Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
985 postów 516 komentarzy

Trumposyjonizm

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czemu międzynarodowe organizacje syjonistyczne, wspierane przez Izrael i Stany Zjednoczone - żądają tak gigantycznych sum od Polski? Odpowiedź jest prosta: BO MOGĄ.

 

Jednostronna, bezalternatywna polityka zagraniczna prowadzona przez kolejne rządy III RP, a zwłaszcza przez obecny gabinet – postawiła nasz kraj pod ścianą. Polska jest całkowicie osamotniona w środowisku międzynarodowym, nie ma żadnego oparcia, żadnych przyjaciół ani żadnych realnych sojuszy – tylko ten jeden, działający wyłącznie w jednym kierunku pas transmisyjny, wysysający pieniądze z Polski do Ameryki i związanych z nią ośrodków izraelskich. To tragiczny skutek bezbrzeżnej ślepoty, jeśli nie wprost agenturalności polskich elit, które postawiły Polskę jak najmniejszą łamagę na podwórku, samotną wobec największych chuliganów, którzy teraz zagonili ją w kąt i złośliwie się uśmiechając każą oddać kieszonkowe i drugie śniadanie.

 

Nie w tym więc rzecz, że protesty (zresztą bardzo nieśmiałe i pilnujące, żeby broń Boże nie urazić USA) organizowała m.in. Konfederacja, ale  czemu nie protestowali wszyscy inni?  Przecież Polski po prostu nie stać na żądane 300 miliardów dolarów, taka kwota zniszczy naszą ledwie trochę odbudowaną gospodarkę!

 

Powiązanie sprawy roszczeń syjonistycznych z kwestią lokacji stałej bazy amerykańskiej to również pochodna tych samych polskich błędów. Obowiązująca w Polsce linia propagandowa wiecznego straszenia „zagrożeniem rosyjskim” stawia od razu Warszawę w pozycji petenta, który błaga, „żeby go przed Rosją bronić”. A wiadomo nie od dziś, że  zawsze to chcący płaci. Nawet, jeśli chce rzeczy całkowicie mu zbędnych czy nawet szkodliwych

 

Amerykanie doskonale to rozumieją, a zaplecze prezydenta  Trumpa  jest zdeterminowane, by wycisnąć ze swych europejskich kolonii ostatniego dolara na rzecz amerykańskiego sektora wojenno-przemysłowego i energetycznego. Niestety, nieprzypadkowo obecne polskie elity kształcone były na amerykańskich stypendiach, w duchu całkowitej podległości interesom USA. Ci ludzie ograbią własny naród z ostatniej koszuli na jedno machnięcie rudej grzywki.

 

I tak pętla się zaciska – Donald Trump nie raz starał się udowodnić, że nawet w realiach naturalnie pro-syjonistycznej polityki amerykańskiej chciałby zostać zapamiętany jako „najlepszy przyjaciel Izraela” – i za ten pomnik też zapłacić mają Polacy. Skoro zaś ci domagają się jeszcze jak głupi jeszcze więcej amerykańskich żołnierzy na swoim terytorium – to sfinansują i Fort Trump, i dostawy drogiego amerykańskiego skroplonego gazu, i równie drogą a wątpliwej jakości saudyjską ropę. Słowem – wszystko, o czym tylko Amerykanie sobie zamarzą. To tak, jakby żebracy z całej ulicy musieli się składać na lepsze wczasy dla miliardera. Taki los zgotowały Polakom ich rządy.

 

A czemu winna miałaby być Rosja? A czemu nie? Przecież  według polskiego rządu Rosja i Putina odpowiadają za wszystko co złe na świecie, więc to oczywiste, że za to też.

 

Mówiąc zaś poważnie,  Jarosław Kaczyński  i jego partia modlą się teraz zapewne, by tym razem USA i Izrael pozwoliły im wyjść z twarzą i rachunki do zapłacenia przedstawiły dopiero po jesiennych wyborach parlamentarnych, w których Prawo i Sprawiedliwość pozostaje faworytem. Jeśli uda się przeciągnąć do jesieni zaprzeczanie faktom i nadal wmawiać Polakom, że żadnych roszczeń nie ma, a jeśli nawet są, to „wymyślone przez Putina” – wówczas, mając zapewnione kolejne 4 lata rządów, PiS zapłaci Amerykanom i syjonistom WSZYSTKO. Z Polski nie zostanie kamień na kamieniu, bo skala dewastacji finansów i własności będzie większa niż po największym kryzysie gospodarczym, porównywalnie tylko ze zniszczeniami wojennymi.

 

Wtedy już jednak będzie za późno na reakcję, a zresztą, gdy polska gospodarka się zawali – to i tak na pewno będzie wina Rosji!

 

Konrad Rękas

KOMENTARZE

 • w kont?
  "w kąt"
 • Jest gorzej a nawet może lepiej.
  Ostatnio pojawiły się informację że USA złożyło Rosji geopolityczną propozycję na temat stref wpływów.
  Wy Rosja odwalacie się od Wenezueli, Kupy, Nikaragui...i obu Ameryk
  a my oddajemy wam jako strefę wpływów Europę środkową.
  Putin podobno się nie zgodził.

  Jeżeli to prawda to widać jakim przyjacielem Polski są USA.
  Sprzedadzą nas gdy będą mieli interes.
  Polska dla nich to tylko zdobycz którą mogą wymienić z ruskimi na coś bardziej im przydatnego (np na bogatą w ropę Wenezuelą).

  Jak jeszcze (poza ustawą 447) może Tramp zniechęcić Polskich oszołomów z PIS do wasalnego przywiązana do USA. Błaszczak na tym tle wybija się jako wyjątkowy idiota... ale Duda i inni mu nie ustępują specjalnie.

  PIS swoją polityką zagraniczną wkłada własną głowę pod topór Trybunału ludowego.
  PO swoją głowę już dawno tam trzyma.

  I to by było na tyle o solidaruchach i ich patriotyzmie.
 • @Oscar 05:57:11
  Będzie wulgarnie i niemoralnie, jak to w stosunkach bywa, zwłaszcza tych seksualno-politycznych.
  Jakiś ważny polityk zwraca się z propozycją do drugiego polityka, blondyna zresztą, słuchaj, wyru..aj moją żonę / moje państwo / ja ci super zapłacę.
  ...
 • A może zadowolą się tylko polskim złotem i rezerwami walutowymi?
  Obecne “odszczekiwania się” Morawieckiego, Kaczyńskiego, Brudzińskiego w sprawie wypłaty odszkodowań dla żydów (“…nie oddamy ani guzika…”) to ustawka. Świadczy o tym dobitnie milczenie strony żydowskiej i amerykańskiej!

  Gdyby “bajania” Morawieckich i Kaczyńskich było ich inicjatywą (a nie uzgodnioną z żydami ustawką), żydowskie media w Polsce i na świecie zrobiłyby z nich kaszankę!
  Ustawka ma na celu uśpienie polskich wyborców tak aby w jesiennych wyborach do parlamentu wybrali PIS. Gdy tak się stanie rozpocznie się operacja zasadnicza: grabież polskiego majątku przez żydostwo! Na początek zagrabią (albo już zagrabili) polskie rezerwy złota (112 ton) które już pewnie przejęli gdyż są w ich bankach w Londynie.

  W następnej kolejności zagarną polskie rezerwy walutowe, które wynoszą kilkaset miliardów złotych. O tej grabieży polscy obywatele się nie dowiedzą, zadbają o to żydowskie media!
  Gdy już “oskubią” nas “dyskretnie”ze złota i rezerw walutowych przystąpią do rabunku “oficjalnego” . Do tego będą potrzebowali pozorów legalności, które zapewni ustawa sejmowa.
  Gdy Polacy w końcu połapią się że padli ofiarą bandyckiego rozboju i spróbują “fikać”, do akcji wkroczą amerykańskie wojska stacjonujące w Polsce. Żydowskie media w USA i na świecie “roztrąbią”, że oto polscy naziści i faszyści próbują obalić demokrację. Wszystkie narzędzia prawne do uruchomienia takiego scenariusza są już w Polsce przygotowane.
  Rząd warszawski może już poprosić inne państwa Unii o wojskową interwencję jeśli uzna, że demokracja jest zagrożona. (Ustawa nr. 1066 z dnia 7.02.2014r).

  Rząd warszawski może przekazać uzbrojenie i amonicję polskiej armii wojskom obcym, i taka ustawa już jest gotowa! (Ustawa nr. 2157)
  Słowem scenariusz ograbienia Polaków jest już rozpisany i w szczegółach przygotowany! Po jesiennych wyborach parlamentarnych w Polsce rozpocznie się “jazda” jakiej świat nie widział!
 • @władek 07:26:56
  A wszystko to zawdzięczamy solidaruchom oraz KK z JPII na czele.
  W Polsce solidaruchów o wszystkim "decydują" solidaruchy oraz KK.
  Te decyzje solidaruchów głównie polegają na wyborze hegemona na rzecz którego pragną zdradzać interesy Narodu Polskiego.
  PO wybrała Niemców a PIS Amerykanów.. a za jednymi i drugimi stoi globalna mafią żydowska. Niemcy to wasal USA dzisiaj już krnąbrny a USA to wasal Izraela też troszkę krnąbrny za Trampa... ale tylko troszkę.
  Izrael jak z tego wynika jest światowym centrum zła czyli syjonizmu.
 • @Autor
  Odpowiedź jest prosta.

  Jak wiadomo USA co roku wspomagają Izrael z budżetu obywateli amerykańskich kwotą kilku-kilkunastu miliardów dolarów.Gdy do władzy doszedł chłop z mopem na głowie powiedział basta i zdecydował,ze do Izraela będzie szło coraz mniej kasy od amerykańskiego podatnika.
  Ale wpadli na pomysł z Bibim,ze zamiast z Ameryki te dolarki mogą płynąc z Europy wschodniej i tak zaczęło się dojenie państw europejskich.Na pierwszy ogień poszła oczywiście Polska.która "wymordowała więcej zydów niż Niemcy"
 • Czegoś nie rozumiem!
  Panie Chart, Jest coś, czego nie rozumiem w Pana artykule. Napisał Pan, że Polski nie stać na zapłacenie 300mld dolarów. Czy uważa Pan, że gdyby Polskę było stać na uregulowanie tych żądań, to powinniśmy je zapłacić?
 • @Oscar 05:57:11
  Czy przywódców PiS też zaliczasz do "solidaruchów"?
 • @matterhorn 09:00:14
  Akurat Trump to najbardziej prosyjonistyczny prezydent od czasów Reagana. A o miliarda od Polaków to roili już dawno Aż wreszcie pojawił się idealny prezydent-prosyjonista i mogli zwielokrotnić sumę
 • Coś tu nie gra - bo
  PRL rozpirzono kompletnie po 1989 roku i robiono potem z atrapą Polski i sierotami po Polsce - co tylko chciano i trwa to nadal.
  Czarci pomiot jest dysponentem atrapy Polski wraz z sierotami po niej - i aby tak się stało - nie potrzebował do tego - żadnej liczby - 447.
  Wniosek?
  W co tak naprawdę gra - czarci pomiot?
 • "PrzecieżPolski po prostu niestać na żądane 300 miliardów dolarów,taka kwota zniszczy naszą ledwie trochę odbudowaną gospodarkę"
  Jaką polską gospodarkę? polską gospodarkę "wykupili" już parę lat temu. Fabryki szły za złotówkę, niektóre trochę drożej a niektóre trochę taniej. I na kiego wała im 300mld$ jak oni mają wszystkie pieniądze? Oni teraz chcą sięgnąć po prywatne nieruchomości. Pamiętasz takie ich przedwojenne hasło "nasze ulice - wasze kamienice"? Polacy za granicę, pod most albo na komorne do żyda, o to chodzi. Zresztą wystarczy odpowiednio wycenić nieruchomości dowalić podatkiem katasralnym a ludzie szczególnie frakowicze sami będą wyskakiwać ze swoich chałup. Zgadnij kto to za grosze wykupi.
 • @Jabo 11:08:42
  i nie próbuj zrozumieć chart i husky mają w sumie dwie komórki mózgowe
 • @nieżyt 15:28:15
  jak dwie? jak jedna!
 • @Jabo 11:08:42
  "Czy uważa Pan, że gdyby Polskę było stać na uregulowanie tych żądań, to powinniśmy je zapłacić?"

  A tak napisałem?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031