Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
997 postów 541 komentarzy

Dał nam przykład Wowa Putin?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

No i co? I CO? Byle gdzie się nie szwendać, byle kogo do siebie nie zapraszać - i od razu przestają nas obrażać i żądać pieniędzy.

 

A, i wielkie dzięki dla prezydenta Rosji za uwypuklenie martyrologii Słowian, w tym Polaków. Prezydent Władymir Putin twarzą i głosem polskiej polityki historycznej - takiej, jaką być powinna!

 

Inna ważna sprawa, o której (i to dwukrotnie!) wspomniał prezydent FR - to żydowskie ofiary z Ukrainy (1,4 mln), Litwy (220 tys.) i Łotwy (77 tys.). Ile by ich zresztą nie było – z całą pewnością pomordowani one zostały przy czynnym udziale wieluset tysięcy litewskich, łotewskich i ukraińskich kolaborantów działających w zorganizowanych formacjach pod tymi samymi narodowymi barwami, z którymi (a także ze znakami SS…)  dziś oni sami i ich ideologiczni następcy maszerują dumnie po Wilnie, Rydze, Kijowie i Lwowie. Rosyjski przywódca mówi więc jasno: Nie pokazaliśmy jeszcze wszystkiego, co mamy w archiwach! I to również jest dobra wiadomość dla Polaków.

 

Żałosne klęski syjonofilii III RP

 

Niestety, na tym pozytywne wieści z Jerozolimy wydają się kończyć. Rzecz jasna, o ile z ostatnich wydarzeń znowu nie wyciągniemy żadnych wniosków, a przecież wiadomo, że grupa zarządcza III nigdy na żadne objawy logicznego myślenia Polakom nie pozwoli. Mimo to jednak powtórzmy: Nie płaszcząc się bynajmniej przed "przemysłem i religią holocaustu" - Polska może i powinna być współkustoszem znaczącej części ethosu II wojny światowej (a zwłaszcza swojego zwycięstwa w niej), a zatem działać tak, jak czyni to dzisiejsza Rosja, a nawet razem z nią. A zamiast tego sobie możemy teraz poświętować. Razem z szaulisami i banderowcami...

 

Nie jest to zresztą jedyny pakiet błędów, kolejny uraz uwypuklony przy okazji jerozolimskich obchodów. Skąd bowiem wziął się cały skandal z hamletyzowaniem prezydenta Andrzeja Dudy nad jego niedoszłą wizytą, cyrk z powoływaniem „zespołu kryzysowego” do rozpaczliwego komentowania słów, które nie padły, wykupywaniem miejsca w „izraelskich” gazetach, którego nie ma czym wypełnić? Jaka jest geneza całej tej – ponownej! – kompromitacji, wywołanej przez III RP, ale przecież obciążającej Polskę?

 

Przypomnijmy podstawowe fakty. W 2015 r. ówczesne władze III RP, na fali już kreowanej rusofobii, postarały się wyeliminować Rosję (i obrazić prezydenta Putina) podczas obchodów 70-lecia wyzwolenia Auschwitz, w naiwnej wierze, że dzięki pokorze Warszawy wobec międzynarodowych środowisk syjonistycznych - uda się je napuścić przeciw Rosji. To m.in. z tamtego upokorzenia, prezentowanego oczywiście jako sukces - brał się ów dominujący lęk ostatnich dni, że oto Rosja, dzięki swej aktywnej dyplomacji i objawionej sile znacznie wyżej notowana (zwłaszcza wśród nacji szczególnie siłę ceniących...) - w jakiś sposób ukarze teraz Polskę za tamte głupie gierki. A Rosja? A Rosja ma na swoim czele mądrego przywódcę, prawdziwego lidera całej Słowiańszczyzny.

 

I nawet to nie jest jeszcze koniec wszystkich „pomyłek” robionych w imieniu Warszawy! Jak wspomniano, od kilku lat "wybitni polscy macherzy geopolitycznego PR-u" próbowali namalować obrazek pt. "Dobrzy amerykańscy syjoniści vs. źli rosyjscy Żydzi". Jak więc ci sami twórcy skomentują, że głównymi kreatorami dzisiejszego spotkania w Jerozolimie byli nie tylko Mosze Kantor, ale i Miriam & Sheldon Adelsonowie, główni sponsorzy tak Yad Vashem, jak I KAMPANII PREZYDENCKIEJ TRUMPA? Dzieci polityczne i lokaje kierujący III RP naiwnie podkładały się pod dojenie postaciom takim jak Ronald Lauder, pozwalały obrażać Rubenowi Rivlinowi - i zostaliśmy RÓWNO ograni przez wszystkie grupy żydowskie, wobec których stoimy osamotnieni i z opuszczonymi spodniami. Przy czym tych ze Wschodu ktoś przynajmniej trzyma za p…yski (a i Tel Awiw musi się liczyć z prezydentem państwa, bez którego nic się już na Bliskim Wschodzie nie wydarzy) – a ci z Zachodu sami mają tam w garści wszystkich. Zapytajmy więc jeszcze raz, czysto retorycznie – jakieś wnioski…?

 

Nie, nie odpowiadajcie. Wnioski są przecież jasne: ech, mieć takiego polskiego Putina, który pojechał do Jerozolimy i jako JEDYNY przywódca uzyskał coś w rodzaju zrównania tragedii własnego narodu (symbolizowanej przez Pomnik Ofiar Blokady Leningradu) - z tym całym trzęsącym światem "shoah"! Uczmy się. Uczmy, do cholery - od Putina!

 

W ogóle zaś, jak się zresztą (poza Polską...) spodziewano - forum było o:

 

1.     "Izraelu", czyli o

 

2.     antysyjonizmie, a więc o

 

3.     Iranie.

 

Świat (może szczęśliwie?) nie kręci się wokół Polski, co paranoję i manię wielkości III RP czynią po prostu groteskowymi. Skoro zaś coś staje się śmieszne – to tym samym i mniej groźne. Może więc, paradoksalnie, te żałosne wokół-jerozolimskie kontredansy zarządu powierniczego nad naszą ojczyzną – tylko ułatwią nam jej wyzwolenie? 

 

Oczywiście, jeśli choćby nieliczna, ale zdeterminowana grupa zrozumie co się stało i podejmie odpowiednie działania.

 

Konrad Rękas

Xportal.pl

 

 

 

KOMENTARZE

 • 5*
  Jestem ciekawy komentarzy syjonistycznych q...ev które ostatnio bardzo się uaktywniły na NEon 24.
  Czytając ich komentarze w sieci odnoszę wrażenie, że są bardzo rozczarowani przemówieniem Putina. Oczekiwali jakiegoś spektakularnego łomotu i czołgania Polski a tu doopa...
  Teraz Duda będzie mógł sobie spokojnie świętować w towarzystwie bałtyckich SSmanow i banderowców.
  Brawo PiS!
 • No
  I sztab kryzysowy Gumisia spalił,, na panewce,,. Ciekawe, kto taki wchodził s skład tego sztabu. I jednym zdaniem Putin jest w stanie rozwalić Gumisiowy sztab kryzysowy. Ciekawe, czy nasze mężyki stanu zdaje sobie sprawę z własnej śmieszności, czy nawet na to są za głupi.
 • @zbig71 14:20:26
  Za głupi są. Jeśli doradcami do spraw zagranicznych są osobnicy pokroju tow.Targalskiego czy innego (c)vela to czego oczekujesz?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:52:23
  Po Targalskim? Tylko wszystkiego złego. Albo po kanalii typu Żurawski vel Grajewski. Sakiewiczownia pewnie załamana po wystąpieniu Putina w Jerozolimie. Tak to jest jak głupki i nędzni prowokatorzy zabierają się za politykę. Gdzie im do Putina. No, ale w Polin Husky robi politykę zagraniczną.
 • a w tv głównego scieku, zakłamana narracja bez zmian !!!
  PiSzambo idzie dalej w zsparte zgodnie z wytycznymi guru z Żoliborza.

  5*****
 • Autor 5*****
  Nie koniec pomyłek....
 • @Monaco 16:17:26
  Czy guru z Żoliborza? Może te wytyczne jednak wychodzą od jednej burdelmamy z pewnej Ambasady?
 • @zbig71 14:20:26
  Wlasnie. Ciekawe jacy 'fachowcy' bylo w tym sztabie?
 • @Wican 19:53:03
  Próbowałem znaleźć, ale jest tylko wzmianka o historykach i ekspertach. Widać tajna broń Gumisia musi być bardzo tajna. Chyba zwrócę się do Huskego, on powinien wiedzieć.
 • @zbig71 20:16:55
  Husky moze miec tez zbyt niska range. A nazwiska utajnione. Chyba, ze nikt powazny nie chcial sie wiazac z glupkowatym pomyslem I po prostu to byli "eksperci od obronnosci" pokroju Misia. A z historykow I z podobnych nauk to Antoni, Targalski I resxta tych czubow.
 • Daleko Polsce solidaruchów do poniższych wzorców ?
  "....z całą pewnością pomordowani one zostały przy czynnym udziale wieluset tysięcy litewskich, łotewskich i ukraińskich kolaborantów działających w zorganizowanych formacjach pod tymi samymi narodowymi barwami, z którymi (a także ze znakami SS…) dziś oni sami i ich ideologiczni następcy maszerują dumnie po Wilnie, Rydze, Kijowie i Lwowie.
  "

  ..całkiem niedaleko.
  Solidaruchy to miłośnicy bandyckiego skrajnie prawicowego podziemia a to bandyckie podziemie było ideologicznie najbliższe narodowym dywizjom SS... na tle antysowietyzmu...
  I gdyby nie fakt że Hitler napadł na Polskę i brutalnie mordował Polaków to powstanie polskich dywizji SS na bazie późniejszych prawicowych band było bardzo prawdopodobne to przecież by była wprost kontynuacja "misji Piłsudskiego".
  Tu Hitler spieprzył sprawę bo wystarczyło nie mordować Polaków by uzyskać kolejne dywizje SS byłych Piłsudczyków i innych prawicowych bandytów.
  Naprawdę nie wiele brakowało by Polska prawica poszła razem z Hitlerem na Moskwę kontynuując "misję " Piłsudskiego.

  Dzisiaj solidaruchy kultywują te właśnie skrajnie prawicowe bandy...
  podobnie jak na Ukrainie kultywuje się banderowców a na Probałtkach innych pogrobowców narodowych dywizji SS.
 • @Oscar 09:37:48
  Doprawdy, tak skrajnie głupiej wypowiedzi się nie spodziewałem, biorąc pod uwagę podpis.
 • @interesariusz z PL 11:18:09
  Brygada Świętokrzyska dobrze współpracowała z Niemcami..
  to jeszcze nie SS Narodowe ale już nie wróg Nazistów..

  poczytaj sobie.
 • @Oscar 13:35:00
  Bzdura. Brygada Swietokrzyska pogrywala, any przejsc na Zachod. I jeszcze wyzwolila oboz kobiecy w Holiszowie. Dostali podziekowania od Francuzow I Belgow. A polska narodowa prawica, byla wrecz doktrynalnie antyniemiecka.
 • @Wican 15:07:21
  Nawet młotkiem mu do głowy prawdy nie wbijesz. To czystej krwi komuch i dlatego pisior. A Brygada Świętokrzyska postąpiła tak jak trzeba było. Inaczej poprzednicy różnych Oscarów zamęczyli by tych ludzi w katowniach żydoubeckich.
 • @Wican 15:07:21
  Niemcy ich przepuszczali bez walki..
  tak czytałem..
 • @zbig71 15:33:07
  W "UBeckich katowniach" trzymano wyłącznie takich co mieli "komuszą" i cywilną krew na rękach...
  a ci z Brygady mieli....więc uciekali z Polski tak jak banderowcy z Ukrainy.
  Zachód jednych i drugich przyjmował pod swoją opiekę...
  całkiem tak jak dzisiaj zachód przyjmuje "umiarkowanych opozycjonistów" z Syrii czyli ISIS...oni też uciekają z Syrii by nie skończyć w "katowniach Asada"... czyli mają krew na rękach

  Ja widzę podobieństwa wy nie...
  Wy gadacie językiem propagandy zachodu, jak Radio Wolna Europa, czy inne BBC czy CNN które jak dzisiaj wszyscy wiedzą zostały całkowicie skompromitowana..
 • @Oscar 16:11:56
  Bo to byl uklad. Mieli jakiegos niemieckiego agents w szeregach. Ale Niemcom wykorzystac sie nie dawali. Niemcy ich chcieli wystawic przeciw AC, ale Bohun tlumaczyl, ze nie Sa jednostka liniowa, itd. Chodzilo o wyjscie na zachod. A przy okazji wyzwolili oboz w Holiszowie, ratujac Zydowki, Francuzki, Belgijki, Ukrainki, Polki (nie pamietam czy byly tam inne nacje) przed wymordowaniem. Dokonali tez egzekucji na.najbardziej wrednych straznikach, wskazanych przez kobiety.
 • @zbig71 15:33:07
  Wyszli I dotarli do armii Pattona. Oscar ostro ostatnio sali q narodowcow. Pewnie nie wie jak skonczyl taki Mosdorf. Stal sie juz normal filosemira.
 • @Wican 16:27:03
  Sam jestem narodowcem ale nie wykluczającym prawa innych narodów i nie spod ambony.
  Wszyscy mają woje prawa ... ale prawo do rządzenia większością ma tylko większość... w Polsce solidaruchów ten warunek nie jest spełniony.

  .. i tylko takie tło Polsce moja krytyka mafii żydowskiej...tło globalne to zbrodnie mafii żydowskiej na narodach Świata Polska jest jednym z takich Narodów.
  Jestem takim samym filosemitom, jak filo arabem, filo aborygenem, czy filo murzynem...filo Chińczykiem...
  jestem filo Słowianinem...z wykluczeniem banderowców ..
 • Półprawd ciąg dalszy ...
  "Inna ważna sprawa, o której (i to dwukrotnie!) wspomniał prezydent FR - to żydowskie ofiary z Ukrainy (1,4 mln), Litwy (220 tys.) i Łotwy (77 tys.). Ile by ich zresztą nie było "

  Zapomniał tylko dodać, że gdyby nie wsparcie udzielane przez ZSRR hitlerowskim Niemcom aż do 1941 (w tym wspólna agresja na Polskę w 1939 r ) nie byłoby warunków do przeprowadzania eksterminacji Żydów w takiej skali ( o ile w ogóle by do niej doszło)
 • @Piotrx 18:25:54
  // gdyby nie wsparcie udzielane przez ZSRR //

  Wsparcie? o czym ty prawisz chrabąszczu?
 • @Piotrx 18:25:54
  a ilu żydów uratował Pakt Robbentrop-Mołotow który pozwolił zająć Armii Czerwonej wschodnią Polskę a tam mieszkało najwięcej żydów
  czekam na szacunki...
  ja szacuje że tam mieszkało ok 2 mln Polskich żydów z ogólnej ilości 3 mln w Polsce... a to chyba jest niedoszacowanie...

  Ruskie żydów ratowały lejąc Hitlera...Polacy ci z prawicy niekoniecznie ale ci z Polskiej lewicy już tez ratowali.
  PIS to polityczny spadkobierca Polskiej prawicy..i bandytów przeklętych.
  choć...mogą to być tylko pozory...

OSTATNIE POSTY

więcej
 • EKONOMIA

  Ekonomia – wiedza tajemna?

  Podatki mają być niższe, kwota wolna od podatku wyższa, darmowa służba zdrowia bardziej dostępna i oczywiście jednocześnie w pełni prywatna (razem z oświatą). Oto krótki kurs przeciętnej wiedzy ekonomicznej Polaków... czytaj więcej

 • POLITYKA - POLSKA

  NATO? Lubimy, ale nie wierzymy

  Przed kilkoma tygodniami szalenie interesujące wyniki badań przedstawił amerykańska think tank Pew Research Center (finansowany przez ważny ośrodek neo-konstwa, The John Templeton Foundation). czytaj więcej

 • GOSPODARKA

  Wojna o węgiel

  Kwestia “rosyjskiego węgla” stała się nagle tematem kampanii wyborczej w Polsce, dodatkowo uwypuklonym przez tyleż intensywnie, co szybko wygaszone przez rząd protesty górnicze. czytaj więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829