaków nie mieszka na swoim, tylko na eskimoskim, itd.
  Sprawa jest tragiczna
 • @Oświat 17:24:16
  ,,Konfederacji im zastopują, a pan Jarek K. coraz sabszy i starszy.
  Myślał, że jak wykończy Samoobronę i LPR, to zostanie tylko PO i PiS, a tu rośnie nowa siła Braun, Korwin i sp–ka"

  Czy ta ,,nowa siła", to aby na pewno jest anty-usraelska????????????
 • @Oświat 20:37:18
  ,,447 nie zapłacimy, bo niczego nie jesteśmy nikomu winni i tak to trzeba przedstawiać i powtarzając słowa PiSowców niezależnie czy się oni nam podobają czy nie.
  Po prostu nie zapłacimy, bo to nas napadli, nam szkody wyrządzili, nas mordowano i okupowano".

  A kogo to obchodzi, że Nas napadli ci, co teraz chcą całej Polski razem z powietrzem, ziemią i zasobami w ziemi.
  Zrozumcie, że piso-mssadowcy już płacą nie bezpośrednio ale za pomocą słupów w postaci LM od których szpiedzy - mossadowcy kupują sprzęt zbrojeniowy dla wojsk nato w Polsce, bez przetargu, bez ofssetu po od 3-do 7 krotnie drożej niż kupuje je armia usraela.
  3 - krotnie drożej płacą pisowco - mossadowcy za gaz katarski fakturowany w usraelu. Tak się spłaca zobowiązania polityczne, będąc prymitywnym szpiegiem.
  Skąd mają kasę??? Rano jak wstajesz i idziesz do wc to już płacisz podatek, za wypróżnienie się, idziesz do łazienki by umyć się też już jesteś opodatkowany, a przez cały dzień policz ile razy coś robisz by być opodatkowany dla tych co w sposób jawny wszystko chcą co niewolnik ma!!!!!!!!!!!!
  Miłego poniedziałku, czas zapracować dla szpiegów.
 • @Wrzodak Z. 09:29:12
  tak, mamy teraz taką mentalność, że zbrodnie nas nie interesują, ani nie budzą naszego sprzeciwu.
 • @Oświat 21:13:36
  "
  Oba filmy są na YT i oba filmy są ogladane przez Polaków
  ilość wyświetleń mówi za siebie"

  Co mówi? Ilość nie świadczy o jakości. Dlatego nasza rzeczywistość jest taka marna, że miernota dominuje ilościowo . Nawet w Atenach nie wszyscy mieli prawo głosu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031