Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1012 postów 542 komentarze

Czy banderowcy sterują polską prokuraturą?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Polscy prokuratorzy odkryli nowy naród europejski. I nie tylko go znaleźli, ale od razu wzięli pod ochronę. To Banderowcy.

„Banderowcy” – nowa nacja?

 

Jak wiemy ze skąpych na razie, ale jak najbardziej oficjalnych doniesień – tajemniczy ten lud żyje chyba głównie w Polsce i to pomimo tego, że cierpi tam nieustające prześladowania, nadto zaś jest nieustannie lżony przez tubylców. Niewiele można powiedzieć o zwyczajach owego nowego narodu, wiemy tylko, że od innych narodowości jego przedstawicieli wyróżniać ma posiadanie ryjów, które z kolei niezwykle udatnie pasują do kijów, uparcie przez Banderowców chyba poszukiwanych, co znalazło odzwierciedlenie w popularnym polskim powiedzeniu „znajdzie się kij na banderowski ryj”. Niejasnym nieco pozostaje tylko jak powiedzenie to może być tak stare i popularne, skoro naród Banderowców odkryto zupełnie niedawno?

 

A dokładniej – w zeszłym roku. To wtedy właśnie prokuratury w różnych miastach Polski zaczęły na szeroką skalę ścigać i oskarżać polskich działaczy kresowych i patriotycznych, zarzucając im przede wszystkim „znieważanie ze względu na pochodzenie narodowe” osób, które czy to same określały się jako banderowcy, czy też np. publicznie eksponowały banderowskie symbole. I na nic zdawały się tłumaczenia, że przecież banderyzm, jak dotąd, w żaden sposób nie stanowił „pochodzenia narodowego”, a zatem i zastosowanie art. 257 polskiego kodeksu karnego nie ma najmniejszego nawet sensu. Nic z tego, zdaniem śledczych każde skrytykowanie banderyzmu – oznacza z automatu skorzystanie z przywołanej sankcji karnej. To zaś prowadzi do logicznego wniosku, że dla organów śledczych polskiego państwa - Banderowcy to dziś odrębny naród! 

 

I prawdę mówiąc przyglądając się temu, co dzieje się dziś Ukrainie – można by się prawie zgodzić… Wszak wyznawcy Bandery zachowują się tam jak w kraju podbitym i okupowanym! Własnej ojczyzny nikt by przecież tak nie niszczył…

 

Wyrok za przypominanie Rzezi Wołyńskiej

 

W Polsce zresztą też już czują się jak zdobywcy, choć wciąż wolą udawać ofiary. Zaczynają od narzucania własnych praw i nadużywania praw Rzeczypospolitej – jak w przykładzie z „narodem banderowskim”. I nie koniec na tym. Nie mamy bowiem do czynienia z odosobnionym wyskokiem niekompetentnych i nadgorliwych prokuratorów – tylko z celowym działaniem, organizowanych przez Związek Ukraińców w Polsce, jego prezesa Piotra Tymę, pod bezpośrednim patronatem ambasadora Andrija Deszczycy i samego Petra Poroszenki. To właśnie Tyma i jego ludzie, przez tyle lat nadużywający polskiej gościnności i cierpliwości – składają wszystkie te zawiadomienia do prokuratur, oskarżając kolejne osoby o wspomniane „znieważanie ze względu na pochodzenie”, „pochwałę popełniania przestępstw” (czyli „kijów na banderowców”) i tym podobne zbrodnie. 

 

Wśród już skazanych jest m.in. 65-latek z Radomia (rok więzienia w zawieszeniu na 3 lata i 2000 zł grzywny), który na własnym profilu na Facebooku napisał pod adresem banderowców „Won na swój śmietnik majdanowy” – czym znieważyć miał Tymę, Poroszenkę i ex-wicepremiera Ukrainy Pawła Rozenko. Inny straszny przestępca – Robert D. z Olsztyna rozklejał wlepki z wizerunkiem płonącej wołyńskiej wioski i napisem „UPA – ukraińscy mordercy”. Wprawdzie ostatecznie sąd wyższej instancji nie uznał za złamanie prawa samego ich posiadania, jednak i tak wymierzył mu karę 4 miesięcy prac społecznych, bo treść naklejek „obraziła ukraińskie małżeństwo”.

 

To wszystko były jednak tylko próby przed wielkim uderzeniem. Jego narzędziem nie są tym razem siekiery, jak na Wołyniu – tylko dalsze postępowania prokuratorskie, prowadzone w sposób skoordynowany przez Prokuraturę Rejonową Warszawa – Praga Północ, pod kierunkiem prokuratora Macieja Młynarczyka.  Zlecane przez niego czynności objęły już ok 30 osób – jak szacuje jeden z oskarżonych, Andrzej Łukawski, założyciel i redaktor Kresowego Serwisu Informacyjnego, dokumentującego także historyczne i współczesne zbrodnie banderyzmu. Jego proces rozpocznie się już 9. marca przed Sądem Okręgowym w Warszawie, zaś wśród „poszkodowanych” znaleźli się Deszczyca i Poroszenko. Nie tylko jednak samo oskarżenie za pisanie prawdy o nazistach (oraz ich złodziejskich pomocnikach i naśladowcach) jest kuriozum – ale i sposób prowadzenia śledztwa.

 

Zastraszyć Kresowian

 

Red. Łukawski, podobnie jak i Katarzyna Sokołowska, założycielka Fundacji Wołyń Pamiętamy – są w sposób skandaliczny nękani przez policję i Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego, na zlecenie prokuratury działającej jak na ręcznym sterowaniu Związku Ukraińców w Polsce, niestety za wiedzą i akceptacją obecnych władz III RP. Rewizje, najścia na mieszkania Kresowian, zabieranie sprzętu komputerowego i telefonu, dokumentów, nawet pamiątek rodzinnych związanych z Kresami – wszystko to służyć ma zastraszaniu działaczy. Z kolei wobec szerszego grona śledczy stosują metody psychologiczne. Z jednej strony podczas przesłuchań straszą wysokimi wyrokami, problemami w pracy, osoby starsze nawet kłopotami z otrzymywaniem świadczeń emerytalnych – po czym podsuwają gotowe lojalki, z treścią czołobitnych przeprosin wobec banderyzmu oraz zobowiązaniem do zaprzestania wszelkiej dalszej działalności. A chodzi przeważnie nie o polityków, ale o starsze osoby, wspominające tragiczną historię polskich Kresów, pamiętające piękno tej ziemi tak kontrastujące z okrucieństwem zbrodni popełnianych przez ukraińskich szowinistów. 

 

Warto podkreślić, że prawdziwą wściekłość kreatur takich jak Poroszenko, Deszczyca i ich sługusy w Polsce – budzi jednak nie tylko kwestionowanie zakłamanej polityki historycznej Kijowa, ale także samonarzucające się spostrzeżenia bieżące. To środowiska Kresowe wychwyciły podobieństwa Rzezi Wołyńskiej do ludobójczych praktyk stosowanych przez neo-banderowców w Odessie i Donbasie. To polskie kręgi patriotyczne monitorują przenikanie do Polski banderowskiej propagandy wraz z masami imigrantów zarobkowych. To Kresowianie wreszcie stanowią nieprzejednaną opozycję i prawdziwy problem dla banderofili w polskim Sejmie i rządzie, którzy wciąż trafiają pod ogień krytyki za swe ślepe żyrowanie banderowskiego bandytyzmu szalejącego na Ukrainie. Dlatego właśnie ta frakcja polskich władz również stara się Kresowian uciszyć.

 

Związek Ukraińców w Polsce – banderowska agentura?

 

Oczywiście jednak – to się nie uda. Po stronie prześladowanych działaczy staje polska młodzież narodowa, radni, działacze organizacji społecznych i politycznych z całego kraju. Organizowania jest publiczna zbiórka pieniędzy na obronę prawną oskarżonych. Pod prokuratorami i sądami organizowane są pikiety protestacyjne. Pierwszego celu – załatwienia sprawy po cichu – już nie udało się inspiratorom osiągnąć. Dalsze zaś oskarżenia i procesy – tylko pomogą w ujawnieniu całego zakłamania banderowskiej propagandy w Polsce. Ponadto zaś w ten sposób wychodzi na jaw skala powiązań między polityką w Polsce, w tym także aparatem państwowym i wymiarem sprawiedliwości – a Związkiem Ukraińców w Polsce

 

Organizacja ta od dawna w co lepiej poinformowanych kręgach uznawana jest za legalną przykrywkę dla banderowskiej sieci na terenach stanowiących wg banderowskiej terminologii tzw. Zakierzonie. Nieżyjący już, wybitny znawca tej problematyki, prof. Edward Prus wielokrotnie wskazywał na powiązania między konspiracją Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów – a legalnymi strukturami mniejszości ukraińskiej w Polsce, formalnie kulturalnymi czy młodzieżowymi. W ten sposób szerzona była i jest banderowska propaganda, kształtowane antypolskie postawy, tworzone są także podstawy do pełnego ujawnienia i wejścia ukraińskich szowinistów do polskiego Sejmu pod własnym szyldem politycznym.

 

Na razie jednak z powodzeniem stosowana jest inna taktyka – entryzm. Tak jak wkrótce po II wojnie światowej głęboko zakonspirowani ostatni emisariusze OUN/UPA przedostali się w szeregi partii komunistycznej, w tym aparatu bezpieczeństwa, tak potem oni sami i ich wychowankowie równie sprawnie znaleźli się w szeregach „demokratycznej opozycji antykomunistycznej” i jako jej aktywiści od lat 90-tych z powodzeniem wspinają się na kolejne szczeble władzy i administracji w III RP. To może tłumaczyć zaciekłość niektórych prokuratorów, brutalność policjantów, nieskrywaną agresję dziennikarzy państwowych mediów zaangażowanych w akcje przeciw Kresowianom. Niczym w głośnym filmie „Wołyń”, gdzie ten sam tłusty ukraiński złodziej umie być wójtem z ramienia komunistów, by za chwilę wysługiwać się nazistom – tak i aktywiści ukraińscy w Polsce doszli do perfekcji w przemalowywaniu się, udawaniu a to lojalnych komunistów, a to europejskich demokratów, a to polskich patriotów i lojalnych urzędników, cały czas jednak realizując nadrzędny cel postawiony niegdyś przez Prowyd OUN pod dyktando Bandery Dmytro Doncowa: wytępienie Polaków i wszystkich, którzy bez warunkowo nie poddadzą się władzy ukraińskiego nazizmu.

 

I ci całkiem oczacedzeni szowinistycznym amokiem, jak i ci cynicznie wykorzystujący banderowskie hasła politykierzy (jak Poroszenko i Deszczyca) – nie pamiętają jednak o jednym. Tak jak już ukraiński nazizm zdechł wraz z truchłem Bandery, tak i teraz jego zombie nie będzie straszyć długo. A tłustych złodziei, fałszywych ukraińskich przywódców i tych, którzy jako polscy prokuratorzy służą naprawdę banderowskiej ojczyźnie – też się kiedyś rozliczy. Wspólnie. Polacy i wyzwoleni w końcu od banderyzmu Ukraińcy. 

 

Konrad Rękas

Myśl Konserwatywna

Autor tekstu również jest wśród osób ściganych przez Prokuraturę na wniosek działaczy Związku Ukraińców w Polsce.

 

Rosyjskojęzyczna wersja tekstu ukazała się na portalu https://novorosinform.org 

KOMENTARZE

 • Prawo które broni wyznawców ukrainskich zbrodniarzy jest bezprawiem !!!
  http://m.neon24.pl/ead36bf3b473baab3d6c54d1476f56d0,14,0.jpg

  http://fakty-kontra-news.neon24.pl/post/151652,pis-to-nie-polska-nie-mylic-celowo-faktow

  http://fakty-kontra-news.neon24.pl/post/153266,pamiec-hipokryzja-katyn-wolyn-rusofobia

  http://fakty-kontra-news.neon24.pl/post/152285,zdemaskowani-polityczni-i-medialni-manipulatorzy

  5*****
 • idiotyzm narracyjny notki polega na podzieleniu Polaków
  na kresowian i pozostałych.

  Sam obrażam banderowców a nie czuję się kresowianem, tylko rodowitym PRLowcem. I przeraża mnie myśl o odpowiedzialności za czyny, które moim zdaniem nie są naganne i służą społeczeństwu.

  Jeśli tak jest obecnie w Polsce, to dlaczego prawie wiek temu Niemcy mieliby się przeciwstawiać nazizmowi? Przecież w obecnych czasach tylu pochwala Banderyzm, przejmowanie całych państw przez agentury i przewroty? Cywilizacja sto lat temu była inna, a jednak Niemców osądzono. Kiedy jakiś trybunał osądzi Polaków?
 • @Monaco 19:35:31
  https://cdn.shoplo.com/9465/files/rzec-wolynska-ludobojstwo.jpg
 • Tak samo odkryli naród
  żydobolszewik. Tylko nigdzie go nie można znaleźć.
 • @Monaco 19:48:33
  Ukarać winnych nikczemnej zbrodni 2 maja 2014 r. w Odessie

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/12/30/ukarac-winnych-nikczemnej-zbrodni-2-maja-2014-r-w-odessie/
 • @kula Lis 69 19:49:57
  To akurat ci obecnie okupujący Palestynę . Salute .
 • @Monaco 19:48:33 Dlaczego wybielasz banderowców
  Rzeź wołyńska to było BESTIALSKIE ludobójstwo, a nie po prostu ludobójstwo, takie zwykłe ludobójstwo to było w komorach gazowych.
 • Odpowiedź na postawione w tytule pytanie brzmi: raczej rządząca sterownia to mocodawcy banderowców....
  widać wyraźnie ślady"nauczania" jak postępować i traktować polski naród tubylczy płatnika podatków , z których są finansowane nie tylko pensje urzędników sądowych, ale wszelkie datki dla przybyszy ze Wschodu, stypendia, akademiki,emerytury, zasiłki, 500+,darmowe leczenie "weteranów, opłacanie 50 organizacji w Polsce, portali internetowych, gazet itp.
  Płacić podatki Polacy płacić, szybko i w terminie!!!!!

  Pan Gowin /PO obecnie PIS /zresztą wytypował przyszłą polską elitę,!!
  Szacunek dla pana ministra, tęga głowa na prezydenta go!!!

  https://medianarodowe.com/gowin-wprost-o-sciaganiu-ukraincow-do-polski-moga-byc-przyszlymi-przywodcami/

  https://twitter.com/SmuniewskiK/status/1231607319353581574

  https://t.co/FRFBWCOkEC?amp=1

  https://t.co/GgQZ28cE0P?amp=1

  https://t.co/NjzUM8FzlN?amp=1

  https://t.co/eCTreeafdI?amp=1

  https://t.co/rtn859WTyA?amp=1

  A że na Wołyniu było przerażające ludobójstwo Polaków z niemowlętami i jeszcze nienarodzonymi dzieciaczkami włącznie....to oczywiście nieprawda zmyślana w celu rozerwania wielowiekowej przyjaźni!!????

  https://twitter.com/___Andrzej____


  https://twitter.com/KSokolowska123


  Dajmy po parę groszy na koncert!!!niech usłyszą w niebie,że o Nich pamiętamy!!!

  https://t.co/eeEBIQ5STC?amp=1


  Są różne metody uzyskiwania wpływów w Polsce!!Niestety na przestrzeni lat niewiele się zmieniło!
  https://www.tvp.info/44061361/marcin-swiecicki-z-po-rzecznikiem-praw-przedsiebiorcow-ukrainy
 • Jezus Chrystus o Ukraińcach
  Cytaty z orędzi Cypriana Polaka zamieszczonych w internecie: cyprianpolakwiara.blogspot.com

  Orędzie z 10 VII 2019
  Jak mówiłem dziecko – Ukraińcy w Polsce z a w s z e będą narzędziem w rękach wrogów Polski. Mniejszość ukraińska w Polsce jest cały czas Polsce nieżyczliwa, a nasiliło się to po roku 90- tym i zwłaszcza w ostatnich latach.
  Polska nie może przyjmować nowych Ukraińców do pracy, nie może nadawać im obywatelstwa.
  Wrogowie Polski będą chcieli by tak się stało i wiele więcej, ale Polacy muszą się temu przeciwstawić. Wrogowie wewnętrzni i zewnętrzni. Musicie mówić : Tak, tak, nie, nie.
  Nigdy w czasie Mego nauczania na ziemi nie kazałem przyjmować do domu rozbójników i złoczyńców, czy choćby potencjalnych zbójników i złoczyńców. Nikt nie ma prawa narażać swojej rodziny. Jeszcze bardziej kraju.
  Ukraińcy to szczep dziki i bezwzględny. Szkodzili Polsce i będą szkodzić w jej granicach.
  Ukraińcy muszą oddać Lwów. Nie chodzi, dziecko, o łączenie się z Ukraińcami w jedno Państwo. Oni nie są państwem. Chodzi o przyłączenie Lwowa na początek. To nie jest po myśli wrogów Polski abyście mieli Lwów. Ten fakt wywołałby wielką wściekłość waszych wrogów i pomieszał im szyki.
  - Ale mówi się, Panie o tym, że żydzi chcą stworzyć Judeopolonię, połączyć Ukrainę z Polską całą ,czy do Wisły.
  - Dlatego musicie się temu przeciwstawić i Lwów wcielić do Polski.
  - Niemcy będą chcieli odebrać ziemie, które skrwawili przez wieki wymordowaniem Lehitów i obróceniem ich w ludzi drugiej kategorii. Lecz im się to nie uda. Zapadł na nich wyrok. Może być tylko cofnięty, gdy idzie o wygubienie ich prawie całego narodu. Ale nie będzie cofnięty, gdy idzie o upadek ich państwa, jako zagrażającego ich sąsiadom.
  - Litwini rozumieją, że tylko będąc w państwie polskim mogą ocaleć.
  Moja Matka, Matka Boska Ostrobramska zadba o sprzymierzenie.
  A jednak tak musi być. Polska odzyska Wilno i Lwów... Lecz najpierw Polska dozna ucisku.


  Orędzie z 18 VII 2019
  Polska nie ma obowiązku godzić się na wjazdy bez wizy, bez względu na to jakie są paszporty. To Polska ma decydować jak będzie się rządzić u siebie.
  Teraz jesteście bierni wobec napływu Ukraińców w Polsce. Jesteście coraz głupsi zamiast coraz mądrzejsi. A przecież Jan Paweł II mówił do was, że musicie być mądrzy i mocni. Żadnej z tych cech nie macie i nawet one maleją. Nie potraficie współpracować. Nie przyświeca wam nadrzędny cel.
  Nigdy naród wybrany nie był karany gdy słuchał Boga i wiernie trwał na straży Jego praw. Nigdy. To samo dotyczy i was, bo jesteście drugim narodem (wybranym) naznaczonym.
  Wpuszczanie w swe granice bezbożnych, choćby Słowian, nie przymnoży ich wiary. Czyż widzicie Ukraińców, którzy wychodziliby z kościołów, rozpoznając ich po mowie? Czy spotykacie takich, którzy szukaliby Mnie i jeśli nawet nie na mszy to szukali Mnie w pustym kościele? Nie, nie znajdujecie takich.
  Nie wy tylko jesteście winni. Na polu wiary pierwsi winni być pasterze i pouczać lud we wszystkich potrzebnych sprawach, potem kapłani.
  Macie tu raczej do czynienia ze zdradą narodową ze strony biskupów, tych biskupów, którzy zachęcają do przyjmowania przybyszy „uchodźców”, jak mówią, mimo że już kilka milionów Ukraińców znajduje się w Polsce. A Polacy przecież nie znają dokładnej ich liczby, która cały czas się zwiększa. 5, 10, 15… Zniesiecie?
  Nie sprowadzacie rodaków ze Wschodu a sprowadzacie obcych. Powiedziałem ze Wschodu, gdyż Polacy z terenów II Rzeczpospolitej winni mieszkać u siebie ( o ile chcą), lecz winni mieć pomoc od państwa polskiego, takie właśnie 500 plus na każdego Polaka, z udokumentowanym pochodzeniem, nie piąta woda po kisielu jakby się chcieli dla korzyści podszyć Ukraińcy z małą domieszką krwi lechickiej.

  Orędzie z 9 VIII 2019
  Czyż można mówić o narodzie ukraińskim? To nie naród, to szczep – dziki i bezwzględny. Niegodni są nosić miana Słowian, nawet gdyby nie mieli krwi chazarskiej w swych najbardziej dzikich elementach.
  Wobec was, Polaków, narodu wybranego zachowywali się jak narzędzie szatana, a w herbie Ukrainy mają szatańskie widły. Ich bezwzględne okrucieństwo w czasie II wojny przeszło wszelkie granice bestialstwa. Kaci są w strasznym piekle. Po stokroć dostają to, co zadali. Ale na Ziemi musi też być sprawiedliwość.
  Prawo i Sprawiedliwość stały się formacją skrycie wrogą.
  Ukraińcy w Polsce, zasiedzeni, będą zawsze narzędziem w rękach sił wrogich Polsce, przede wszystkim Rosji, ale także Niemców i Żydów.
  Orędzie z 10 VIII 2019
  Nie można dopuścić do otrzymywania polskiego obywatelstwa przez Ukraińców. Gdy to się stanie, będą nieusuwalni. Karta Polaka w intencji pomysłodawców nie była dla Polaków, ale dla Ukraińców, którzy powołać się na polskie korzenie, piątą wodę po kisielu jak mówiłem i aby był pretekst do dawania im obywatelstwa.
  Już mniejszość ukraińska w Polsce wroga jej skrycie jest dla Polski niebezpieczna, ze względu na liczebność mało może szkodzić. W połączeniu jednak z napływowymi Ukraińcami, którzy dodatkowo będą mieć polskie obywatelstwo jest niebezpieczna wielokrotnie bardziej. Pamiętajcie o wsparciu przez bogatych Ukraińców, którzy mieszkają na Zachodzie, głównie w Kanadzie. Często zresztą ich korzenie są mieszane żydo- ukraińskie, nie mówiąc o krwi chazarskiej, bez wyznawanej religii talmudycznej.
  Trzeba wypleniać tę ukraińską zarazę. Ukraińcy, którzy mieszkają tu od drugiej wojny światowej mają prawo do mieszkania w Polsce, lecz muszą być lojalni wobec państwa polskiego.
  Wszelka zdrada, choćby ukryta, pełzająca i niepodlegająca wprost paragrafom karnym musi być nazywana po imieniu i piętnowana.
  Polacy muszą walczyć o swoje na wszystkich poziomach. Muszą szukać liderów, którzy ich będą reprezentować i wspierać ich. Muszą to być ludzie czyści i ideowi. Jeśli sami nie mogliby działać ze względu na pracę i obowiązki to Polacy winni tę działalność im umożliwiać przez różnego rodzaju wsparcie.
  Świadomość Polaków musi być taka, że wybierają osoby co do których wiadomo kim byli rodzice, dziadkowie, pradziadkowie. Życiorys kandydata nie może zaczynać się wraz z ukończeniem studiów.


  Orędzie z 2, 3, 4 XII 2019
  Ukraińcy przeleją krew Polaków na polskiej ziemi. Za gościnę i nienależne przywileje zapłacą zbrodnią. Lecz potem ich krew się poleje, i także na terytorium Ukrainy.
  I Ty będziesz w tym brał udział. W przelaniu ich krwi w słusznym gniewie, który Ja poprę.
  - Ale czy to możliwe, Panie Jezu, że Ty jesteś, mówisz, jak Bóg ze Starego Testamentu?
  - Zapewniam Cię, dziecko, że Bóg nie wypiera się, ani nie wstydzi czegokolwiek co uczynił, powiedział, do czego zachęcał.
  Przychodzi czas krwi. Czas krwi i ognia. Wywołuje to człowiek. Bóg zaś uniża się do człowieka, jak uniżał się w czasach Starego Testamentu.
  Ukraina musi spłynąć krwią. Polska też spłynie, ale w mniejszym stopniu. Wolna Elekcja zaś to jeszcze złagodziła.
  - Panie Jezu, ale powiedziane jest, że Polska ma nieść pokój i miłość innym narodom.
  - Powiedziałem: Miłujcie nieprzyjaciół swoich nawet ich karząc. I będziecie karać śmiercią Ukraińców, którzy na was podnieśli rękę na waszej ziemi, dziękując w ten sposób za chleb. Oni zrobią to tchórzowsko stojąc pod osłoną waszych wrogów, wy zrobicie to z otwartą przyłbicą, nie chowając się za niczyimi plecami. I Wołyń i Małopolska Wschodnia, która dzisiaj jest poza granicą wschodnią, spłyną krwią ukraińską z waszych rąk. Tak musi się stać. Ilość zabitych ukraińskich dzieci i kobiet przekroczy ilość zabitych kobiet i dzieci polskich nie tylko w czasie drugiej wojny, ale i do czasów hajdamackich.
  Nie bój się o swoje zbawienie, w tym wypadku, dziecko. Ja, Bóg jestem mocen zdjąć z człowieka winę. Nie będziesz miał zasługi, ale nie będziesz też miał winy.
  - A czytelnicy tych Orędzi czy ucierpią od Ukraińców w Polsce?
  - Niektórzy nie ucierpią. Ci, co byli na Wolnej Elekcji nie ucierpią. Nie ucierpią Ci, co są hojni dla tych Orędzi wedle swoich możliwości, a gdy ponad nie, zwłaszcza mają Łaskę.
  Ci, co wypełniają Moje Słowo, moje bieżące słowo i kochają je, są szczególnie chronieni.
  Wszyscy czytelnicy nie mogą być jednak całkowicie ochronieni. To zależy od serca, od ich serca jakie jest.
  - Dziękuję Panie Jezu. Chwała Tobie Chryste.
  Ty Panie Jezu też dałeś czytelnikom ( i nie tylko) możliwość ochrony. Przypominasz i zachęcasz do skutecznej broni dozwolonej prawem, którą można obronić się w domu, czy w mieszkaniu przed grupami, które nie są zorganizowanymi i wyszkolonymi oddziałami, a teraz mówiłeś, Panie, by mężczyźni zadbali choć o maczety, aby mieć przewagę nad tymi, którzy mają nóż.
  - I aby nie dać głowy pod nóż jak wieprze, tak powiedziałem.
  - Tak Panie Jezu.
  - Bądźcie mężczyznami też powiedziałem. Człowiek ma prawo liczyć na pomoc Boską, ale czyż żołnierze i ochotnicy Bitwy Warszawskiej liczyli tylko na Boską pomoc? Trzeba jej pomagać tak, jak to czynili obrońcy Jasnej Góry. Polecajcie się też obrońcom Jasnej Góry w czasie potopu szwedzkiego. Nie tylko święci pomagają.
  Gromadźcie wodę w butelkach, żywność, która się nie psuje, bandaże, lekarstwa, także zioła ze sklepów zielarskich, spirytus lub róbcie sami bimber.
  W domach zadbajcie o drugie wyjście. (Niech będzie zamaskowane). Sadźcie rośliny, w których można się skryć na polu i w ogrodzie. ( Broń należy święcić o tym mówiłem).
  Nie wpuszczajcie nikogo, kto chce wam zrobić krzywdę, za drzwi swego domu lub mieszkania. Lepiej zginąć czy być okaleczonym w walce niż patrzeć potem jak mordują Twych bliskich.
  NATO wam nie pomoże. To organizacja coraz bardziej satanistyczna oraz pilnująca mamony.
  Nie pozwalajcie Amerykanom na bezkarne wyciąganie rąk po polskie bogactwa naturalne.

  Orędzie z 6 VI 2018
  - Każdy dobry Polak i patriota winien mieć w domu broń.
  Nie wykraczajcie przeciw prawu i miejcie tylko tę, która jest dozwolona. Każdy ma prawo dbać o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny. Jeśli nie macie broni a odmawiają wam prawa do jej posiadania, oznacza to, że jesteście niewolnikami. W ten sposób Amerykanie są w mniejszym stopniu niewolnikami niż Polacy.
  Jeśli będą was mordować i wchodzić do domów to tym możecie dać odpór, odstraszyć wroga. Nie mam tu na myśli regularnych oddziałów moje dzieci, do tego wyposażonych w najnowocześniejszą broń. Tym nie dacie odporu. Lecz jak wiecie światu grożą rewolucje i inne podobne krwawe dzieło diabła. To wam pomoże. Powinniście też taką broń święcić abyście zawsze pamiętali czemu ma służyć i poza ćwiczeniami użyć jej tylko w razie absolutnej konieczności , w razie obrony swoich najbliższych. Jeśli nie znajdziecie księdza, który zechce to zrobić, poświęćcie sami, najlepiej wodą egzorcyzmowaną.
  - Odmówcie sobie nawet innych rzeczy a kupcie tę broń. Jak niektórzy może wiedzą, jesteście najbardziej rozbrojonym narodem w Europie. Niech tak nie będzie.
  Nie włączajcie się też z tą bronią w żadne akcje (w przyszłości), obojętnie kto by was namawiał. Rzecz dotyczy tylko obrony was i najbliższych w waszych domach i mieszkaniach.
  Bądźcie gotowi na to wydać nawet kilkanaście tysięcy złotych, a jest to kwota za którą można zakupić wystarczającą ilość tego typu broni.

  Orędzie z 13 XI 2019
  - Panie Jezu, ale teraz nie ma mieczy, no są w jakimś sensie, ale jest inna broń.
  - A jednak. I broń biała będzie użyta i ludzie nią mordowani. Na Polaków wystarczy broń biała, bo nie mają czym się bronić.
  Wy, którzyście nie kupili do tej pory broni a macie rodziny, kupcie chociaż broń białą, jak maczety. Aby choć w ten sposób mieć przewagę nad kimś, kto ma nóż. I móc obronić kobietę, dziecko, a nie poddać swej szyi zbyt łatwo pod czyjś nóż, jak wieprz na zabicie. Bądźcie mężczyznami.
 • @interesariusz z PL 20:24:19
  Czy ty nie masz wstydu tak mnie oczerniac !!! ???

  Masz tu tylko fragment z mojego tekstu.

  : "Czy czy ktoś z tych zakłamanych PiSowców udających polskich patriotów pamięta o ofiarach ponad 200 000 bestialsko zamordowanych widłami, siekierami, nożami Polaków na Wołyniu ? i w Małopolsce ?

  Polaków których Ukraińcy z pod znaku UPA spalili żywcem w stodołach (tak jak tych 02.maja 2014 roku młodych rosyjskojęzycznych bezbronnych ludzi spalonych przez neobanderowców w Odessie).

  Przeciez dla tych ponad 200 tysięcy Polaków, właśnie ponad 200.000 Polaków w obecnej PiSowskiej Polsce nie ma miejsca w tej PiSowskiej zakłamanej, fałszywej i wybiórczej pamięci ".

  Wiec pytam jakim prawem stodujesz w obec mnie takie podłe oszczerstwa !!! ?.

  http://fakty-kontra-news.neon24.pl/post/153266,pamiec-hipokryzja-katyn-wolyn-rusofobia
 • @interesariusz z PL 20:24:19
  Dlaczego piszesz takie idiotyzmy że ja wybielam banderowców ? !!! 

  Czy ty jestes normalny ? Czy piszesz swe brednie tu przeciwko mnie złośliwie ? 

  Chyba nikt tyle krytyki o upa i banderowskiej swołoczy nie napisał co ja.
  Poczytaj człowieku najpierw moje teksty a nie popisuj się tu jak jakiś nierozgarniety byle tylko bez podstawnie mnie oskarżać.

  Oj nie ładnie tak ... ., fuj ! Wstydź się !
 • @Janisław 21:46:33
  //Bóg zaś uniża się do człowieka, jak uniżał się w czasach Starego Testamentu.//

  Podkreśliłem.
 • @trojanka 21:36:45
  Salute . https://www.youtube.com/watch?v=JbpmK3WaJEU
 • @interesariusz z PL 19:40:23
  " idiotyzm narracyjny notki polega na podzieleniu Polaków na kresowian i pozostałych."

  Idiotyzmem ze strony @interesariusz jest krytykować @chart , czyli tego który tu krytykuje banderyzm i obrońców banderyzmu.

  Napisz krytyczną notkę w obronie Polaków walczących o Polskie ofiary RZEZI na WOŁYNIU których prześladuje pisowskobanderowskożydowsko antypolska dzicz a nie pluj jadem na @chart, autora.

 • 5 ✔✔✔✔✔
  5 *****
  , tak bronic Kresowian i wszystkich prześladowanych Polaków przez pisbolszewie !

  https://m.youtube.com/watch?v=eepCg6JbvI0

  TU SĄ FAKTY BESTIALSTWA UKRAINSKICH BAND ,

  https://m.youtube.com/watch?v=6YARNGRv8VQ
 • Wywiad z generałem 5☆
  WOŁYŃ i okrutne ludobójstwa na polskich dzieciach, kobietach, starcach, mężczyznach.

  Bardzo ważny wywiad z generałem Hermaszewskim.

  https://m.youtube.com/watch?v=P2Nx8jYPpSc  Pozdrawiam.
 • @Alfax 23:57:30
  Oraz wywiad z księdzem Isakowiczem.

  Szczery i prawdziwy. https://m.youtube.com/watch?v=xkV_HwrTjWU
 • @Franek Ganek 23:17:08
  Ewangelia Mateusza

  (1) W tym czasie uczniowie przystąpili do Jezusa z zapytaniem: Kto właściwie jest największy w królestwie niebieskim? (2) On przywołał dziecko, postawił je przed nimi i rzekł: (3) Zaprawdę, powiadam wam: Jeśli się nie odmienicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego. (4) Kto się więc uniży jak to dziecko, ten jest największy w królestwie niebieskim. (5) I kto by przyjął jedno takie dziecko w imię moje, Mnie przyjmuje. (6) Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza. (7) Biada światu z powodu zgorszeń! Muszą wprawdzie przyjść zgorszenia, lecz biada człowiekowi, przez którego dokonuje się zgorszenie.
  (Ewangelia Mateusza 18:1-7)

  List do Filipian

  (5) To dążenie niech was ożywia; ono też było w Chrystusie Jezusie. (6) On, istniejąc w postaci Bożej, nie skorzystał ze sposobności, aby na równi być z Bogiem, (7) lecz ogołocił samego siebie, przyjąwszy postać sługi, stawszy się podobnym do ludzi. A w zewnętrznym przejawie, uznany za człowieka, (8) uniżył samego siebie, stawszy się posłusznym aż do śmierci - i to śmierci krzyżowej. (9) Dlatego też Bóg Go nad wszystko wywyższył i darował Mu imię ponad wszelkie imię, (10) aby na imię Jezusa zgięło się każde kolano istot niebieskich i ziemskich i podziemnych. (11) I aby wszelki język wyznał, że Jezus Chrystus jest PANEM - ku chwale Boga Ojca.
  (List do Filipian 2:5-11)
 • @Janisław 21:46:33
  Nikt nie wie co będzie.

  "(17) Na to Jezus odrzekł: O, plemię niewierne i przewrotne! Jak długo jeszcze mam być z wami; jak długo mam was cierpieć? Przyprowadźcie Mi go tutaj! (18) Jezus rozkazał mu surowo, i zły duch opuścił go. Od owej pory chłopiec odzyskał zdrowie. (19) Wtedy uczniowie zbliżyli się do Jezusa na osobności i pytali: Dlaczego my nie mogliśmy go wypędzić? (20) On zaś im rzekł: Z powodu małej wiary waszej. Bo zaprawdę, powiadam wam: Jeśli będziecie mieć wiarę jak ziarnko gorczycy, powiecie tej górze: Przesuń się stąd tam!, a przesunie się. I nic niemożliwego nie będzie dla was. (21) . (22) A kiedy przebywali razem w Galilei, Jezus rzekł do nich: Syn Człowieczy będzie wydany w ręce ludzi. (23) Oni zabiją Go, ale trzeciego dnia zmartwychwstanie. I bardzo się zasmucili.
  (Ewangelia Mateusza 17:17-23)

  (18) Wracając rano do miasta, uczuł głód. (19) A widząc drzewo figowe przy drodze, podszedł ku niemu, lecz nic na nim nie znalazł oprócz liści. I rzekł do niego: Niechże już nigdy nie rodzi się z ciebie owoc! I drzewo figowe natychmiast uschło. (20) A uczniowie, widząc to, pytali ze zdumieniem: Jak mogło drzewo figowe tak od razu uschnąć? (21) Jezus im odpowiedział: Zaprawdę, powiadam wam: jeśli będziecie mieć wiarę, a nie zwątpicie, to nie tylko z figowym drzewem to uczynicie, ale nawet jeśli powiecie tej górze: Podnieś się i rzuć się w morze!, stanie się. (22) I otrzymacie wszystko, o co na modlitwie z wiarą prosić będziecie. (23) Gdy przyszedł do świątyni i nauczał, przystąpili do Niego arcykapłani i starsi ludu z pytaniem: Jakim prawem to czynisz? I kto Ci dał tę władzę? (24) Jezus im odpowiedział: Ja też zadam wam jedno pytanie; jeśli odpowiecie Mi na nie, i Ja powiem wam, jakim prawem to czynię.
  (Ewangelia Mateusza 21:18-24)

  20) Przechodząc rano, ujrzeli drzewo figowe uschłe od korzeni. (21) Wtedy Piotr przypomniał sobie i rzekł do Niego: Rabbi, patrz, drzewo figowe, któreś przeklął, uschło. (22) Jezus im odpowiedział: Miejcie wiarę w Boga! (23) Zaprawdę, powiadam wam: Kto powie tej górze: Podnieś się i rzuć się w morze!, a nie wątpi w duszy, lecz wierzy, że spełni się to, co mówi, tak mu się stanie. (24) Dlatego powiadam wam: Wszystko, o co w modlitwie prosicie, stanie się wam, tylko wierzcie, że otrzymacie. (25) A kiedy stajecie do modlitwy, przebaczcie, jeśli macie co przeciw komu, aby także Ojciec wasz, który jest w niebie, przebaczył wam wykroczenia wasze. (27) Przyszli znowu do Jerozolimy. Kiedy chodził po świątyni, przystąpili do Niego arcykapłani, uczeni w Piśmie i starsi
  (Ewangelia Marka 11:20-27)
 • "Czy banderowcy sterują polską prokuraturą?"
  -------------
  Aby plan wskrzeszenia banderlandu się powiódł - najpierw w atrapie Polski - przy sterze państwa - zainstalowano żymokomunę z niejednokrotnie ukraińskimi korzeniami.
  Wniosek?
  Można śmiało powiedzieć, że banderowcy wywijają całą atrapa Polski a nie tylko prokuraturą.
  Na koniec - Polski już nie ma - natomiast sieroty po Polsce tak skutecznie odcięto od korzenie, że część z nich głosuje np. na kaczelnika, który wrzeszczał na Majdanie - "sława Ukrainie..." Po takim wrzeszczeniu - kaczelnik i każdy inny wrzeszczący a żrący na co dzień polski chleb automatycznie powinni już nie zaistnieć w polskiej przestrzeni publicznej.
 • @Monaco 22:59:19
  Nazywanie tego, co się działo na Wołyniu, z rozkazu wierchuszki, która nakazała mordować tak, aby wzbudzić przerażenie, zwykłym ludobójstwem, nie jest niczym innym jak umiejszaniem grozy tej zbrodni i jej wybielaniem.

  Ja od dawna piszę "bestialskie ludobójstwo", aby odróżnić je od "zwykłego ludobójstwa", jakie miało miejsce w obozach zagłady.
 • @Leonardo da Vinci 23:32:51
  Nie wydaje mi się uprzejme, wymyślanie mi od małp.

  Miarkuj się Pan, Panie Leonardo, ja Pana nie będę tytułował "małpa Leonardo".

  Notka charta jest idiotyczna, bowiem nie zauważa wszystkich tych nie-kresowian, którzy też potępiają banderyzm.

  Przy czym należy zauważyć, że motywacje tych dwu grup mogą być różne.
 • @interesariusz z PL 11:03:12
  A przeczytałeś notkę? jest o tym, ze system uderza w antybanderowskich Kresowian. I gdyby uderzał w antybanderowskich niekresowian, to pewnie autor by o tym napisał
 • @interesariusz z PL 19:40:23
  //idiotyzm narracyjny notki polega na podzieleniu Polaków
  na kresowian i pozostałych//

  Czy nie to samo, czyli idiotyzm można by zarzucić Tobie?
  Rzeczywiście warto byłoby wspomnieć (nie odnoszę się teraz do Autora bo nie czytałem artykułu - w pewnym sensie)... Wspomnieć o całym stworzeniu (w pewnym sensie) potępiającym zabijanie. Bo każda czująca istota chce żyć.
 • @interesariusz z PL 11:03:12
  By było jasne.
  czy ja Pana tytułowałem "małpa @interesariusz" ?

  Prosze mi pokazac !!!
  gdzie jest przeze mnie tak napisane ze Pan jest małpa !!!
  Więc nie kłam Pan tu na forum i nie oczerniaj bez podstawy mnie.
  Możemy krytykować bo mamy różne poglądy ale nie wolno oczerniac przeciwnika i nie kłamać w virtualne oczy !!! 

  Ja nikomu tu od małpy nie wymyślam, ale nie jest ladnie napadać na @chart który napisał prawdę i bardzo krytykuje to co dzieje się w polskich sądach i prokuraturze które prześladują ludzi walczących o prawdę i szacunek dla bestialsko zamordowanych Polaków naszych Rodaków. 

  Dlatego stanąłem w jego obronie. Bo nazywanie notki " idiotyzmem " jest nie godne @interesariusza który chce bronić ofiary rzezi. 

  Nie manipuluj Pan, bo inni też to czytają i wyrobią sobie o Panu wówczas krytyczne negatywne zdanie. !!!
 • Polacy do broni przeciwko Koronawirusowi!!!
  11 marca o godz 20:00 na całym świecie: Różaniec -Tajemnice Chwalebne,
  po Różańcu Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  Intencja: O zwalczenie koronawirusa i ochronę przed nim swoich Rodzin, Ojczyzny i siebie.

  Kanał w Posłudze - Grzegorz Wróblewski

  https://youtu.be/jxSNYDY4b-w
 • @Repsol 20:19:49
  Ja tej prokurwatorce co mnie chce, a raczej chciała oskarżyć za znieważenie żydobolszewii kazałem poszukać w Google czy taki, naród i nacja istnieje. Zamknęła mordę bo jej tak dokładałem i nadal dokładam, że przez 4 lata nie może aktu oskarżenia napisać. Kompa mi zdewastowanego oddali. Będę ją teraz regularnie jebał. Do dziś nie mam od odpowiedzi na joby i reakcji.
 • @kula Lis 69 21:02:19
  Może una swojaków broni , taka lepsza kasta po c..ju fest . Rozgonić całe to magdalenkowe bydło . Cofnąć obywatelstwo i na banicję .Salute Amigo .
 • @Repsol 21:47:20
  Nawet jej nazwisko Pekar o tym świadczy. Pzdr!
 • @Repsol 21:47:20
  Ja ją zapytałem jak taki jak ona tłumok prawo skończył, bo przerastam ją wiedzą, to zaczęła mnie straszyć, a ja jej, że jej strachy mam w dupie. Teraz to mi wszystko jedno, jestem sam, będę po nich jechał jak po łysej kobyle aż do śmierci. Basia już tam, grzeje mi miejsce a ja w drodze do Niej. Wczoraj Ją pożegnałem, ucałowałem. Pogrzeb jutro.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930