Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1169 postów 575 komentarzy

COVID znowu uderzy?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Serbowie nie po raz pierwszy okazali się narodem, który nie idzie z prądem wbrew własnym interesom, a na pouczenia „Ale wszyscy inni się podporządkowali!” – odpowiada „Ale my nie jesteśmy wszyscy…”.

 

Szkoda, że obok Białorusinów są bodaj ostatnim narodem słowiańskim mającym tyleż rozsądku, co godności… Na zapowiedź ponownego zakucia lockdownem, godziny policyjnej, masek, paraliżu gospodarczego i wznowienia wszystkich tych absurdalnych szykan znanych z całej prawie Europy, w tym niestety i z Polski – Serbowie wyszli na ulice i starli się z policją żądając, by przestać robić z nich idiotów jakimiś wydumanymi strachami. A wiecie Państwo kiedy władzom w Belgradzie przyszło do głowy, by zrobić narodowi powtórkę ze znanej tragifarsy? Ano tak jakoś wyszło, że niedługo po wyborach, kiedy się już nie trzeba było przymilać do społeczeństwa…

 

Tymczasem w Polsce nieświadome co może się znowu z nim zdarzyć – miejscowe społeczeństwo kłóci się w najlepsze o taką pierdułę, jak II tura, z wyraźną ulgą starając się udawać zapomnienie paranoi koronawirusowej. A przecież w ogóle nie wiadomo skąd przekonanie, że ten cyrk nie wróci ze zdwojoną siłą - czy to z powodu tej, czy jakiejś innej grypy.

 

Jak nas zastraszyli

 

Czyż bowiem nie dowiedziono już, że wystarczy znowu przywrócić na pierwsze strony hasło "Nowe zakażenia!"?Właśnie ten czynnik został wszak wykorzystany do wywołania pierwotnej psychozy. Od początku bowiem chyba rozumiano, że nie da się straszyć samymi zgonami, bo ktoś się w końcu połapie, że ich ilości są statystycznie nieistotnie. Wybrano więc jedyny dostępny wskaźnik wyrażany w większych liczbach bezwzględnych. W dodatku zaś całkowicie niemożliwy do opanowania, więc wieczny jako uzasadnienie ciągłych regulacji. "Niestety, mamy nowe zakażenia, więc..." Perpetuum mobile. Wystarczyło wytworzyć psychozę "zakażenie = pewna śmierć w męczarniach" (do czego była potrzebna tragiczno-żałosna włoska pokazówka). W efekcie wszelkie głosy oparte o jedynie logiczne i naukowe podejście, przyjmujące, że:

 

1.     tak, zakażenia są nieuchronne,

 

2.     i tak, dzięki nim uzyskamy odporność

 

- było od razu histerycznie odrzucane "Bosz, chcą zabić nas wszystkich!".

 

A ponieważ tak, jak rozsądni mówili od początku: prędzej czy później wszyscy się o tego wirusa otrą (przeważnie nie zwracając na to uwagi) - więc nic nie stoi na przeszkodzie, by cały cyrk powtarzać znowu i znowu. I jest to naprawdę znacznie ważniejsze od tego który dybuk będzie udawał głowę państwa.

 

Kto nas znowu okradł?

 

Jak można domniemywać, mamy obecnie fazę przejściową. To znaczy społeczeństwo jest chwilowo potrzebne do odbębnienia wyborów, w tle jednak wciąż buczy podprogowy sygnał „zakażenia! zagrożenie! koronawirus!” – na wypadek, gdyby znowu trzeba było całą pokazówkę uruchomić na nowo, np. zanim ktoś zada jedyne sensowne i ważne dziś pytania: po pierwsze jak bronić się przed falą kryzysową, która już demoluje europejskie gospodarki i po drugie – dlaczego w ogóle, kiedy dziś znamy już prawdziwą skalę zagrożenia w ogóle wprowadzono tak daleko idące restrykcje, które uderzyły jeszcze mocniej w kieszenie Polaków? A, i po trzecie – kto na tym wszystkim do cholery zarobił?

 

Poza strefą histerii podstawowe fakty są już bowiem znane i czytelne. Sytuacja epidemiczna Polski odznacza się stabilnym trendem zarażeń, w efekcie czego do dzisiaj było ich w Polsce ponad 36,4 tysiąca. Jak być może jednak pamiętamy - najważniejsza miała być nawet nie liczba zarażeń i zachorowań, ale groźba przeciążenia szpitali. I tu okazuje się, że od pewnego czasu liczba hospitalizacji jest niemal stała - tzn. leczonych i na obserwacji szpitalnej przebywa stale nie więcej niż po ok. 2,5 tys. pacjentów. W całym kraju, powtórzę, a to ilość do zagospodarowania łóżkami zakaźnymi jakichś trzech województw. I nie było więcej nawet w szczycie restrykcji.

 

I wreszcie wskaźnik trzeci - te straszne kolejki po respiratory, w których w męczarniach mieli umierać duszący się na COVID-19. Jak na pewno pamiętamy (w końcu dobra pamięć jest kluczowa przy takich psychozach) - respiratorów po ostatnich zakupach mamy w Polsce 11.100. A ile obecnie jest zajętych z powodów koronawirusa? Mniej niż 80 - odpowiedziało mi ministerstwo. Nie osiem tysięcy. OSIEMDZIESIĄT. Sztuk. I nie było na raz udzielane więcej świadczeń tego typu niż 140.

 

Tak, wiem - "tak mało, bo nas uratowali!". I to dlatego, że osiedlowe ORMO nawet we własnych łazienkach siedziało w maskach. Nawet jednak najbardziej łatwowierni i strachliwi powinni umieć zestawić dwie liczby:

 

11.100 > 80

 

I może choć spróbować zastanowić się nad własnym strachem.

 

Wyjątkowo droga paranoja…

 

Oraz sensem zakupów tysięcy sztuk sprzętu, który choćby najszlachetniejszy, ale nieużywany, bez stałych kontraktów na świadczenia z NFZ - jest tylko kupą żelastwa. Kosztującą miliony, których zabraknie być może na inne, realnie potrzebne urządzenia. Ja wiem, że teraz są wybory i w ogóle, dajcie już spokój z tym koronawirusem, jeb...o to jeb...o i trzeba żyć dalej itd. ALE... 

 

Ale po pierwsze - ktoś na tym zastraszeniu ewidentnie zarobił i to parę groszy, skoro początkowo narobiono paniki, że rzeczonych urządzeń jest 10 razy mniej, do zakupów rzuciły się więc i samorządy, i spółki Skarbu Państwa działające w jakże ratunkowym trybie sponsorskim - a każda taka maszynka chodzi co najmniej po 100.000 zł. Dla samych zakupów ministerialnych (czyli przeszło 1.200 stuk) – daje to ponad 130.000.000 zł (wiadomo, rząd z zasady kupuję kapkę drożej, jak to w hurcie, ale za to za podatników…). Nie wiem jakie teraz obowiązują stawki odsypów, no i w ilu trzeba się było podzielić – ale to i tak godziwy zarobek za parę występów na konferencjach…

 

A, no i po drugie - jeśli teraz nie wyciągniemy wniosków, to naprawdę jesienią nam wmówią lądowanie kosmitów. I zrzutkę na flaszkę powitalną dla gości.

 

I pewnie tak się stanie, bo przecież nie jesteśmy Serbami…

 

Konrad Rękas

Konserwatyzm.pl

KOMENTARZE

 • @ Autor - 5*
  Powtórka z żydo-medialnego Civid-19 będzie - to oczywiste i pewne, bo żydowski kapitalizm z jego demokracją wszedł w fazę już permanentnego kryzysu.

  Polakatolikowi, któremu można wmówić głosowanie na Dudę i Trzaskowskiego (tak jak na ich poprzedników, co było ćwiczone na Polakatoliku przez 30 lat i będzie przez następne) można wmówić każdą głupotę przy pomocy żydo-medialnej pały.

  Nie posiadając własnych narodowych mediów nie jesteśmy w stanie skutecznie przeciwstawić się syjonistycznemu reżimowi IIIRP, który ma wsparcie także żydo-katolickiego Kościoła.
 • Może Covid Party?
  30-letni teoretyk koronawirusa, który uczestniczył w „Covid Party” Dies Of Covid-19
  https://www.ladbible.com/news/news-coronavirus-hoax-theorist-who-attended-covid-party-dies-of-covid-19-20200711?source=facebook&fbclid=IwAR0gNrNNQijLw8eNnScV0PLndjYaPhV_v07Ixi6UdXiQl-tSUtJQJLWgMqc
 • ...
  //Nawet jednak najbardziej łatwowierni i strachliwi powinni umieć zestawić dwie liczby:

  11.100 > 80//

  Niemożliwe.

  https://www.meme-arsenal.com/memes/7e5941c51a3eb2e71473eb74d9e65e03.jpg

  Cała polska muzyka rockowa lat 80'tych grała nie o tym, co wtedy.
  Tylko dokładnie o tym, co jest teraz.
  Każdy polski utwór z tamtych lat dopiero teraz pasuje jak uszyty na miarę...

  P.S. Podpadł mi Pan Autor kilka miesięcy temu strasznie. Pan wie czym. I chyba nie tylko mi. Zauważalny jest spadek ilości komentarzy u Pana.
  Ale ja pod pańskimi artykułami zwykle daję 5 gwiazdek, nawet jeśli nie komentuję. O ile nie bredzi Pan o Kresach.
  Pod powyższym dałem 5.

  https://www.youtube.com/watch?v=rridnX76de0
 • Węgrzy to dopiero są strachliwi
  I pewno ich rządy nakradły jak te w Polsce, co nie?

  GP Węgier dojdzie do skutku, mimo surowych restrykcji wprowadzonych przez tamtejszy rząd. Oznacza to, że personel F1 spoza Unii Europejskiej nie będzie mógł opuszczać hotelu w innym celu niż wyjazd na tor Hungaroring.
  https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/890408/f1-gp-wegier-dojdzie-do-skutku-zespoly-pozniej-pojawia-sie-w-budapeszcie
 • Cóż, rózni ludzie się wzbogacili
  A że większość jednak zbiedniała? Cóż, ta większość to nie koledzy Szumowskiego czy Morawieckiego.
  A co do Serbów, to wydawało mi się, że zostali spacyfikowani. Ale ich bombardowało największe mocarstwo świata wraz ze swoimi wasalami.
  A tu jednak całkiem ogłupić sie ie dali. Polacy podporządkowali się łatwo, ale w mojej okolicy mimo tego, prawie nikt nie nosi masek. Nawet w sklepach teraz.
  W sobotę byłem na grillu. Ze 30 osób. Znajomi którzy pozjezdzali sie z róznych regionów Polski i z kilku państw zachodnich. I nikt nie wierzy w świrusa. Był relaksujący piknik i wymiana doświadczeń. Ale najpotulniejsi to chyba Polacy. Anglicy czy Holendrzy trochę sobie olewali rózne zarządzenia. A Polacy? Maski pozakładali, nawet jak nie wierzyli w propagandę. Po prostu wolą święty (a właściwie to nieświęty) spokój. Ten naród nie jest obecnie zdolny do buntu
 • Jak Szumowina z covidem walczy
  http://pospoliteruszenie.org/Jak%20minister%20Szumowski%20z%20korona%20walczy.html
 • epidemia bezobjawowa w Polsce
  http://pospoliteruszenie.org/lekarzyk.html
 • Autor
  można sobie pisać - do usranej śmierci, tzn pandemii
 • @Wican 17:16:25
  Co Ty piszesz? Polacy nie są najpotulniejsi. Poza większymi miastami gdzie policja i inne służby trzymały reżim i wlepiały mandaty, reszta Polski olewała. Teraz skoro premier i min. zdrowia ogłosili koniec Covid19, wszyscy olewają, jeszcze coś tam Sanepid robi. Od tego jest.
  Lecz skoro nie ma wirusa, niech sobie Sanepid jedzie na wakacje.
 • @władek 17:35:18
  Zmarłych na nieistniejącego się kremuje i chowa w urnach, dlatego zakłady pogrzebowe czują niedosyt.
  Zresztą "moda" na kremację jest coraz bardziej popularna.
 • @Andrzej Tokarski 17:47:42
  Nie ma pandemii, możesz fikać ile wlezie.
  Tak Ci dopomóż Bóg.
 • @lorenco 18:46:14
  Są potulni. Żadnych protestów nie było. Żadnych. Jakby kazali skakac na jednej nodze, to wielu by skakało.
  A za rządów PiSu padło ponad 20 000 małych sklepów. Część już w dobie świrusowej propagandy, ale większość z innych względów. I co, jakies bunty? Tanajno robił jakieś prowokacje i tylko garstka protestujących.
  Górników spacyfikowali. Jakoś gdy zapowiedzieli dołączenie do protestów Tanajno, to na Śląsku "rozszalał" się covid. I wszyscy potulnie zostali w domach. Akurat preludium do zamknięcia branży górniczej. A rolnicy protestują? Dzisiejsi Polacy to w swojej masie "bagno". Niezależnie od przekonań doktrynalnych.
 • @lorenco 18:51:58
  Akurat kremacja to wciąż zdecydowana mniejszość. A osób umarło w ostatnich miesiącach mniej niż zwykle.
  Ale cóz, ktoś zarobił na repsiratorach czy nawet maskach i rękawiczkach. A polskie małe firmy leżą
 • @Wican 19:26:23
  Ciekawe, że teraz rozszalał się wirus w Podkarpackim.
  Co zamkną? Jakiś przykład?
 • @lorenco 19:36:20
  Minęły wybory i będzie więcej "szaleństw" tego typu. Podtrzymanie strachu najważniejsze. A z ludźmi, którzy są tchórzami. I "system" już wie, że Polacy to potulni słabeusze.
 • Autor
  Mnie już uderzył. Wczoraj wybory, a dzisiaj podwyżka za śmieci. Płaciłem 25 zł/ os, teraz będę płacił 35 zetów od osoby.
 • @Wican 19:27:50
  Niech polskie małe firmy wezmą się do roboty. Mogą już prosperować.
  A jak potrzebny był sprzęt medyczny, normalne, że ktoś na tym zarobił.
  Tak jak w czasie powodzi zarabiają producenci osuszaczy czy pomp.
  Jak w przypadku szarańczy czy innej plagi czy pożarów lasu, firmy lotnicze czy fabryki chemikaliów.
  To też są często małe firmy.
  Nieprodukujące na co dzień artykułów pierwszej potrzeby.
  A sprzęt specjalistyczny powinien być. W magazynach.
  Maski, respiratory, kombinezony, chemikalia itd. z aktualną datą do użytku.
  O to powinno dbać państwo.
  Jeśli państwo o to nie dba, jak przyjdzie co do czego, będzie kluczyć i kłamać swoich obywateli. TZN. rządzący.
 • @Wican 19:48:53
  A wręcz przeciwnie: rząd uspokaja swoich obywateli ustami Morawieckiego i Szumowskiego.
  Oni się nie boją tak samo jak i Duda, Trzaskowski itd.
  Oni mają świetnych lekarzy i co chwilę testy.
  A może jakiś super lekarstwo, drogie tak, że dla ludków poddanych niedostępne?
  Skąd Ty możesz o tym wiedzieć, że tak nie jest?
  Taki jesteś odważny, podałem link do Covid Party powyżej.
  I dalej: ludzie normalnie w Polsce się zachowują.
  Nie ma pandemii, są huczne wesela, imprezy, wszystko otwarte.
  Okrycia ust i nosa w sumie nie istnieją.
  To kogo uważasz za tchórzy?
  Tę staruszkę co idzie w maseczce do sklepu?
 • Maszynka do oddychania nazywa sie CPAP i calkiem przyzwoity model
  mozna kupic za 6000 zlotych tutaj:https://novamed.pl/aparaty-cpap/
  Gdy nie mogli mnie wybudzic po 5 1/2 godzinnej operacji i samodzielnie nie oddychalem dali mi w szpitalu taka maszynke a do maski podlaczyli dodatkowo tlen. Przed laty mialem klopoty z chrapaniem(bezdechem) z powodu otylosci i mam gdzies w pawlaczu 2 takie maszynki ale starsze modele. Maszynka wielkosci pudelka po dzieciecych butach. Dlaczego covidowcom tego nie daja tylko jakies staromodne, drogie kolumbryny?
 • @staszek kieliszek 20:49:25
  Bo to zwykle staruchy są. Mają ubezpieczenie i emerytury zatem trzeba wykorzystać.
  Same plusy: kolubryny w użyciu, staruchy umierają, choć większość to ok. 50-70 lat, system zdrowotny i emerytalny ma ich z głowy.
  Młodzi, zdrowi i piękni się cieszą, nie muszą tych chodzących "mumii" utrzymywać.
 • @lorenco
  obudziłeś się z tą twoją strachliwą narracją? Znowu będziesz wkurzał normalnych ludzi? Podasz mi w końcu nazwę choć jednego testu wykrywającego covida-19 ?
 • @Wican 19:26:23
  Polacy to zupełnie skundlone społeczeństwo. W moim mieście połowa ludzi chodzi w maskach i nikt nie ma zamiaru podskoczyć władzy. Podobnie będzie z przygotowanymi szczepionkami. Pójdą na rzeź, że aż miło będzie patrzeć.
  Nawet w prywatnym małym sklepie, obsługa za podwójnymi szybami i w maskach, - zażądano ode mnie założenia maski. Gdy odmówiłem nie chciano mnie obsłużyć. Dopiero gdy powołałem się na odpowiednie rozporządzenie, zagroziłem oskarżeniem o sianie nienawiści i wezwaniem policji sprzedano mi to czego potrzebowałem.
  Najzabawniejsza była reakcja kilku klientów. Na rozkaz w moim kierunku proszę założyć maskę, wszyscy poprawili namordniki.
  I tacy ludzie mają się burzyć? PIS zrobi z nimi po wyborach wszystko czego zapragnie. A przy ich poparciu także z nami. Jest totalna kicha.
 • @zadziwiony 22:00:09
  RODO człeku. I normalny człowieku nie wkurzaj się i nie bój skoro nie ma wirusa.
  Proste?
 • @staszek kieliszek 20:49:25
  Bo lekarze dzisiaj nie leczą tylko stosują procedury. Z nich są bowiem rozliczani, a nie z sukcesów w walce z chorobą.
 • @zadziwiony 22:10:15
  Jesteś po prostu głupi.
  Wplątujesz politykę w sprawy o których nie masz pojęcia.
  Fikaj sam i nie namawiaj do fikania innych.
  Twoje zdrowie, Twoja sprawa. Byle 2 metry od innych.
 • @lorenco 22:11:52
  Co ma z tym wspólnego RODO? Jak chyba zauważyłeś nigdy się żadnego wirusa nie bałem, w przeciwieństwie do Ciebie.
  Własnie widzę z ciężkimi zakupami i namordnikami te ledwo dychające staruszki. Sa tak przestraszone i zmanipulowane, że nawet jak się zwróci im uwagę, że mogą spokojnie tą maskę zdjąć, to dalej brak im odwagi by się tego oplutego świństwa pozbyć.
 • @lorenco 20:36:05
  Rząd łże. Morawer mówi, że od września szkoły będą otwarte. A słuszę w radiu Piontkowskiego i okazuje sie, że niekoniecznie
 • @lorenco 20:36:05
  A skuteczność maski to jak jak założyć normalny płotek przeciw komarom
 • @zadziwiony 22:20:19
  PiSiory to nawet głupi przepis RODO jeszcze bardziej ośmieszyli. Bo nazwiska pod ochronę nie podlegają. Ale należałoby przeanalizować przepisy a nie słuchać mądrali
 • @zadziwiony 22:20:19
  RODO - nie podaje się nazwisk osób publicznie: w tym wypadku też tych na kwarantannie, tych zarażonych, tych zmarłych. Nie czytał li ustawy?
  A to, że się nie boisz żadnego wirusa, to jesteś WIELKI!
  Wyobrażam sobie Ciebie: łysa głowa, gruby kark i wielki brzuch.
  Na meczach swojej drużyny i po meczach robisz "zadymy":)
  Logicznie myślący człowiek ma system samoobrony. Czy to przed niedźwiedziem na przykład czy przed chorobą.
  Niedźwiedź jest w realu, choć pewnie nigdy go nie spotkasz.
  A wirusa nie ma przecież, nie widzisz go.
  Dużo większe prawdopodobieństwo, że spotkasz wirusa, niż niedźwiedzia.
  Covid19 nie istnieje i niedźwiedź też. Nie łażą po Twoim boisku:)
 • @Wican 22:33:46
  Nie noś maski, proste jak budowa cepa.
  Innym ludziom zdzieraj maski, bo to jak płotek przeciwko komarom.
  Tym tchórzom.
  Widać, że przykład idzie z góry, co dalej widać to było podczas wieców wyborczych.
  Czy jest Covid czy nie, wszyscy oni mieli w dooopie zdrowie Polaków.
 • @lorenco 22:38:59
  Covid19 istnieje teoretycznie ale nikt go z krwi chorego nie wyizolowal.Test ktory sie stosuje to nie test na obecnosc wirusa ale test na obecnosc pewnej sekwencji genomow czy czegos tam. Ta sekwencja moze byc tez w psiej kupie. Na ulotce do testu pisze jak byk:" NIE STOSOWAC DO DIAGNOSTYKI". Czyli test jest stosowany nieprawidlowo i nic z tego testowania faktycznie nie wynika. Ale z Ciebie strachoput!
  Przerabialismy juz ten temat kilka tygodni temu i od tego czasu nie nauczyles sie niczego.Wyglada na to ,ze jak juz hucpa minie i ludzie przestana maseczki nosic to Ty bedziesz nadal nosic 3 maseczki dla pewnosci i myl rece spirytusem metylowym.Tylko do buzi nie wkladaj bo mozna oslepnac..
 • @staszek kieliszek 02:55:58
  Cóż, bardzo się mylisz.
  Zarazy dotykają ludność co jakiś czas.
  Postęp cywilizacji tak ma, że nie żyjemy już w wieku "grypy Hiszpanki", która zlikwidowała miliony istnień ludzkich.
  Ten postęp jest teraz dostępny w erze internetu.
  W jedną lub drugą stronę.
  Możesz się zachlastać jak chcesz.
  Mnie w to nie mieszaj.
  Nie mam zamiaru z koniem się kopać.
 • @staszek kieliszek - "The ICONIC PODCAST" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  .


  To Our Dear Friends And Family— A Message Of True Hope !!!
  https://www.youtube.com/watch?v=gbgxajUY9_E&feature=youtu.be&t=7


  !!!
  "The ICONIC PODCAST"
  https://www.youtube.com/watch?v=GUADdBXqLkI


  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  http://freedomfromgovernment.org/wp-content/uploads/2017/05/PUBLIC_SERVANT-NOTICE-and_QUESTIONNAIRE-2016-001.pdf  Hyperkapnie
  https://de.wikipedia.org/wiki/Hyperkapnie


  The Fallacious Germ Theory
  https://joedubs.com/the-fallacious-germ-theory/
  Masks Don't Work: A Review of Science Relevant to COVID-19 Social Policy
  https://www.greenmedinfo.com/blog/masks-dont-work-review-science-relevant-covid-19-social-policy-0  https://haveyenotread.com/wp-content/uploads/2020/05/masks-dont-work.png
  Bogumił Boguchwał
 • Occult Ritual Transformation and Coronavirus: How Mask Wearing, Hand Washing, “Social Separation” and Lockdowns Are Age-Old
  Occult Rituals Being Used to Initiate People Into a New Global Order

  https://haveyenotread.com/occult-ritual-transformation-and-coronavirus/?fbclid=IwAR39wVBnqzqkne5BGyzhCVwGcrB5lAl0uXpHxaqJtozX-jTBnsqd9UE9WMc


  https://haveyenotread.com/wp-content/uploads/2020/05/masks-mean-silence.png  Bogumił Boguchwał
 • @lorenco Gdyby wirusy istniały, TO NIE BYŁO BY STRACHU! Mądrzy wiedzą, że za PAN-demiami stoją benkarci DOC-TORA Mengele!
  Pozostań Przerażony !

  Nie Kwestionuj Niczego !!

  Siedź w Domu !!!  https://thumbs.spee.ch/view/c/3c13ff3601453a35.jpg
  https://haveyenotread.com/wp-content/uploads/2020/05/masked-praying-before-tv-set.png

  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 03:50:27
  Będę robić co będę chciał. Według swojego rozumu a nie Twoich obrazków.
 • @lorenco "Jesteś po prostu głupi Wplątujesz politykę w sprawy o których nie masz pojęcia" Samokrytyka jest dziś w cenie! Brawo!
  .
  https://www.facebook.com/DollarVigilante/videos/remain-terrified-question-nothing-stay-home-how-much-time-do-you-spend-listening/584028195555566/

  Gratulacje! Teraz osiągnąłeś szczyt głupoty stada!


  https://dollarvigilante.com/wp-content/uploads/2020/07/followthepiperedited.jpg
  https://thumbs.spee.ch/view/f/ac55afb06cf081b6.jpg

  Bogumił Boguchwał
 • @Krystyna Trzcińska 04:03:00
  Wal się, nie wiadomo czyś baba czy chłop.
  Nie pozdrawiam.
 • @lorenco 04:05:47 - Taki żeście sataniści nam (W)czasy DI-AB-EL-skie zesłali - narzucili.
  .  lorenco

  https://editorial01.shutterstock.com/wm-preview-1500/7665014jr/d3f2ef67/historical-collection-12-shutterstock-editorial-7665014jr.jpg
  https://portcitydaily.com/wp-content/uploads/2016/10/baphomet-poster.jpg
  https://vignette.wikia.nocookie.net/templars/images/5/56/Templar_ritual_by_wraithdt-d945paf.jpg
  Bogumił Boguchwał
 • SORCERY - Pharmakeia - "I nie zabłyśnie już w tobie blask świecy, i nie usłyszy się w tobie głosu oblubieńca ani oblubienicy;
  gdyż kupcy twoi byli wielmożami ziemi, gdyż czarami twymi dały się zwieść wszystkie narody."
  - Apokalipsa.

  https://external-preview.redd.it/Jg9sRODw-WFsVuJZ63Qsv4R4RzH-pe__AstKg3LyXMs.jpg?auto=webp&s=b5c49039750c7d85507e50586f175ab96cfbbe9e


  PHARMA = FARMA = HODOWLA

  pharmakeia = poisoning; sorcery = TRUCIE; CZARY; ZAKLINANIE

  pharmakeion = drugstore, pharmacy = APTEKA

  pharmaki = poison, venom = TRUCI-ZNA; JAD

  pharmakon= medicine; drug; remedy

  https://i.redd.it/mvhmsizd1ns21.jpg

  Bogumił Boguchwał
 • Mo-dlić = oM-dlić = OTRUĆ
  .


  https://m.neon24.pl/906c51bf64c2097f7a2929bd8ead6a00,14,0.jpg


  Bogumił Boguchwał
 • Tymczasem na Florydzie okazuje sie, ze wszyscy testuja pozytywnie
  na wirusa covid. No kurwa ,to sa juz jaja.
  https://www.infowars.com/covid-testing-scandal-numerous-labs-report-100-of-people-testing-positive-for-coronavirus/
 • @staszek kieliszek 06:24:33
  Przetestowac lorenco natychmiast testem z Florydy i nie raz ale 3 razy by mial pewnosc.
 • @zadziwiony 22:10:15
  "Polacy to zupełnie skundlone społeczeństwo. W moim mieście połowa ludzi chodzi w maskach i nikt nie ma zamiaru podskoczyć władzy."

  Skakanie nie zawsze jest rozsądne, jak to wykazały skakuny na Majdanie.

  Ja noszę maskę bo chcę, także w sytuacjach gdy nikt mi tego nie nakazuję. Nie skaczę chociaż nie jestem Moskalem.

  https://www.youtube.com/watch?v=mf0TLTEPRcE
 • @Pedant 08:02:13
  dyskusja o maskach typowo polska , popieram twoje zdanie , a uzupelnie takim przykladem
  moja matka ma 84 lata w zeszlym roku przeszla operacje onkologiczna pluc
  jak jezdze z nia w samochodzie oboje jedziemy w maseczkach , jak ide z nia po zakupy oboje idziemy w maseczkach .
  W domu , w ogrodzie oczywiscie nie chodzimy w maseczkach
  Sam zreszta w miejscach publicznych zakladam maseczke , nie ze strachu z szacunku dla innych ludzi , ktorzy maja prawo oczekiwac ode mnie takiego zachowania
 • @staszek kieliszek 07:39:54
  https://www.telesurenglish.net/news/u.s-cities-resume-confinement-after-contagion-increases--20200714-0002.html
 • @rowszan 08:10:55
  Na całym świecie udowodniono, że jest to dętą pandemia mająca określony cel polityczno gospodarczy i jest wymierzona w nas ludzi. Jej szkodliwość jest niewielka Jest więc sprawą głównie polityczną. I tak należy traktować noszenie masek. Jako sprawę polityczną. Celem tej pandemii jest pozbawienie nas wolności w wielkim zakresie. Wolność nigdy nie jest dana raz na zawsze, ciągle trzeba o nią walczyć i dostaniemy jej tyle ile sobie wywalczymy. Noście więc pokornie namordniki- będziecie mieli to na co sobie zasluzycie.
 • @staszek kieliszek 07:39:54
  Dyskusja zlorenco to jak gadanie półgłówkiem. Szkoda na niego czasu.
 • @rowszan 08:10:55
  Moja teściowa ma 87 lat. Jest w pełni sprawna fizycznie i umysłowo, choć ma nadciśnienie i zażywa leki na serce. Mimo, że to teściowa, bardzo ją lubię i szanuję. I nie życzę sobie aby jakiś fifok "odważny" zaraził ją nieistniejącym, co to nie chce nawet na 10 minut założyć w sklepie czy autobusie maski czy przyłbicy. Teściowa ma PRAWO jeszcze ŻYĆ!
  Tak samo jak Twoja Mama!
 • @rowszan 08:10:55
  Jak widzę Polacy w zdecydowanej większości nie mają pojęcia - z własnej głupoty co w tej chwili dzieje się na świecie. Że jest wojna przeciwko ludzkości w celu depopulacji i całkowitego zniewolenia. Ludzie małej wyobraźni i zaniku logicznego myślenia uważają ,że to zwykła zabawa w cymbergaja. Nie , to jest walka o nasze życie i życie naszych dzieci. W takiej sytuacji ludzie podobni bohaterskiemu strażakowi boją się załapać kataru. To jest po prostu sytuacja tragiczna i dobrze rokujaca ale naszym wrogom.
 • @zadziwiony 17:40:58
  Oczywiście, nie ma sensu dyskusji ze mną jak się nie ma argumentów.
  Jedyne Twoje argumenty to spiskowe dzieje co się tam gdzieś naczytasz.
 • @lorenco 17:57:27
  No widzisz, cały problem w tym, że ty nic nie czytasz, wskutek czego nie ogarniasz złożoności problemu .
  Tak na marginesie, wolę byśmy wszyscy przekonali się, że moje wymysły to tylko teorie spiskowe, podobnie jak opis dzisiejszych zdarzeń w fundacji Rockefellerów z roku chyba 2013. Ale to nie temat na twój racjonalny umysł.
 • @zadziwiony 17:56:57
  jesli chodzi o moja wiedze na temat teorii spiskowych , powiedzialbym iz jest wystarczajaca
  co do mojej corki , mieszka od poltora roku w Sztokholmie
  po trzecie napisalem do Pedanta iz tylko w okreslonych sytuacjach i miejscach zakladam maseczke
  po czwarte jesliz rozumiesz , ze nie wszyscy musza podzielac twoj swiatopoglad , bedziemy blizsi spoleczenstwa obywatelskiego .A w Polsce by sie przydalo
  po piate ponizej napisal jakis gosc dosc obrazliwy komentarz , nie wiem czy w czesci dotyczacy mojej wypowiedzi czy lorenca . Natomiast tresc jak i jezyk wlasciwy wyborcom Polskiej Zjednoczonej Prawicy Socjalistycznej
  Rozumiem , ze to jakis gosc bliski tobie mentalnie ?? trochę wyzej cie ocenialem czytajac twoje komentarze
 • @rowszan 20:34:08
  Ja nie wymyśliłem tych zagrożeń o których wspomniałem
  Nie uważam też by były one teoriami spiskowymi, ale są zwykłym scenariuszem jaki dla nas napisano.
  Nie mogę teraz znaleźć, ale jest w internecie wywiad ze specjalistą od zagrożeń, strażakiem, profesorem na politechnice częstochowskiej (o ile dobrze pamiętam) który brał udział w angielskim parlamentarnym zespole ds zagrożeń biologicznych i innych. Jednoznacznie zdefiniowano tam jakie zagrożenia nam grożą. Podstawowym jest atak szczepionkowy zmieniający nasz genom, otwierający nasz system obronny na atak określonego mikroba. To są fakty. Latając w obecnej sytuacji w maskach pokazujemy władzy, że nie myślimy i można nami dowolnie manipulować. Że nie mamy w sobie źdźbła oporu, że wszystko łykniemy. Mają drogę otwartą do wszelkich działań przeciwko nam.
  Atak globalnych psycholi na ludzkosc to nie teoria spiskowa,to materialny fakt. Nie oponujac ułatwiamy go. Ta niby pandemia jest tylko przygotowaniem do frontalnego ataku.
 • @rowszan 20:34:08
  Dziwisz się że ktoś agresywnie reaguje? A ile można słuchać głupot ludzi których totalna ignorancja przyspiesza i ułatwia psycholom realizację ich planów?
 • @zadziwiony 18:56:01
  Kolego "Zadziwiony", różnica jest między nami taka, że ja widzę naocznie pewne sprawy a i osoby, które mają do czynienia z nieistniejącym w szpitalach jednoimiennych opowiadają o pewnych rzeczach.
  Gie mnie obchodzą w tej sytuacji fundacje szemrane. Może Ty w nich pracujesz: dla mnie najważniejsze jest ludzkie życie tu i teraz a nie polityka i Twój sabotaż przeciw zdrowiu Polaków.
 • @lorenco 22:21:29
  Jesteś głupiutki... Po prostu! Nie widzisz nic poza długość swojego nosa. Znaczy nadajesz się co najwyżej na szeregowego strażaka. Ale nie martw się moją diagnozą. Tacy też są potrzebni i użyteczni. Mają do spełnienia bardzo ważna rolę. Piszę to bez przekąsu.
 • @Uchoigielne 19:38:56
  :)))
  No, Marsjanie atakują:)
  Twój mózg zwłaszcza i Tobie podobnych atakują.
  I zapamiętaj sobie, że ZDROWIE jest najważniejsze!
  Twoje a i innych ludzi. Zdrowia życzę!
 • @zadziwiony 22:28:05
  Oj tam, prezydent Brazylii niestety przekonał się, że jest wirus. Siedzi teraz w izolacji jak i jego współpracownicy i członkowie rodziny.
  A przecież twierdził co Ty. Łaził bez maseczki pośród swoich zwolenników, i oni też. Zwalniał min. zdrowia co mieli inny pogląd na wirusa. Tak czy inaczej w Brazylii jest po USA najwięcej zakażeń i śmierci.
  Widzisz, coś jednak czytam. A moja uwaga skierowana jest tam, gdzie są konkrety a nie pierdoły satanistów czy innych podobnych, co chcą mieć dużo kliknięć i zarobić na chlebuś, kosztem takich "mondrali" jak Ty.
 • @Uchoigielne 22:36:52
  Ale paskudny facet. Podobny do koronawirusa:)
  Możliwość komentarzy wyłączona:)
  Idź człeku, przejść przez ucho igielne:)
 • @Uchoigielne 22:36:52
  # Meksyk, # Brazylia, # Kolumbia i # Peru już kupiły antywirusowy #Avifavir, lek niedawno wydany przez #Russia
  https://twitter.com/teleSURtv/status/1283142223035424768
 • @Uchoigielne 21:44:09
  no coz tu dodac - kasta rycerska czyli zakute lby ktora soba reprezentujesz moga pisac jeszcze co sie podoba tyle twego co postukasz w klawiature .
  odreagujesz , komus "przypierdolisz: z liscia i z banki ,dumny jestes Polaku patrioto ???????
  Obszczales swoje podworko ???? Ja tez ,pogadalismy jak Polak z Polakiem
  Koty poszly , ja tez ide dalej spac a rano zaspiewam
  Maseczki w kropeczki trala la la la ...........
 • @rowszan 03:51:23
  Mógłbyś podać swój ogląd współczesnych wydarzeń światowych? W kilku zdaniach.
 • @zadziwiony 11:01:15
  Wieczorem spruboje
 • "Przerażający sojusz Watykanu, Pentagonu oraz Microsoftu – Biblijny “Znak Bestii”?"
  .


  https://wolna-polska.pl/


  https://forumdlazycia.files.wordpress.com/2020/05/http___com.ft_.imagepublish.upp-prod-us.s3.amazonaws.jpg  Bogumił Boguchwał
 • "Czy wirusy naprawdę istnieją? Łamiemy paradygmat"
  .


  https://www.youtube.com/watch?v=yBf7O3KANi4  http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/wp-content/uploads/2020/03/mark-of-the-beast.jpg

  Bogumił Boguchwał
 • Ha...nic dodac nic ujac....
  https://warroom.org/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031